Jandarma Kuruluş Yıldönümü Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Milletimizin huzur ve güvenliğinin sağlanmasında önemli rol üstlenen Jandarma Genel Komutanlığı’ nın Kuruluş Yıldönümünü nedeni ile hazırladığımı güzel sayfamızı kahraman jandarmamız ve yakınlarına sunuyoruz.

Sayfa İçeriği; Jandarma kuruluş yıldönümü mesajları resimli, Jandarma kuruluş yıldönümü mesajları sevgiliye, jandarma kuruluş yıldönümü mesajları yeni, jandarma kuruluş yıldönümü mesajları uzun, Jandarma kuruluş yıldönümü mesajları anlamlı yer almaktadır.

Jandarma Kuruluş Yıldönümü Mesajları

Tarihi şan ve şerefle dolu Türk Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 181.yılını kutlarım…


Bizlerin huzur ve güvenliği için görev yapan Jandarma Teşkilatımızın 181. Kuruluş Yıldönümü Kutlu Olsun .


Kahramanlar daima hazır. Jandarma Teşkilatımızın 181. Kuruluş Yıldönümü Kutlu Olsun .


Alnında Parıldayan Şeref ve Şan Arması Kahramanlar Kahramanı Yılmaz Türk Jandarmamızın 181.Kuruluş Yıl Dönümü Kutlu Olsun


Jandarma Kuruluş Mesajları

Türk Jandarma Teşkilatı’mızın 181. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun…


Dağda kırda mağarada ilçede hainlerin ensesinde Türk Milletinin yanında var olsun kutlu olsun


Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Devlet… Jandarma Teşkilatımızın 181. Kuruluş Yıldönümü var olsun kutlu olsun


181 yıldır güvendeysek sayenizde jandarma 181 Yıldır Jandarma kutlu olsun


Birileri var..!!Jandarma Teşkilatı’nın Kuruluşu’nun 181. Yılı Kutlu Olsun..


Yüce Türk Milletinin huzur ve güvenliği için ülkenin her köşesinde emniyet ve asayişi sağlayan 181 Yıldır Jandarma yıl dönümün kutlu olsun. https://www.kalptensozler.com/jandarma-kurulus-yildonumu-mesajlari.html


Kahraman Jandarma Teşkilatımızın 181. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.


>>> Asker Sözleri


Ülkemizin huzur ve güvenliği için fedakarca görev yapan Jandarma Teşkilatımızın 181. Kuruluş Yıldönümü kutlu olsun.


Bu vatanın toprağını taşını canı pahasına korur’ Jandarma Genel Komutanlığı’nın kuruluş yıl dönümü kutlu olsun


Mavi ve kırmızıya gönül verdik Jandarma Teşkilatı 181 yaşında


Tarihi şan, şeref ve fedakarlıklarla dolu milletimize hizmete her daim amade jandarma teşkilatımızın 181.yılı kutlu olsun


Jandarma Teşkilatımızın 181. Kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyor, ülkemizin bekası için mücadele ederken şehadet şerbetini içen tüm aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.


Vatanımız, milletimiz ve bayrağımız için 24 saat görev yapan Jandarma Teşkilatımızın 181. kuruluş yıl dönümünü kutlarım.


Mensubu olmaktan gurur duyduğum jandarma teşkilatının 181. Kuruluş yıldönümü kutlu olsun


181 yıldır fedakârca hizmet veren Kanun Ordusu Jandarma’nın kuruluş yıldönümü kutlu olsun


Köklü bir tarihe sahip olan jandarma Genel Komutanlığı, kuruluşundan bugüne milletimizin engin sevgi ve güvenine mazhar olmuş, Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğünün korunması, milletimizin huzur ve güvenliği ile kamu düzeninin sağlanması yönündeki hizmetleriyle halkımızın takdirini kazanmış Jandarma Teşkilatımızın 181. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.


