İhanet Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

İhanet Mesajları, İhanet Mesajları Yeni, İhanet Mesajları Hazır, İhanet Mesajları Twitter , İhanet Mesajları Facebook, En İyi İhanet Mesajları, Yeni İhanet Mesajları, En Güzel İhanet Mesajları, İhanet Mesajları Uzun, Kapak İhanet Mesajları, Etkileyici İhanet Mesajları

İhanet Mesajları

Sadece sevmek ve sevilmek istedim ağlamak ve aldatılmak istememiştim hayat senden özür dilerim

Bir masanın başında çürüyüp gideceğim, sayende yaşamaktan vazgeçtim ihanetini yalnızlığımla ezberledim sen bir alçaksın böyle ihanetler senin eserin!

Büyük insanlar veda ederek giderler; Basit ve küçük insanlar ihanetle giderler.

Ben seni bir damla sudan kıskanırken, Meğer sen ne yağmurlarda ıslanmışsın!..

Yalan güzelliklere aldanıp ihanet ettin bana hadi şimdi git yalan güzellikler arasında hayatına bir yalan daha ekle zak dur benden!

İhanet bu adı saklı aşıkların sözlerinde, yalnız kalınca anlarsın ihanetin saatlerini!

ihanetini nasır tutmuş ellerime ağlayarak teselli ediyorum kendimi, her aynaya baktığımda aldatılan olmaktan bıkmışım gibi bakıyorum aslında ben artık yaşamak istemiyorum!

Doğruların kaderi ihanetmiş anladım sevenlerin derdi ihanetmiş gördüm kalleşliğini anladım aşkın yalan gerçeklerini

Dostum dediğim sırtımdan vurdu,aşkım dediğim satışı koydu…

Seni seçmişken şimdi hayatımdan eliyorum seni, ihanetinin bedelini benden uzak biryerde çek bana ve duygularıma dokunmadan yaşa hayatım boyunca nefretimsin!

Aşkın adını kirletmişler farkında olan tek benmiyim

Seni sordum sokak lambalarına; bekleme boşa gelmez dediler Boynumu büküpte baktım onlara, halime bakıp zavallı www.kalptensozler.com dediler

Etme sırtını duvardan başkasına emanet, en kralının bile içinde vardır bir nebze ihanet!

Yagan Yağmurlarda ismini yazdım buğulu camlara göz bebeklerimde hayalini izledim sessizce ve aklımdan gitmedi ihanetinin bedeli sensiz gecelerimde lanetim sana!

El tarafından evlat edinilmiş sahipsiz bir birlikteliğin sonucuydu ihanetin..

Yanlış insanlarda kalmış bir hesabım varsa, yaptıkları ihanete gülüşüm bahşiş kalsın!

Anladım ki ben sende bir rüzgardım estim geçtim; Ama unutma, sende bende bir rüyaydın, uyandım  http://www.kalptensozler.com/ihanet-mesajlari.html ve bittin…

Gezdiğimiz yerleri bir bir dolaştım ve yine ağladım, ihanetin geldikçe aklıma yanıyorum zamanla aldatılmak beni yokluğa itti senide yalan sevdalara gönderdi

İnsan kendi yüreğine ihanet ettimi, artık herkese ve her şeye ihanet eder.

Aşkı değil nefreti sevdim seninle. Sadece gülmeyi değil ağlamayı da öğrettin ihanetinle!

Ömrümden yıllar geçsede aşkların en güzelini şu garip hayatımda hissetsemde senin ihanetin kalbime kazınmış bir kere sevemez bu yürek kimseyi bile bile..

Yazık ettik kendimize, kandırdık birbirimizi her seferinde, sahte bakışlarla oynadık bu oyunu seninle, ihanetinin acısı vurdu beni yeterince..

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.