İlkokullar İçin Karne Görüşleri

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

BİRİNCİ DÖNEM SONU KARNE GÖRÜŞLERİ

Her geçen dönem seviyen ilerliyor ve derslere katılımın artıyor. Bir de bazı davranışlarına daha da dikkat edip beni çok sevindiriyorsun.Başarının devam etmesi sana bağlı.Bu şekilde yola devam etmeni diliyorum; ayrıca sorumluluklarını zamanında yerine getirmeni istiyorum

Tebrik ederim. Başarılı geçen bir dönem daha bitti. Hayat boyu çalışma azminin böyle devam etmesini dilerim yavrum. İyi tatiller,tatilinin tadını çıkar.

Derslerinde göstermiş olduğun başarılarından dolayı seni kutluyorum. Daha iyisi de olabilirdi. Tatilde iyice dinlen ve başarılarını artırma isteğiyle dön. Neden daha iyisi olmasın? Kitap okumayı unutma olur mu tatlım

Karnen ve notların fena değil yavrum,tebrik ediyorum. Fakat ödevlerini aksatıp,oyuna ve televizyona daha fazla zaman ayırdın ve istediğim seviyeden biraz geri kaldın. Ben sana ve zekana güveniyor ve inanıyorum. Döndüğünde daha azimli göreceğim seni biliyorum. Mutlu tatiller yavrucum.http://www.kalptensozler.com/ilkokullar-icin-karne-gorusleri.html

Verilen ödevleri aksatmadan yapar, kitap okuma alışkanlığını geliştirirsen, derslerine gereken özeni gösterir ve sınıfta öğretmenini daha iyi dinlersen başarının daha da arttığını göreceksin,ben sana inanıyorum yavrum.İyi tatiller. 

Sana yakışan bir karne.Tebrik eder, bu başarılarının bir ömür boyu devam etmesini temenni ederim yavrum.

Tebrik ederim canım ……….. Şu anda gösterdiğin performanstan daha fazlasını gösterebileceğine olan inancımla gayretlerinin artmasını temenni ediyorum. Bol bol kitap okumayı ihmal etme olur mu tatlım?”

Senin de bildiğin gibi sen bir harikasın .Başarılarından dolayı tebrik ederim.

Bu dönem derslere aktif katılımınla ve karnenle beni çok mutlu ettin, seni tebrik ediyorum yavrum.Senin çok daha başarılı olacağına inanıyorum.Tatilde sevdiğin kitapları alıp okuyabilirsin.Mutlu tatiller.

YIL SONU KARNE GÖRÜŞLERİ

Ders içi ve ders dışındaki davranışlarınla ve güzel karnenle beni çok mutlu ettiğin için teşekkür ederim tatlım. İyi tatiller.

Seni ve aileni tebrik ediyorum. Derslere katılımın ve problemleri hızlı çözmen beni çok mutlu etti. Matematik dersini başardığın gibi, okuma ve yazmanı da www.kalptensozler.com güzelleştireceğine eminim yavrum. Mutlu tatiller.

Tebrik ederim canım kızım. Şu anda gösterdiğin performanstan daha fazlasını gösterebileceğine olan inancımla gayretlerinin artmasını temenni ediyorum. Bol bol kitap okumayı ihmal etme olur mu tatlım?

İkinci dönemde gösterdiğin gayretle başarını artığını görebiliyorsun.Tebrikler

Gösterdiğin gayret işe yaradı ve başarıların bayağı arttı.Sen de gördün değil mi?Tebrik ediyorum canım kızım,kitap okumaya devam et tatlım.İyi tatiller.

Bu dönem derslere aktif katılımınla ve karnenle beni çok mutlu ettin, seni tebrik ediyorum yavrum.Senin çok daha başarılı olacağına inanıyorum.Tatilde sevdiğin kitapları alıp okuyabilirsin. Mutlu tatiller.

Dönem boyunca okumanı geliştirmek için öyle çalıştın ki, sonunda başardın. Bu başarıda yanında olan ailene de teşekkür ediyorum. Seni de tebrik ediyorum yavrucum. Tatili boş geçirmeyip,iyi değerlendirirsen,seneye çok daha iyi bir seviyeye geleceksin.Ayrıca okul içi ve dışındaki davranışlarına daha da dikkat etmeni istiyorum. Ben sana inanıyorum.Tatilde,sevdiğin kitapları okuyup,ailene güzelce anlat olur mu?İyi tatiller

Sana yakışır bir karne, tebrik ederim benim gülen yüzüm,canım kızım. İyi tatiller, fazlasıyla hak ettin.

Senin gibi bir öğrenciye sahip olduğum için çok şanslıyım. Beni çok mutlu ettin. İyi tatiller dilerim canım

Sene boyunca gösterdiğin okuma azmini can-ı gönülden tebrik ediyorum tatlı ………. Seviyen nasıl gelişti sen de gördün.Bu gayretin devam ederse neler neler başaracaksın.Sana inanıyorum.Sevdiğin kitapları okumaya devam et canım.

Bitanem !! derslerinde göstermiş olduğun başarıdan dolayı tebrik ederim.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.