Kıbrıs Barış Harekatı Kutlama Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Ayşe tatile çıktı parolası ile hafızalarda yer edinen harekâtta, Türk askerleri zorlu şartlar altında başarılı bir mücadele verdi. Adada akan kanı durdurma mücadelesinde 46 yıl geride kaldı.

Sayfa İçeriği; Kıbrıs barış harekatı ilgili kutlama mesajları, Kıbrıs barış harekatı zaferi ve şehitleri anma günü kutlama mesajları, Kıbrıs barış harekatı kutlama mesajlarını sizlere sunuyoruz.

Kıbrıs Barış Harekatı Kutlama Mesajları

Kıbrıs Barış Harekâtı’nın 46. yıldönümünde kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi saygıyla anıyoruz.


20 Temmuz Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46.Yılı Kutlu Olsun… Şehitlerimizi ve bugün hayatta olmayan gazilerimizi rahmetle anıyorum, hayatta olanlara saygılarımı sunuyorum


Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46. Yıl dönümünde aziz şehitlerimizi rahmetle yad ediyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyorum.

Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46.Yılı kutlu olsun, Bülent Ecevit, Necmettin Erbakan ,Rauf Denktaş başta olmak üzere tüm kahramanlarımızı ve şehitlerimizi saygı,şükran ve minnetle anıyoruz .Destan böyle yazılır ….


Biz aslında savaş için değil, barış için, yalnız Türkler’e değil, Rumlar’a da barış getirmek için Ada’ya gidiyoruz… __Bülent Ecevit


Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46. yıldönümü, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı kutlu olsun.!


Şahsım ve TSK adına, 20 Temmuz 1974 Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46. yıldönümünü kutlar, şahsınıza ve Kıbrıslı soydaşlarımıza sağlık ve başarılar diler, Kıbrıs Türkü’nü canları ve kanları pahasına özgürlüğüne kavuşturan ve bugünlere gelmesine imkan sağlayan aziz şehitlerimizi saygıyla anar, kahraman gazilerimize şükranlarımı sunarım


Ambargoya, ABD’ye ve Avrupa’ya rağmen yapılan onurlu ve haklı harekat.. Kahraman şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.


Kıbrıs Barış Harekâtı’nın 46. yıldönümünde Kıbrıs Türklüğünün kurtuluşu için canını ortaya koyan bütün vatan evlatlarını saygı ile anıyoruz.


>>>> 9 Eylül İzmir’ in Kurtuluşu Kutlama Mesajları


Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46. yıldönümü kutlu olsun. Türkiye’nin diplomatik ve askeri gücünü dünyaya gösterenlere selam olsun.


Biz milliyetçiliği sokak duvarlarına değil, Kıbrıs’ın topraklarına yazdık. 20 Temmuz 1974 Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46.yıldönümünde Bülent Ecevit’i ve Aziz Şehitlerimizi saygı, sevgi ve rahmetle anıyoruz.


Kendi ikballeri uğruna Kıbrıs’ı İngilizlere peşkeş çekmeyi düşünenler için Tuğgeneral Nihat İlhan’ın, küvete saklanmış eşi ve 3 çocuğunun Rumlar tarafından vahşice katledilişinin hafızlardan silinmeyen şu resmini şuraya koyalım. Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46.yılı kutlu olsun


Kıbrıs’ta yaşanan zulme son veren Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46. yıl dönümünde Şehitlerimizi rahmetle, Gazilerimizi minnetle anıyorum.


Tüm ada halkına barış götürmek için başlatılan ve kısa sürede adada huzur ortamını tesis ederek başarıya ulaşan Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46.yıldönümü kutlu olsun. Yakın coğrafyamızda kalıcı barış ve huzurun hakim olmasını dileriz.


Türklerin uğradığı kanlı zulme son vermek üzere düzenlenen Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46. yılında 498 şehidimizi, aramızdan ayrılan gazilerimizi ve Sayın Bülent Ecevit’i minnet ve rahmetle anıyorum.


1878’de II. Abdülhamid’in İngilizlere kaptırdığı Kıbrıs’ın üçte birini Cumhuriyet Türkiye’si “Ayşe tatile çıksın” diyerek 1974’te geri aldı. Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46. yıldönümü kutlu olsun. Şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz…


Kıbrıs Barış Harekatı’nda karaya ayak basan ilk grupta yer alan Yarbay İbrahim Neşet.. “Allah Allah sesleri bölgeyi çınlattı. Ve kıyı başını tutmak için rüzgar gibi çıktık.” Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46. yılında şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi minnetle..


