Kısa Sahur Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Sahurlarda yanınız da olmayan fakat sizin gibi oruç tutan sevdikleriniz ile bu güzel duyguları paylaşmanın en güzel yolu onlara mesaj göndermektir. Telefondan, sosyal medya hesaplarından, konuşma uygulamalarından göndereceğiniz normal veya resimli mesajlar ile Sahur vaktini diğerleri ile paylaşabilirsiniz.

Sayfa İçeriği; Kısa sahur mesajları, Ramazan sahur mesajlari, Sahur mesajları kısa, Anlamlı sahur mesajları, Sahur gecesi mesajları, Sahura özel mesajlar, Sevgiliye sahur mesajlari, Dini sahur mesajları, Sahur vakti mesajları yer almaktadır.

Kısa Sahur Mesajları 

Güzel anılar paylaştıkça ve aynı sofrada oldukça daha güzel olur bu güzel ayda anılar kalıcı sofranız halil İbrahim bereketinde olsun hayırlı sahurlar.


Küçük bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda hepimiz bir olalım ALLAH a şükredelim soframızı bereketlendirelim Hayırlı sahurlar.


Mübârek Ramazan Ayı ; kalbini O’nun yoluna koymaya, Ellerini O’nun dergahına açmaya, Ruhunu doyurmaya, Kalbinin gerçek vuslatı bulmasına vesile olsun hayırlı sahurlar. 


Sofranızda bereket gönüllerinizde huzur olması dilekleriyle hayırlı sahurlar


BugünIerin değeri biIinmeIi, ramazanda duaIar ediImeIi, insanoğIu şükretmeyi biImeIi, Ramazan deyip GeçmemeIi! HayırIı sahurlar. 


Ramazan’nın huzur ve bizIere vermiş oIduğu bereketin tüm müsIümanIara daim oIması diIeğiyIe, HayırIı Sahurlar..


Tuttuğumuz orucun, ettiğimiz duanın, kıldığımız namazın kabul olması ve daim olması dileğiyle Hayırlı Sahurlar. 


Orucun mübarek gücü ruhumuzu temizlesin, bu ramazan ayında bütün şeytanlar bizden uzak olsun, sevdiklerimizle nice mutlu ramazanlara, hayırl sahurlar. 


Sofralar kuruldu, dualar okundu, YARADANA şükürler olsun, bizi Ramazan’la buluşturdu, hayırlı sahurlar. 


Bir ekmeği birlikte paylaşıyorsak, bir bardak suyu birlikte içebiliyorsak, birlikte ellerimizi YARADAN’a açıp dua ediyorsak, ne mutlu bizlere ne mutlu sizlere, hayırlı sahurlar.


>>> Ramazan Ayı Sözleri


Allah var,keder yok İman var,elem yok Kader var,gam yok Kur’ân var,dert yok Bugün amel var,hesapyok HAYIRLI SAHURLAR


Gözlerimizdeki nur hiç bitmesin, aldığımız her nefes dua ile bitsin, bu ramazanda YARADAN huzur nasip etsin, her sahur  bereketini bizden esirgelemsin, hayırlı sahurlar. https://www.kalptensozler.com/kisa-sahur-mesajlari.html


Gecelerin gündüzle dost olduğu bu mübarek ayda, gecenizin de gündüzünüzün de, huzur dolu ve bereketli olması dileğiyle HayırIı sahurlar. 


Gün batar usul usul, Kararır Gece, Yeniden doğar herşey, ” Her şey bitti ” dediğin bir anda Mübârek Ramazan Ayının Gönlünde Huzur kokulu bir Gül kök salmasına vesile olması temennilerimle, Huzur Dolu sahurlar diliyorum.


Bugünlerin değeri bilinmeli, ibadetlerimizi yerine getirelim ve hayırlısını dileyelim, hayırlı sahurlar.


Bütün müslüman alemin bu güzel ayda, Sofralarından bereketin eksilmemesi dileğiyle gönüllerinin sofralarına yansımasını dilerim Yüce RABBIM’den Hayırlı Sahurlar.


Her güzelliğin bittiği bu dünyada, değişmeyen tek güzellik manevi değerlerdir, imanın ne kadar güçlü olursa değerler okadar fazladır. Hayırlı sahurlar. 


Tutmaya niyetlendiğiniz orucun önce sahur sofralarınızı berketlendirmesini daha sonra hayatınızı huzura bulamasını dilerim


Bir Iokma ekmegin tadı Hayatınızda oIsun, içtiğiniz su gibi kabriniz temiz OIsun, Tuttuğunuz Oruç günahIarınızdan arındırsın, HayırIı Sahurlar.


