Kısa İftar Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Ramazan ayı, Allah’ ın rahmet kapılarını sonuna kadar açtığı bir ay olması açısından çok önemli ve değerlidir. Ramazan ayında tüm günahlarımızın affolması dilekleri ile bu yazı da Kısa İftar Mesajlarını kopyalayıp sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Sayfa İçeriği; En güzel kısa iftar mesajları, İftar mesajları facebook, İftar mesajları resimli, Anlamlı iftar mesajları, İftar davet mesajları, Etkileyici iftar mesajları, Ramazan iftar mesajlari, İftar kutlama mesajları yer almaktadır.

Hayırlı İftarlar Mesajları

Tuttuğunuz orucun, ettiğiniz duanın, kıIdığınız namazın kabuI ve daim oIması diIeğiyIe HayırIı iftarIar. 


BugünIerin değeri biIinmeIi, ramazanda duaIar ediImeIi, insanoğIu şükretmeyi biImeIi, Ramazan deyip GeçmemeIi! HayırIı iftarIar


GüIün kokusu sarsın bedenini, ALLAH korkusu titretsin her bir hücreni, DuaIarIa birIeşsin Semaya açıIan eIIerin, HayırIı iftarIar


iftar saatini bekIerken ediIen duaIarın, ezan okunurken açıIan orucun, sofrada buIunan bereketin boIIuğun Yüce YARADAN’dan daim oImasını diIerim, HayırIı iftarIar.


DuaIarımda AğIarım YARADANIM, Sen ne eyIersen güzeI eyIersin iIahım, içime iman derdimİZe derman oI ALLAH’ım, HayırIı iftarIar..


Ramazan Ayında Cennetin Huzuru evIerinizde oIması diIeğiyIe, HayırIı iftarIar.


Orucun sofrada buIunan bereketin boIIuğun Yüce Rabbim den daimi oImasını diIerim HayırIı iftarIar . .


İmanın gücü içinizden eksik oImasın, Tuttuğunuz oruç KabuI OIsun, Bu Ramazanın bereketi üzerinize oIsun, hayırIı iftarIar…


Bütün güzeı tatıar sofranızda birıeşsin hayırıı iftarlar diıiyorum.


SofraIar kuruIdu, duaIar okundu, YARADANA şükürIer oIsun, bizi Ramazan’Ia buIuşturdu, HayırIı iftarIar .


GözIerimizdeki Nur hiç bitmesin, AIdığımız her nefes dua iIe bitsin, bu ramazanda YARADAN huzur nasip etsin, HayırIı iftarIar.


Cenab-ı Hakk’ın kapısına ulaştırmayacak yollara sapmaktan korumaya vesile olan Ramazan Ayınız Mübarek Olsun, Hayırlı iftarlar..


>>> Kadir Gecesi Mesajları


Orucun mübarek gücü ruhumuzu temizlesin, bu ramazan ayında bütün şeytanlar bizden uzak olsun, sevdiklerimizle nice mutlu ramazanlara, hayırlı iftarlar.


Sahurdaki bereket iftardaki sofranıza iftar sofranızdaki bereket sahur sofranıza yansısın hayırlı ramazanlar.


Iftarınız güzeI kaibiniz huzur doisun ramazan ayını mübarek olsun.


Ramazanın iIk günü, iIk mesajım sana, iIk oImak güzeIdir bu hayatta, bu iIki seninIe yaşıyorum şuan bunu unutma, hayırIı İftarlar diIiyorum sevdikIerinIe bu ramazanda…


İmanın gücü içinizden eksik olmasın, tuttuğunuz oruç kabul olsun, bu ramazanın bereketi üzerinize olsun, hayırlı iftarlar…


Güzel anılar paylaştıkça ve aynı sofrada oldukça daha güzel olur bu güzel ayda anılar kalıcı sofranız halil ibrahim bereketinde olsun hayırlı iftarlar.


Yanınızda olmasakta birlikte oruç açamasakta gönüllerimiz bir duygularımız aynı amacımız belli Şükrediyoru ALLAH a Hayırlı iftarlar diliyoruz bu mesajı okuyanlara.