Barış Harekatı Kutlama Mesajları

“Cesursan gel de al demiştin! geldim. aldım. “


Yavru vatan Kıbrıs’a barış, huzur ve güven getiren Kıbrıs Barış Harekâtı’nın 46. yıl dönümünde, bu şerefi bizlere yaşatan şehitlerimizi ve gazilerimizi gurur ve minnetle yâd ediyoruz.


“Ayşe Tatile Çıktı” parolasıyla başlayan ve Kıbrıs’ta yaşanan zulme son veren Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46. yıl dönümünde aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, gazilerimizi şükran ve saygıyla anıyoruz


Kıbrıs Barış Harekatı emperyalizme rağmen milli duruşun simgesiydi. Bu vesile ile Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46. yılında sevgili Genel Başkanımız Bülent Ecevit’e Allah’tan rahmet diliyorum.


“Biz milliyetçiliği Beşparmak Dağları’na yazdık” diyen Kıbrıs kalptensozler.com fatihi Bülent Ecevit’i,bu davaya hizmet etmiş tüm neferleri ve şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyorum.


Kod adı “Toros”, kod adı “Bozkurt” olanlara selam olsun. Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46. yıldönümü kutlu olsun.


Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46.yıl dönümü kutlu olsun.Bir tatilde yunanların işgaline göz yumdğumuz adalara yaplmalı


(Atilla Harekâtı) Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46. yilinda harekati yapan kahraman askerlerimizi, kahraman DEVLET adamlarimizi saygiyla aniyorum


Denktaş’ın azmi, Ecevit’in kararlılığı, Türk Mukavemet Teşkilatı ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nin cesareti ile birleşen Necip Türk Milletinin hürriyet aşkı 1974’te yeni bir destan yazdırdı. Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46. Yılı Kut’lu Olsun. Zerre katkısı olan herkesin ruhu şâd olsun.


Bir başkadır benim Memleketim şarkısı, Kıbrıs Barış Harekatı ile meşhur olmuştur Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46. Yılı


Bir gece ansızın gelebiliriz dedik ve geldik “Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46” kutlu olsun harekatta şehit olan Mehmetçiğimizin ruhu şad olsun


Ayşe tatile çıkalı tam 46 yıl oldu. Var olsun şanlı ordum!  KIBRIS BARIŞ HAREKATI! Türküm cesurum geldim aldım.


Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46. yılı kutlu olsun. Ne şanlı harekat. Kod adı: Ayşe tatile çıksın


Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46. yıl dönümü kutlu olsun, Yavru vatan var olsun!


Akdeniz de stratejik öneme sahip olan Kıbrısı rumlara bırakmayan TÜRK yiğitlerin zaferi “Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46. yılı kutlu olsun..


>>>> 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü Mesajları


Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46. yıl dönümü kutlu olsun. Yavru Vatan, daima Türklerin kalacak.


Yüce TÜRK Milletinin Son büyük DESTANI Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46. yılı Kutlu olsun Başaramayacaksınız KIBRIS Türk tür Türk kalacaktır


Yunanlıları denize dökmek bizim işimiz… Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46. Yılında Bülent Ecevit’i saygıyla anıyoruz…


“Yurtta barış, dünyada barış” diyen Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde giden kahramanlarımızı Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46. yıldönümünde saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz.


Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46.Yılı Ben ezelden beridir hür yaşadım hür yaşarım,hangi çılgın bana zincir vuracakmış şaşarım ,Şehitlerimizi ve bugün hayatta olmayan gazilerimizi rahmetle analım https://www.kalptensozler.com/kibris-baris-harekati-kutlama-mesajlari.html


Rumların Enosis hayalinin son bulduğu,adada huzurun hakim kılındığı Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46.yılını kutluyor, “Biz milliyetçiliği Beşparmak Dağları’na yazdık” diyen Kıbrıs fatihi Bülent Ecevit’i,bu davaya hizmet etmiş tüm neferleri ve şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyorum.


Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46. Yılında Kutalmış Atalarının ruhlarını onurlandıran cesur yürekli Türkleri, Kıbrıs’ı kanlarıyla sulayan Kıbrıs fatihlerini dua ve minnetle anıyorum. Ruhlarınız şad olsun.


“Gökten sanki askerler değil melekler yağıyor. Karşıladığımız komutanların omuzlarında binlerce Türk’ü görebiliyorduk.” Rauf Denktaş Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46. yıl dönümünde aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyor, gazilerimizi şükran ve saygıyla anıyoruz


Kıbrıs Barış Harekatı Kutlama Mesajlarınıyazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.