“Önce insan” diyerek ve “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” anlayışına sahip olarak, vatandaşlarımızın hak ve özgürlüklerini gözeten, halkın memnuniyetini sağlayan bir görev bilinci ve hizmet anlayışı ile halkımızla bütünleşmiş Jandarma Teşkilatımızın 181. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.


Ülkemizin huzur ve güvenliği için fedakarca görev yapan Jandarma Teşkilatımızın 181. Kuruluş Yıldönümü kutlu olsun.


Jandarma Kuruluşu Kutlama Mesajları

ATATÜRK ilkelerine bağlı, hukukun üstünlüğü ve insan haklarına saygılı, güvenilir, çalışkan ve fedakâr Jandarma Teşkilatımızın mensuplarının 181. Kuruluş Yıldönümü kutlarım.


Köklü bir tarihe sahip olan, kuruluşundan bugüne milletimizin engin sevgi ve güvenine mazhar olmuş jandarma teşkilatımızın 181.yılı kutlu olsun.


Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğünün korunması, milletimizin huzur ve güvenliği ile kamu düzeninin sağlanması yönündeki hizmetleriyle halkımızın takdirini kazanan jandarma teşkilatımızın 181.yılı kutlu olsun


Kurulduğu 1839 yılından beri ülkemizde emniyet ve asayişin tesisi için oldukça güç ve önemli bir vazifeyi ifa eden Jandarma Teşkilatı’nın Kuruluşu’nun 181. Yılı Kutlu Olsun..


Jandarma Kuruluş Yıldönümü Mesajları

Ülkemizin huzur ve güvenliğini temin etmek adına mesai mefhumu gözetmeksizin büyük bir fedakârlık ve özveriyle hizmet veren Jandarma Teşkilatımızın 181. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.


Jandarma Teşkilatının 180. Kuruluş Yıldönümü ‘nü kutluyor, bu vesile ile görevleri başında hayatını kaybeden kahraman şehitlerimizi rahmet, başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere gazilerimizi minnetle anıyorum


Gücünü yasalardan, desteğini aziz milletimizden alan Jandarma Teşkilatı; eğitimi, sahip olduğu modern donanımı yanında yüreğinde vatan sevgisi ve görev anlayışıyla, hukuka, adalete, insan haklarına ve demokratik değerlere bağlılığıyla dosta güven, düşmana korku salan Jandarma Teşkilatı’nın Kuruluşu’nun 181. Yılı Kutlu Olsun..


Kahramanlar daima hazır. Jandarma Teşkilatımızın 181. Kuruluş Yıldönümü Kutlu Olsun…


Kurulduğu günden bu yana, köklü birikimi, tecrübesi ve fedakâr mensuplarıyla halkımızın mutluluğu için gece-gündüz demeden cansiperane çalışarak onurlu bir görevi ifa eden Jandarma Teşkilatımızın 181. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.


>>> Komando Asker Sözleri


Alnında Parıldayan Şeref ve Şan Arması Kahramanlar Kahramanı Yılmaz Türk Jandarmamızın 181.Kuruluş Yıl Dönümü Kutlu Olsun


Ülkemizin huzur ve güvenliğini temin etmek adına mesai mefhumu gözetmeksizin büyük bir fedakârlık ve özveriyle hizmet veren, vatan sevgisi, iyi eğitimli personeli, modern donanımı, disiplini ve kabiliyetiyle daima takdiri hak etmiş, aynı zamanda hukuka, adalete, insan haklarına ve demokratik değerlere bağlılığıyla da Aziz Milletimizin gönlünde özel bir yere sahip Jandarma Teşkilatımızın 181. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.