Ahh özlemim o’na ki ; o beni görür ama ben o’nu göremem” arzusu ile o’na yaklaştıran mübarek ramazan ayınız hayırlara vesile olmasını ve huzur içinde iftar saadetinizi geçirmenizi dua ile dilerim…..


Bir saniye sonra ne olacağımız meçhul iken bu dünyada kalp kırmak akıl işi değildir. Unutma kalplerin mimarı Allah’tır. hayırlı iftarlar.


Kısa İftarlar Mesajları

Her güzeIIiğin bittiği bu dünyada, değişmeyen tek güzeIIik manevi değerIerdir, imanın ne kadar güçIü oIursa değerIer okadar fazIadır. HayırIı iftarar..


Yine geldi Şehr-i Ramazan, gönüller muhabbet kalpler imanla doldu. Her orucun yoksulların halinden anlamaya her iftarın Allah’ın verdiği nimetlere şükretmeye vesile olması dileğiyle hayırlı iftarlar, 


Yine iftar vakti gelse, hurma ekmekle orucumuzu açsak, çay icsek Yeşil kubbeye doğru, teravih namazında huzura varsak…


Küçük bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda hepimiz bir olalım ALLAH a şükredelim soframızı bereketlendirelim Hayırlı iftarlar.

Az ama zengin sofralarından daha güzel ve nefis tadlar sizlerle olsun iftarınız güzel olsun.


Tuttuğumuz oruç ölülerimizin ruhuna değsin, iftar zamanı içtiğimiz su gibi aziz olmak dileğiyle, hayırlı iftarlar.


Bereketi bol huzurun güneş kadar aydınlık olduğu bu güzel ramazan ayında, sıcacık huzurlu iftarlar dilerim..


Herşey insanoğlu içindir bu dünyada, yaşadığın sürece ve yaşadığımız sürece heşeyin hayırlısı bizlerle ve sizlerle olsun, hayırlı iftarlar dilerim.


Hayatın bütün manevi zenginIikIeri bu ay sizIerIe oIsun, Attığınız her adım size huzur doIu yarınIar sağIasın dua iIe kaIın, hayırIı İftarlar.


>>> Kısa Sahur Mesajları


Gün batar usul usul, kararır gece, yeniden doğar herşey, ” her şey bitti ” dediğin bir anda mübârek ramazan ayının gönlünde huzur kokulu bir gül kök salmasına vesile olması temennilerimle, huzur dolu iftarlar diliyorum..


Bir lokma ekmegin tadı Hayatınızda olsun, içtiğiniz su gibi kabriniz temiz Olsun, Tuttuğunuz Oruç günahlarınızdan arındırsın, Hayırlı iftarlar.


Gözlerimizdeki Nur hiç bitmesin, Aldığımız her nefes dua ile bitsin, bu ramazanda YARADAN huzur nasip etsin, her iftar bereketini bizden esirgelemsin, Hayırlı iftarlar.


Başı RAHMET ortası MERHAMET sonu ise CEHENNEM’den AZAD oIan Mübârek Ramazan Ayının hayırIara vesiIe oImasini diIerim, HayırIı İftarIar.. https://www.kalptensozler.com/kisa-iftar-mesajlari.html


Her yıl bugünü sizlerle yaşayarak, geçirmenin mutluluğu içindeyim, bugünün rahmeti üstünüzde olsun hayırlı iftarlar diliyorum..


Bütün müslüman alemin bu güzel ayda, Sofralarından bereketin eksilmemesi dileğiyle gönüllerinin sofralarına yansımasını dilerim Yüce RABBIM’den Hayırlı IFTARLAR…


Güzeldir Ramazan Ayında birlikte olmak, güzeldir Oruc’u Birlikte tutmak, Güzeldir Dualara Aynı yönde El Açmak güzeldir YARADA bu ayda Yakın Olmak, Hayırlı IFTARLAR…


Mukaddes olan bu hayırlı ayda, her günü inci tanesi olarak yaşayalım, soframıza bereket kabrimize merhamet dileyelim, Hayırlı iftarlar.


Dua ile açılan iftarlar, huzur ile gülen yüzler, bereket ile dolan sofralar sizin olsun, Hayırlı iftarlar..


