Kurban Bayramı Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Müslüman aleminin önemli günlerinden olan kurbana bayramı nedeni ile Kurban Bayramı Mesajları sevdiklerini kutlayacak şekilde sunuyoruz. Bugüne özel tüm müslüman kardeşlerimizin arayışa girdiği Kurban Bayramı Kutlama Mesajları beğeneceğinizi ummaktayız, İşte Kurban Bayramı Sözleri….

Sayfa İçeriği; Kurban Bayramı Mesajları, Bayramlar İle İlgili Kutlama Sözleri, Dini Özel Günler Sözleri, Sevgiliye Bayram Sözleri, Dostlara Dini Mesajlar, Arkadaşa Kurban Mesajları yer almaktadır.

Kurban Bayramı Mesajları

Happy Eid Mubarak to you all!

İslam aleminin kurban bayramı mubarek olsun kazasız belasız iyi bayramlar dileriz.

Kalbinde merhamet olan bütün iyi insanların kurban bayramı mubarek olsun.

Basta Sehıt Aileleri Olmak Üzere Bütün Abi kardeslerimin Kurban Bayramı Mubarek Olsun.

Tüm müslüman aleminin Kurban Bayramı mubarek olsun. Keseceğimiz kurbanlarımızı Allah kabul eylesin.

Bayram dedigin buyuklerle ve sevdiklerinizle guzel… Kurban Bayrami’niz mubarek olsun dostlar..

İslâm Aleminin Kurban Bayramı mûbarek olsun.Rabbimiz hayırlara vesile kılsın. عيد مبارك Eid Mubarak.

Küsmek ve Darılmak için Bahaneler aramak yerine, Sevmek ve Sevilmek için, Çareler arayın…. Herkezin….. Kurban bayramı Mubarek olsun….

Mazlumların gözetildiği bir bayram geçirmeniz duasıyla; Tüm İslam aleminin Kurban Bayramı mubarek olsun…

Sevdiklerinizle beraber sağlıklı, huzurlu bayramlar dilerim. Kurban Bayramı’nız mubarek olsun iyi bayramlar…

Mûbarek Kurban Bayramının, Ülkemizi ve İslam Alemine Huzur ve Mutluluk Getirmesini Dilerim. Kurban Bayramı Mübarek Olsun.

Tüm islam alami’nin Dost ve arkadaşlarımın Kurban bayramı MUBAREK OLSUN Sağlık ve Mutlulukla geçmesini Dilerim.

Özlediklerimizle, buluştuğumuz Sevdiklerimizle kucaklaştığımız Mutlu sofralarda buluşup Güzel anılar biriktireceğimiz Çok güzel bir bayram dilerim… Tüm güzel yüreklerin Kurban Bayramı Mûbarek Olsun… Sevgiler…

Hep bir arada ,sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle , Mubarek Kurban Bayramı tüm Ulusumuza kutlu olsun . Hayırlı Bayramlar Dostlar …

Kurban Bayramı’nda kardeşliğimizi pekiştirelim. Hayırların yağmur gibi yağdığı bu mübarek günler rahmet ve bereket vesilesi olsun.

Kurban Bayramı Teslimiyettir. Kurban Bayramı Adanıştır. Bayramlar Paylaşmaktır. Bayramlar Mutluluktur. Bütün İslam Aleminin Kurban Bayramı Mubarek olsun.Kestiği Kurban Kabul Olsun İşaAllah.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah”a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Kurban Bayramımız mubarek olsun…

Ya RAB..! Türkiyemin ve Tüm İslâm Aleminin, Kurban Bayramı Mübarek Birliğimiz, Dirliğimiz Beraberliğimiz Daim Dualarımız Kabede yapılan Dualar olsun. KURBAN BAYRAMIMIZ MUBAREK OLA ..

İyilik ve güzellikte yarışacağımız bir bayram olsun inşallah Tüm İslam aleminin kurban bayramı mubarek olsun İyi Bayramlar.

Kurban bayramımız mubarek olsun.ALLAH Ülkemiz de ve Dünyada tüm müslüman kardeşlerimize www.kalptensozler.com huzur içerisinde bayramı gerçek bayramlar tadında yaşamayı nasip etsin. Kurban teslimiyettir Kurban paylaşmaktır.

Birbirimize sarılamadan,el öpmeden geçireceğimiz bir buruk Bayram olsada,Kesecegimiz Kurbanların Rabbimize kurbiyyet oluşturacağı sevinciyle Mubarek Kurban Bayramı İslam Alemi ve tüm insanlığa hayirlar getirmesi dileği ile mübarek olsun.

Kurban Bayramı, Kibrin -Tevazuya Nefretin-Sevgiye Irkçılığın-İnsanlığa Ayrımcılığın-Birleştiriciliğe Savaşların-Barışa Dönüşmesine vesile olsun.. Bayramınız Mubarek olsun..

İslam dünyasında ve cennet vatanımızda olduğu gibi, aziz miletimizin ve islam âleminin mubarek Kurban Bayramını kutluyor, bayramın herkese sağlık, huzur, sevgi ve barış getirmesini yüce Rabbimde niyaz ediyorum.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.