Kandil Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Kandil Müslümanlar arasında özellikle Türkler’de ruhani bir mana taşıdığı için özellikle mescitler, dergahlar kandil ile aydınlatılmıştır. Yine bu ruhani değerinden dolayı kutsal sayılan ve Müslümanlarca kutlanılan beş mübarek geceye de “Kandil” ismi verilmiştir.

Kandillerin vaz geçilmezi kandil mesajları kandil gecelerinde en çok araştırılan konularından biri olmaya devam ediyor. Rahmet, bereket ve mağfiretin kullarına bol bol ihsan edileceği gecelerde  her yıl olduğu gibi bu yıl da ibadetler, Dualar ve Kandil mesajı paylaşımlarıyla geçiyoruz. İşte kandillerin anlam ve önemini ifade eden kandil mesajları!

Sayfa İçeriği; Resimli kandil mesajları, Kandil mesajları kısa ve öz anlamlı, En güzel kandil mesajları, Mevlid kandil mesajları, Etkileyici kandil mesajları, Kandil mesajları kısa, Yeni kandil mesajlarını bulabilirsiniz.

Kadir Gecesi , Miraç Gecesi , Beraat Gecesi , Regaip Gecesi , Mevlit Gecesi 

Kandil Mesajları

Inşallah butun dualarınız kabul günahlarınız affolsun Allah Beraat edenlerden eylesın Kandılınız Mubarek Olsun.


ALLAHIM Bizi af ve mağfiret et Bizi MAHKEME İ Kubrada BERAT et. AMİN BERAT kandiliniz Mubarek olsun.


Tüm İslam Aleminin Kandillerini Kutlar Hayırlara Vesile Olmasını Cenabi Allahtan Niyaz Ederim Kandiliniz Mubarek Olsun


Herşeyin hayırlısını bekleyen Kullarına Mücizeler ver RABB’im. “Kün Fe Ye Kün” Sen ol dersen, herşey olur” Tüm Yollarımız Hakka, Doğruya, Hayırlısına çıksın. Kandiliniz Mubarek olsun


Günaydın, Bugün dua günü,Bugün güzel gün, Bugün günahlardan kaçınma günü, Kandiliniz mubarek olsun.


Kandiliniz Mubarek olsun.. Dualarınız Kabul Olsun .. Rabbim Tekrarına Erişmeyi Nasip eylesin inşaAllah.. Âmin


Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..


Selamun aleyküm yüreği güzeller,RABBIM gönlünüzde,yüreğinizde olan tüm güzel dua ve dileklerinizi kabul etsin,her daim sevdiklerinizle mutlu,huzurlu,sağlıklı günlere,bizleri imandan,vijdandan ayrılmayan kullarından eylesin, kandiliniz mubarek olsun inşallah


Ya Rabbi; sana açılan elleri, Sana yönelen gönülleri, Sana bükülen boyunları, Sana yalvaran dilleri ne olur boş çevirme Allah’ım! Dertlilere deva, hastalara şifa ver Allah’ım Kandiliniz mubarek olsun.


Yüreği güzeller,ezan okunurken kalp sevinir,abdest alirken su sevinir,namaz kılarken seccade sevinir,secdeye giden alnın sevinir,ve en önemlisi ALLAH(C.C) sevinir,sen seni seveni sevindir ki,oda seni sevindirsin,dualarınız kabul,kandiliniz mubarek olsun inşallah


Allahım “her türlü kötülükten kazadan beladan sana sığınırım. kandiliniz mubarek olsun dostlar.


Ruhu Aşk ve muhabbet mührüyle  damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, kandılın mübarek olsun.


Ya Rab Razzak ismiyle anıyorum Seni.. Allahım Receb ayını bize mubarek kıl Şaban ve Ramazana ulaştır bizi.. Kandiliniz mubarek olsun


>>> Kadir Gecesi Mesajları


Allah’ın rahmeti, Bereketi sizinle olsun, Gönül güneşiniz hiç solmasın, Yüzünüz aydın olsun, Kabriniz nur dolsun, Makamınız Firdevs, Dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..!


Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir gecede doğsun ki Duaların kabul, kandılın mübarek olsun.


Barış ve sevginin birleştiği, dostlukların daha çok büyüdüğü, hüzünlerin azaldığı, belki durgun belki yorgun, yinede mutlu ve umutlu nice hayırlı kandillere.


Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, kandiliniz kutlu olsun…


Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların hiç bitmediği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de sevgi dolu nice kandillere. Kandiliniz kutlu olsun.


Yüzümüzden gülücük, kalbimizden sevgi, bedenimizden sağlık, çevremizden dostluk, ömrümüzden huzur ve neşe hiç eksik olmasın inşaAllah Kandiliniz hep kutlu olsun


Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller..


Huzur içinde yaşanılabilir bir Türkiye dileğiyle, Kandiliniz kutlu olsun.


Kandiliniz kutlu, dualarınız kabul olsun. Allah sizi hiç birşeye ve kimseye muhtaç etmesin. Her iki dünyamız selamette olsun.


En Güzel Kandil Mesajları

Kandiliniz kutlu olsun. Allah, Türk’ü Turan’da buluşturup, Devletimizi ebed müddet pâyidar kılsın. İslâm’ı muzaffer eylesin.


Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.


Günler bize dostların güzelliği ile, geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Kandiliniz mübarek olsun..


Ne zaman ki iyiki’lerimiz keşke’lerimizden önde gider; O zaman hayatı yaşarız. Oysa çoğumuzu hayat yaşıyor. İyiki’lerle dolu bir yaşam dileğiyle iyi kandiller.


Bu gece nur inmiş kalplere bir gül verilmiş tüm sevenlere işte bu sevenlerin duası semalarda buluşmüş bu gece dualarda buluşalım. Hayırlı Kandiller.


Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, kandiliniz kutlu olsun.


Kandiliniz Kutlu Olsun Duam;TC Vatanıma-Türk Milletime ve Tüm Dünyaya, İyilik-İnsanlık-Adalet-Barış-Sevgi Hakim Olsun


Kul secdeye eğildikce Allah onu kendi katında yükseltir.. Vatan’ın sağ millet ve ümmetin bir olma duâsıyla.. kandiliniz kutlu olsun..


Huzurumuzu bozanın huzurunu boz Ya Rabbi!!! Kandiliniz kutlu olsun Yüce Türk Milleti..


Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mubarek günde tum dualarınız kabul olması dileğiyle iyi kandiller.


Hayatın en güzel anıdır paylaşmak Ekmeğini,sevgini,bilgini Çünkü Paylaştıkca çoğalır sevgiler Kandiliniz kutlu olsun


Sen öyle bir insan ol ki akıllar dursun, sen ona buna değil Allah”a kulsun. Ziynetler içinde parlayan bir nursun, senin gibi bir dostun kandili mübarek olsun.


Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.


Gül sevginin tacıdır o yüzden her bahar kalptensozler.com gülle taçlanır, o gül ki Muhammed (SAV)\’ı anlatır. Muhammed (SAV)\’ı anlayana gül koklatılır, gül kokulu KANDİLİNİZ MüBAREK olsun.


“İslami ibâdetlerin ilk rüknü dînin direği, îmânın nûru, mü’minlerin mi’râcı namazdır.” Kandiliniz kutlu olsun…


Doğumu ile kainatı şereflendiren efendimizin”sünnet”nurunun, yolumuzu aydınlatması duası ile Kandiliniz kutlu olsun.


Allahü teâlâ buyurur ki: Af isteyen yok mu, affedeyim. Rızık isteyen yok mu, rızık vereyim. kandiliniz kutlu olsun.


>>> Dini Etkileyici Günaydın Mesajları 


Bu mübarek gecede dualarınızın kabul ve makbul olması dileklerimle kandilinizi kutlar size ve sevdiklerinize hayırlara vesile olmasını dilerim.https://www.kalptensozler.com/kandil-mesajlari.html


Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle kandilin mübarek olsun.


Umutlarımız gerçek mutluluklarımız daim kandiliniz mübarek olsun.


Şeytan senden çok uzakta, melekler başucunda olsun, duaların kabul, kederlerin son bulsun. Kandilin mübarek olsun.


Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, kandilin mübarek olsun…


Âlem-i İslâm’a Selam Olsun. Mekke, Medine ve Kudüs’e Selam Olsun. Kandiliniz Kutlu Olsun.


Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.


Bin aya bedel bu gecede bütün Müslümanlara ve sizlere hayırlar nasip etsin.!


Kandil Mesajlarını yazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.