Kürtçe Ramazan Bayramı Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Kürt kardeşlerimizin Bayramda kullanabileceği Kürtçe Ramazan Bayramı Mesajları ile bayrama özel sevdiklerine gönderebileceği formatta hazırladık. Bilindiği gibi Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle… Kürtçe Ramazan Bayramı Sözleri sunuyoruz.

Sayfa İçeriği; Kürtçe Ramazan Bayramı Mesajları, Kürt Kardeşlere Bayram Sözleri, Babaya Kürtçe Sözler, Anneye Kürtçe Bayram Sözleri, Bayram İçin Kısa Mesajlar, Bayrama Kürtçe Sözler yer almaktadır.

Kürtçe Ramazan Bayramı Mesajları

Cejna we bımbarek be -Bayramınız mübarek olsun.

Cejna Remezanê pîroz be -Ramazan bayramı kutlu olsun.

Cejna Remezanê bımbarek be  -Ramazan bayramı mübarek olsun.

Cejna Remezanê lı hemu Müsülmanan pîroz be -Ramazan bayramı tüm Müslümanlara kutlu olsun .

Bi hêviya ku bibe sebebê biratî u wekheviyê cejna we pîroz be. -Eşitlik ve kardeşliğe vesile olması ümidiyle bayramanız kutlu olsun.

Kürtçe Ramazan Bayramı Mesajı

Kürtçe Ramazan Bayramı Mesajları

Nûr’a Îslamê qelbê te tije bike, Mekana te fîrdews, cîranê te Hz. Mûhammed be. Cejna te bimbarek be. -İslamın nuru kalbine dolsun, Mekanın cennet, www.kalptensozler.com komşun Hz. Muhammed olsun. Bayramın mübarek olsun.

Her kesê ku mehê ji bo rojgirtî dê Ramadan Bayrami pîroz bibe. -1 ay boyunca oruç tutan herkesin Ramazan Bayrami mubarek olsun.

Cejna we pîroz, rojîya we qebûl, gunehên we û me mexfûr bibin. Bi hêvîya rojên ronahî…. -Bayramanız kutlu, oruçlarınız kabul, günahlarınız af ve mağfiret olsun. Aydınlık günlerin ümidiyle.. 

Cejna Remezanê li we pîroz be. Yezdanê dilovan hêzek bide mazluman ji bo ku pişta zaliman bişkînin. –Ramazan Bayramınız kutlu olsun. Merhamet Sahibi Allah mazlumlara zalimlerin belini kırmak için bir güç versin

Cejna Remezanê ya Rojhilata Navîn bi daxwaza aştî u azadiyê. Bi hêviya jiyaneke bi rumet pîroz dikim. -Ortadoğu’nun Ramazan Bayramı’nı barış, özgürlük dileği ile onur bir yaşam ümidiyle kutluyorum.

Bi heviya ku cejna Remezanê le welate me ü li hemu cihane bi be sedema aşti ü biratiye cejna we ya remezanê piroz be. -Ramazan Bayramının ülkemizde ve dünyada barış ve kardeşliğe vesile olması dileği ile hayırlı bayramlar.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.