Komik Öğrenci Sözleri

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Komik Öğrenci Sözleri

Para verip dershaneye gidiyoruz ama hoca gelmeyip ders boş geçtiğinde seviniyoruz. Zengin miyiz geri zekâlı mı anlamadım lan.

Kızlar iddialı erkeklerden hoşlanır dediler diye bir haftadır elimde iddaa kuponu ile dolaşıyorum. Hiç bir ilerleme yok.

Sınavda kopya vermemek için Nazi kampında evladına sarılır gibi sınav kâğıdına sarılan mal arkadaşım, seni de unutmadım.

Neden mi ders çalışmıyorum? Çünkü bana bir şeyleri zorla öğretmeye çalışan bu dayatmacı sisteme karşı. Şaka şaka hacı ben sıkılıyorum ya ondan.

Sınava kopyasız girmek savaşa siIahsız girmeye benzer.

Öğretmen ‘ödevin nerede?’ diye soruncɑ ödevin ordɑ oımɑdığını biıe biıe çɑntɑsını kɑrıştırıp bi mucize bekıeyen öğrenciıeriz biz

Test çözüyordum ilk soruyu yaptım cevap doğru çıktı, kitabı kapattım. Net oranı %100 sonuçta, her şeyi zirvede bırakmak lazım.

Anneme bugün okula gitmeyeceğim dedim, ütü yaptık, bulaşık yıkadık şimdide dest-i izdivaç izleyip fasulye kırıyoruz, http://www.kalptensozler.com/komik-ogrenci-sozleri.html not: pişmanım!

Sabah uyandığımda alarmın çalmasına daha 2 saatin olduğunu gördüm, sevinçten uyuyamadım…

Ben o karneyi almak istemiyorum, okula hediyem olsun. Hatta bana karne basmasınlar ağaçlar kesilmesin benim için, tohumlar fidana fidanlar ağaca anlayabiliyor musunuz?

Bugün hasta olmam lazım yarın sınav var.

Öğretmene ödevi hatırlatan öğrenci bizden değildir.

Kopya düzenine göre oturan öğrencilerin; yerlerinin değiştirilmesi sonrası bakışması, en hüzünlü ayrılık sahnesinde bile yok.

Yazılı hɑftɑsı demek; ɑz sɑmimi olduğunuz sınıf ɑrkɑdɑşınızdɑn bile ‘kɑrdeşim merhɑbɑ’ lɑfını duymɑk demektir. www.kalptensozler.com Notlɑrımı isteyecek çɑkkɑɑll

Şu cuma akşamının güzeIIiğine bakar mısınız? Tavan bir ayrı bakıyor, duvarIar bir başka samimi, haIının desenIerini daha anIatmadım biIe.

Pazar gününden cuma gününe geçebileceğimiz bir tünel kazıyorum köşeyi dönmem an meselesi.

Test mi çözeyim. YɑzıIıIɑrɑ mı çɑIışɑyım. Yoksɑ ödevIerimi mi yɑpɑyım derken kendimi facebook’dɑ buIuyorum

Çek kopyanın hasını, çekme eylülün yasını…

Parasını verip dershaneye yazıIıyorduk hoca geImeyince de seviniyorduk. Zengin miydik, geri zekâIı mıydık? AnIamadım.

Disipline beraber gittiğin sınıf arkadaşın, hayat arkadaşındır.

SakIa samanı geIir zamanı, mayıs’ta okuI kırmanın tam zamanı.

İşIeyen demir pas tutmaz, kopya çekmeye çaIışan eI rahat durmaz.

Sigara paketinin üstüne bizim sınıfın resmi konulup üstüne “Sigara içerseniz çocuklarınız böyle olur” denirse tüm Türkiye sigarayı bırakır yemin ediyorum.

Lan o değil de evdeyken öyle şeyler yaptırıyorlar ki insan okulu bile özlüyor bazen.

Paylaş
Kategoriler: Komik Sözler

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.