‘Bu vatanın toprağını taşını canı pahasına korur’ Jandarma Genel Komutanlığı’nın kuruluş yıl dönümü kutlu olsun


Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Devlet… Jandarma Teşkilatımızın 181. Kuruluş Yıldönümü var olsun kutlu olsun


Milletimizle dayanışma içinde hizmet etmekte olan Jandarma Teşkilatımızın kararlı ve özverili çalışmaları için tebrik ediyor, kuruluş yıl dönümünde, aziz şehitlerimizi rahmet ve saygıyla, gazilerimizi minnetle anıyor, Jandarma Teşkilatı personeline bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki çalışma hayatlarında başarılar diliyorum.


Ülke sathına yayılmış teşkilat ve kadrosuyla, vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde yaşaması için, yeri geldiğinde canını feda edendir. Her yerde ve her şartta, görevini yerine getiren Jandarma Teşkilatımızın 181. Kuruluş Yıldönümü kutlu olsun.


Bugün, toplumun huzur ve güvenliğinin sağlanmasında büyük bir özveri ile görev yapan Jandarma Teşkilatı’nın 181. kuruluş yıl dönümünü gururla kutlamaktayız


Ülkemizin her yanında yüksek ruh ve şuurla görevlerini yerine getiren Jandarma Teşkilatımızın 181. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.


Jandarma Kuruluş Yıldönümü Sözleri

2 asırlık tarihinde sayısız hizmet ve başarılari bulunan Jandarma Teşkilatımiz 181 yaşında


Terörle mücadelenin mert kolluk kuvveti Ecdâddan yadigar jandarma ilelebet hainin kalbine hançer olmaya devam edecektir


Uğruna nice yiğitlerin cenneti gördüğü neredeyse 2 asra dayanan yüce aşk.. 181 yıldır jandarma kahramanlarıyla nöbette …


Gücünü yasalardan ve desteğini aziz milletimizden alan Türk Jandarma Teşkilatımız, vatan sevgisi, iyi eğitimli personeli, modern donanımı, disiplini, kabiliyeti ve görev anlayışıyla daima takdiri hak etmiş ve aynı zamanda hukuka, adalete, insan haklarına ve demokratik değerlere bağlılığıyla  milletimizin gönlünde özel bir yere sahip olmayı başarmıştır.


Kurulduğu günden bu yana, köklü birikimi, tecrübesi ve fedakâr mensuplarıyla halkımızın mutluluğu için  gece-gündüz demeden cansiperane çalışarak onurlu bir görevi ifa eden Jandarma Teşkilatı mensuplarımızın,  bu özverili çalışmaları sayesinde toplum olarak huzur ve güven içindeyiz.


Her daim Türk Milletinin yanında,var olsun kutlu olsun


Köklü bir tarihe sahip olan jandarma Genel Komutanlığı, kuruluşundan bugüne milletimizin engin sevgi ve güvenine mazhar olmuş


Jandarma Teşkilatının 181. Kuruluş Yıldönümü ‘nü kutluyor, bu vesile ile görevleri başında hayatını kaybeden kahraman şehitlerimizi rahmet, başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere gazilerimizi minnetle anıyor


Jandarma teşkilatımız, yurt savunmasında ve asayişin sağlanmasında ki başarıları her daim milletimizin güven kaynağıdır


Vatanımızın güvenliğini ve asayişini sağlayıp hainlere aman vermeyen isimsiz kahramanlarımız var oldukça yenilmeyiz


Dünya güvenliğinde Türkiye söz sahibi olmazsa; Mazlumlar için adalet,huzur ve güvenden söz edilemez.


Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğünün korunması, milletimizin huzur ve güvenliği ile kamu düzeninin sağlanması kalptensozler.com yönündeki hizmetleriyle halkımızın takdirini kazanmıştır.


Jandarma Teşkilatımız, kurulduğu 1839 yılından beri ülkemizde emniyet ve asayişin tesisi için oldukça güç ve önemli bir vazifeyi ifa etmektedir.


Seviyoruz sizi Askerim Allah başımızdan eksik etmesin sizi 181. yiliniz Kutlu olsun


Jandarma Teşkilatımız sağ olsun,var olsun! Allah yâr ve yardımcıları olsun!

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.