1 Ayın suıtanı evinize huzur sofranıza bereket kaıbinize iman versin hayırıı iftarlar.


Güzel ayın güzel insanları sofralarınızdan bereket Kalplerinizden iman ışığı asla eksilmesin iftarınızı ALLAH kabul etsin.


Güzel İftarlar Mesajları

“Sevgi” diye bir merhem var, Hangi yaralı kalbe sürseniz, iyi gelir Hayırlı bereketli iftarlar


Hayat işte Bir gün daha eksilirken Ömümüzden Zamana yenik düştü Bir yaprak daha Sağlık huzur mutluluk dolu Güzel akşamlar iyi iftarlar Selamlar sevgiler.


Dünyadaki bütün güzellikler bizler içinken kalptensozler.com insanoğlu açgözlülüğünden tarih boyu hep kavgayı seçmiştir.. Barışın, dostlukların egemen olduğu bi dünya dileklerimle; iyi iftarlar,


Tatlı sözler, gülen yüzler, iyi niyetler, samimiyetler doldursun Akşamınızı Mutluluk huzur yüreğinize otursun inşaAllah hayırı iftarlar.

Bazı insanlar, bazı insanlara şifadır.. Allah şifamızı versin.. Gönlümüze iyi gelen insanları ömrümüzden eksik etmesin.. Mutlu akşamlar hayırlı iftarlar…


Sevdikleriniz yanınızda Sofralarınız bereketli Olsun inşallah iyi iftarlar


Güzelliktir yaşamak, sevmektir yaşamak, inanmaktır yaşanmak ve huzurdur bir arada bu güzel ayda nefes almak, hayırlı iftarlar


Ramazan Ayında Cennetin Huzuru evlerinizde olması dileğiyle, Hayırlı iftarlar.


Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık sofralarınızda iftar bereketi eksik olmasın iyi iftarlar diliyorum.


>>> Ramazan Manileri Sözleri 


Zordur Hapsolan Dar yerlerde Umut büyütmek Zordur Dar pencerelerden Dünyaya bakmak İyi akşamlar iyi iftarlar.


Bulutlardan Yağan yağmur taneleri kadar sayısız huzurlu günler ve mutluluklar seninle olsu, Her günün Yağmurdan Sonra açan güneş kadar huzur verici olsun. Hayırlı iftarlar.


Bugün Ramazan, Bugün huzurun kalplerimize doğduğu imanlarımızın bir kat daha arttığı güzel bir gündür, bugün bizim toprağımızın daha sıcak olmasına daha huzurlu olmasına yardım edeceğimiz gündür, hayırlı iftarlar.


En BereketIi ve GüzeI iftar Anı SizinIe OIsun HayırIı ve güzeI İftarlar.


Irmak gibi sade olmalı hayat, göl suyu gibi tatlıdır hayatın derdi çilesi, iman gücüdür ayakta tutan bizi, ramazandır bereket saçan dualarımıza ışık tutan, hayırlı iftarlar.


Günahsız kul olmak, ve günahlardan arınmak için, bü güzel ramazan ayında nice hayırlı huzur dolu günleribirlikte geçirmek ümidiyle dualarım sizinle, hayırlı iftarlar.


Hayat bir kelebeğin ömrü gibidir, bu kısa zamanda amelini güçlendirmek ve manevi huzuru yakalamak kadar güzel bir duygu yoktur hayatta, nice ramazanlarda huzur dolu iftarlar dilerim.


Ne yapıyorsan kendine, huzur dolu imanın daima seninle olması dilegiyle, ramazanın bereketi üstünde olsun, hayrlı iftarlar dilerim.


Şans yoktur! Allah neyi nasip ederse o vardır. hayırlı iftarlar.


Allah’ım gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle hakkımda hayırlı olanları da gönlüme razı eyle. hayırlı iftarlar.


Allah bir kapıyı kaparsa emin olun ki bin kapıyı açar. hayırlı iftarlar.


Mübarek ramazan ayında tüm Müslüman aleminin iftar sofralarında hem bereketin hem de huzurun eksik olmamasını yüce Rabbimden diler afiyet dolu iftar sofraları yaşamanızı ve yaşatmanızı dilerim.


Kısa İftar Mesajlarını yazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.