Kısa Bayram Sözleri

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Kurban Bayramı ve Ramazan Bayramı’nda da kısa kutlama sözleri en çok arananlar arasında yer alıyor. Sevdiklerini telefondan sms yoluyla veya sosyal medya üzerinden tebrik etmek isteyenler Kısa Bayram Sözleri tercih ediyor. Biz de bu bayram sevdiklerinin bayramını kutlamak isteyenler için Resimli Bayram Mesajları sizler için yazımızda listeledik. İşte en güzel Kısa Bayram Mesajları…

Sayfa İçeriği; Kısa Bayram Sözleri, Ramazan Kutlama Sözleri, Dini Bayramlar İçin Mesajlar, Orijinal Ramazan Bayramı Mesajları, Anneye Bayram Sözleri, Ablaya Bayram Mesajları yer almaktadır.

Kısa Bayram Sözleri

Bayramınız mubarek olsun. Cenab-ı Allah tekrarını nasip etsin.

Bayramların en güzeli ve hayırlısını diliyorum size, Bayramınız Mübarek Olsun.

Bizi yataran ALLAH a şükürler Olsun, Bütün müslümanlara Bayramınız Mübarek Olsun.

Bayramınız Mübarek olsun ALLAH Nice mutlu huzurlu bayramlar görmeyi nasip etsin inşallah

Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır yalnız kalmamak için, bayramlar vardır dostluğu paylaşmak için. Bayramınız mübarek olsun.

Kısa Bayram Sözleri

Kısa Bayram Sözleri

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım doya doya yaşayalım. Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın!

Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmış olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle bayramınız mübarek olsun.

Hep bir arada, sevgi dolu ve www.kalptensozler.com huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Bayramınız kutlu olsun! Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum… İyi bayramlar!

> Ramazan Bayramı Mesajları

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için bu bayram hayırlara vesile olsun.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Bayramlar dileğiyle.

Yaşamın kaynağı sevgi ise, eğer sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç birşeyleri paylaşmak, paylaşmak dostluk ve dostluk hatırlamaksa aklımdasınız. Hayırlı bayramlar

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Bu mübarek bayramda kalplerinizde barış, gözlerinizde umut, etrafınızda sevgi olsun. Bayramınız Mübarek Olsun.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.