Manalı Aşk Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Manalı Aşk Mesajları

Dünya unutursa dönmeyi, rüzgar unutursa esmeyi, aşıklar unutursa sevmeyi, belki o zaman unuturum seni.

Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı güneş asla doğmazdı. Ben sana aşığım, ben sana tutsağım, uğruna ölecek tek aşkımsın.

Korkma sevgiden çekme ellerini. Hatırla, gülün dikeni olmasa hiç bu kadar sevilir miydi.

Unutma ellerini Rabbine açabiliyorsan anla ki O seni dinliyor, çünkü O Rabbin öyle bir Rab ki, kabul etmeyeceği duanın ellerini semaya açtırmaz.

Kendini seveni başkası sevmez.

Vur hançerini kalbime, kalbim kanasın. Fazla derine inme, çünkü orada bir tek sen varsın.

Ansızın bir duygu körüklenirse yüreğinde, aklına takılırsa uzaklar ve birde kulakların çınlarsa amansız, bil ki Bir yerlerde özlenmişsindir.

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.

Benim için insanlar ikiyе ayrılır: Sevdiklerim ve diğerleri. Sevdiğim insanlar dа ikiye ayrılır: Çok sevdiklerim ve diğerleri. Çok sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır: SEN ve diğerleri.

Öyle habersizce geliyor ki ölüm. Rüyalar tamamlanamıyor giyinip kuşanılamıyor. Gülüp ağlanamıyor ve son bir defa olsun sevdiğinle göz göze gelinemiyor.

Düşlerim vardı görmekten korktuğum, hislerim vardı söylemekten korktuğum, şiirlerim vardı yazmaktan korktuğum, şimdi sen varsın kaybetmekten korktuğum.

Yüreğim ıslaktır benim kuytularda ağlamaktan ve hafif uçuktur rengi, kurusun diye kaç kez güneşe asılmaktan.

Adını yıllara, yollara, sevdalara yazsam. Herkes görür diye korkuyorum. Adını gönlüme yazdım kimse görmesin diye. Seni seviyorum.

Sen buğulu bir camın ardında izlediğim hayatımın yarısısın. Geri kalanı düşlerim ve hayallerimdir.

Sana olan duygularımı cümlelere aktarabilseydim eğer bitmek tükenmek bilmeyen bu çocuksu sevgim bir kalem, gözyaşlarım mürekkep damlası, ve uğruna adanmış bu garip ise, solgun bir kağıt parçası olurdu.

Gözüm, kulağım, kalbim, aklım hep sende, senden ayrılamam istesem de istemesem de. Hayalin her an gönlümde, gözlerimde, seni seviyorum istesen de istemesen de.

Seni kalbime yazdım artık, hiç kimse silemez. 

Sen varken doyulmayan, yokken dayanılmayansın

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.