BugünIerin değeri biIinmeIi, ramazanda duaIar ediImeIi, insanoğIu şükretmeyi biImeIi, Ramazan deyip GeçmemeIi! HayırIı sahurlar.


Güneşin sıcakIığı gibi oIsun içindeki iman, yagmur taneIeri kadar cok oIsun sevapIarın, hayırIı sahurlar. 


Hakkı sevenlerden Hidayete erenlerden Resûlu görenlerden Cennete girenlerden Olmanız dileğiyle HAYIRLI SAHURLAR..300 Milyon Türke,1.8 Milyar müslümana ve bunları sevenlere hayırlı sahurlar.


Ey Rabbim, bizi nefsimize uyan kullarından eyleme! ya rabbim, bizleri ve neslimizi sana itaat eden kullarından eyle! hayırlı sahurlar! 


En Güzel Sahur Mesajları

Bir’e beş versin yüce Yaradan bu mübarek ayda, sofranız bereketıi oısun içinizde dualar ve umutlar eksik olmasın, hayırlı sahurlar


Yağmur taneleri kadar bereketli zemzem suyu kadar tatlı sahurlar diliyorum sofranıza hayırlı Sahurlar.. 


Bereketin zenginligi kalbinize ve sofralarınıza yansısın Hayırlı Sahurlar.


Dualarımda ağlarım Yaradanım, sen ne eylersen güzel eylersin. İlahım, içime iman derdime derman ol Allah’ım, hayırlı Sahurlar..


İman dolu kalbinizin ışıltısının sofralarınızda olacağı hayırlı, bereketli ve afiyet dolu sahurlar dilerim.


Özlem ile geldin hasret ile gidiyorsun yâ şehr-i sahur hayırlı sahurlar


Allah’ım Kutlu misafirini uğurlayacak olmaktan dolayı mahzunuz Bizlere hüznümüzü alıp götürecek sevinçler nasib eyle Hayırlı_sahurlar_olsun 


İmanın gücü içinizden eksik olmasın, Tuttuğunuz oruç kabul olsun, Bu Ramazanın bereketi üzerinize olsun, hayırlı sahurlar…


Okyanusların derinliğindeki sessizlik gibi huzur dolsun bedenin, gözlerindeki her yaş dua olsun, aldığın nefes iman olsun sana, bu ramazan da dualar su olsun hak yolunda. HayırIı sahurlar.


Hayat bir kelebeğin ömrü gibidir, bu kısa zamanda amelini güçlendirmek ve manevi huzuru yakalamak kadar güzel bir duygu yoktur hayatta, nice ramazanlarda huzur dolu sahurlar  dilerim. 


>>> Sahur Mesajları


Hayatın bütün manevi zenginlikleri bu ay sizlerle olsun, Attığınız her adım size huzur dolu yarınlar sağlasın dua ile kalın, Hayırlı sahurlar.


GüIün kokusu sarsın bedenini, ALLAH korkusu titretsin her bir hücreni, DuaIarIa birıeşsin semaya açıIan eIIerin, HayırIı sahurlar .. 


Herşey insanoğlu içindir bu dünyada, yaşadığın sürece ve yaşadığımız sürece heşeyin hayırlısı bizlerle ve sizlerle olsun, Hayırlı sahurlar. 


Küçük bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda hepimiz bir olalım ALLAH a şükredelim soframızı bereketlendirelim Hayırlı Sahurlar. 


Mukaddes olan bu hayırlı ayda, her günü inci tanesi olarak yaşayalım, soframıza bereket kabrimize merhamet dileyelim, hayırlı sahurlar


Ramazan ayının güzelliği kalplerinizde gökyüzündeki yağmurun bereketi evinizde sofralarınızda olsun hayırlı ramazanlar ve sahurlar diliyorum 


Rüya gibi gelip geçer ramazan bu rüya gibi ayda bütün dualarınızın kabul olması dileğiyle. iyi sahur diliyorum. 


Sahurdaki bereket iftardaki sofranıza iftar sofranızdaki bereket sahur sofranıza yansısın hayırlı ramazanlar. 


Az ama zengin sofralarından daha güzel ve nefis tadlar sizlerle olsun sahurlarınız güzel olsun. 


Sahur demek oruç demektir. Gece vakti oruç tutmak için yatağından kalkan kalpler ne güzel kalplerdir. Hayırlı sahurlar… Afiyetli sahurlar… 


11 Ayın sultanı evinize huzur sofranıza bereket kalbinize iman versin hayırlı sahurlar.


En güzel tatlara doyacağınız huzur ve sıhhat bulacağınız sahurlar dilerim. 


Bereketi bol huzurun güneş kadar aydınlık olduğu bu güzel ramazan ayında, sıcacık huzurlu sahurlar dilerim..


Kısa Sahur Mesajlarını yazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.