Kurban Bayramı Sözleri

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Müslüman aleminin en değerlisi kurban bayramı geldi çattı. Kurban Bayramı Sözleri de Müslüman aleminin kavuşma yolarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Günümüzde teknoloji sayesinde bir araya gelemediğimiz sevdiklerimizle anlamlı bir Bayram Mesajı ile de bayramlaşabiliriz. Duaların edileceği, büyük küçük herkesin birbirine iyi dilekleri göndereceği Kurban Bayramı için en özel Kurban Bayramı Mesajları yazımızda derledik. 

Sayfa İçeriği; Kurban Bayramı Sözleri, Dini Bayram Mesajları, Güzel İslami Sözler, Kurbanlık İle İlgili Sözler, Yardımlaşma İle İlgili Sözler, Manevi Kurban Bayramı Mesajları, Bayram Duaları yer almaktadır.

Kısa Kurban Bayramı Sözleri

Kurban Bayramınızı kutlar, hayırlı, sağlıklı, umut dolu günlerin haberci olmasını temenni ederim.

Allah’a şükretmek için kurban kestiğimiz bu bayram, kırgınlıkları ortadan kaldırma, kardeşlerimizle kucaklaşma, bir yetimin başını okşama, uzaklarla yakınlaşma vaktidir.

Herkese sevdikleriyle sağlıklı, huzurlu, keyifli bayramlar.. Kurban Bayramımız mübarek olsun.

Hem bu cihanda hem öbür cihanda Bayramınız Mübarek olsun ..

İslam Alemi’nin kardeşliğine, yerinden edilmiş mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur ve selametine vesile olması dileği ile Kurban Bayramı’mız mübarek olsun…

Kurban Bayramı Sözleri

Kurban Bayramı Sözleri

Yollar uzun, yollar ince Yol kısalır aşk gelince Yat kurban ol İsmail’ce Bıçak senden incinmesin. İncitmediğimiz, incinmediğimiz, paylaşarak yakınlaştığımız bir bayram olsun, bayramımız mübarek olsun..

Şefkat,birlik ve beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyorum.

Birliğimizin ve beraberliğimizin pekiştiği, paylaşmanın ve kardeşliğimizin daha büyük bir anlam kazandığı bu bayram gününde, yüzlerin güldüğü, gönüllerin ferahladığı güzel bir bayram geçirmemizi temenni ediyorum.

Aziz milletimizin ve İslam aleminin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor, bu mübarek günlerin kardeşliğimize, birlik – beraberliğimize vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

Kurban kan değil, can demektir Kurban parçalamak değil, paylaşmak demektir Kurban et değil, niyet demektir Kurban cinayet değil, teslimiyet demektir Kurban cehalet değil, hidayet demektir Kurbanlarımız kabul, Bayramımız Mübarek Olsun

Tüm dünya mazlumlarının felaha ulaştığı, salgının geride kaldığı, sağlıklı günlerde coşkulu bayram sevinçlerine kavuşmayı Yüce Rabbimizden niyaz ederiz. Tüm İslam Âleminin Kurban Bayramı mübarek olsun!

Yardımlaşmanın ve paylaşmanın en güzel örneği olan Kurban Bayramı’mızın ülkemize ve İslam alemine sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyoruz.

Günaydın! Göğe bakmayı, umut etmeyi, barışı, adaleti, sevmeyi unutmadığımız, sevilmenin değerini bildiğimiz, müjde üzerine müjde aldığımız şahane bir bayram olsun İyi bayramlar.

Bayramlar, manevi dünyamızın engin denizleridir. Hissettirdikleri, kulluk bilincimizi tazeleyip, yeni başlangıçlar yapma vesilesidir. Kurban ile Allah’a en çok yakınlaştığımız bu mübarek bayramın, insanlık ailesinin dayanışmasını çoğaltmasını diliyorum.

Kurban Bayramı Mesajları

Bu güzel günde mutluluk ve huzur içinize dolsun. Güzellikler hayatınızın her kısmında yer alsın. Sağlık hayatınızda baki olsun.. Hayırlı Bayramlar..

Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Mescid-i Aksa’nında en kısa zamanda özgürlüğüne kavuşması duası ve dileğiyle Kurban Bayramımız mübarek olsun.

Rahmet ve bereket vakitleri olan bayramlar, aynı zamanda Peygamberimize ümmet olma şuuruyla kardeşliğimizi diri tuttuğumuz anlardır. Hiçbir sınır tanımayan kardeşliğimizin, paylaşmanın güzelliğiyle pekiştiği bir bayram dilerim.

Hüzünler dün de kalsın Yarınlar da umut olsun Mahzun gönüller derman bulsun, Bayramınız mübarek Hayırlarınız kabul olsun.

Hepimizin Kurban Bayramı mübarek, hanelerimiz mamur, gönüllerimiz mesrur, kardeşliğimiz kavi, sağlık ve sıhhatimiz daim olsun. Mevla nice bayramlara kavuşmayı nasip ve müyesser eylesin. https://www.kalptensozler.com/kurban-bayrami-sozleri.html

Unutulan değerlerin yeniden hatırlanması için; Sevginin birleştirdiği, Belki durgun… Belki yorgun… Belki kırgın… yine de Umutlu, yine de sevgi dolu nice Bayramlar

Kula kulluk yapmayan, yalnız yaradana kul olmaya çalışan, haktan ve adaletten ayrılamayan, doğru ve dürüst kalmaya çalışan güzel insanlar hepinize Hayırlı Bayramlar.

Bayramlar Berekettir Umuttur Özlemdir Yarınlar Niyettir Dualarımız Kabul Olsun Sevdiklerimiz Hep Yanımızda Olsun Kurban Bayramı mız mubarek olsun

Kurban Bayramı İslam Alemi’ne bereket, selamet ve dayanışmaya; Müslümanların zafer sevinçlerine; Allah uğrunda tüm kardeşlerin amel ve kurbanlarının kabulüne; Mahzunarın dertlerine dermana vesile olmasını diliyor, dava arkadaşlarım ve tüm Müslümanların bayramını tebrik ediyorum.

İnsan yemekle, gönül de yedirmekle doyarmış.. Nice bayramlara sağlıkla..

Başta Şehit ve Gazi aileleri olmak üzere Türk İslam aleminin Kurban Bayramı mübarek olsun. Sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu nice güzel bayramlar dilerim

Yolun sonunda umut olmalı.. Her sokağı denize çıkan sokaklar gibi.. Sevilenlerin, Özlenenlerin, Beklenenlerin geldiği o güzel bayramlar gibi.. İyi bayramlar.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.