Metin Üstündağ Sözleri

0
1243
views
Metin Üstündağ Sözleri

Sayfamızda metin üstündağ kimdir, metin üstündağ cümleleri, metin üstündağ şiirleri, ugh metin üstündağ, metin üstündağ duvar yazıları kitabı, metin üstündağ ömrümden geleni yapıyorum, metin üstündağ kadın yattığıyla değil yer almaktadır.

Metin Üstündağ Sözleri

Metin Üstündağ Sözleri, Metin Üstündağ Sözleri Facebook, Metin Üstündağ Sözleri Twitter, En İyi Metin Üstündağ Sözleri, Sevgiliye Metin Üstündağ Sözleri, Etkileyici Metin Üstündağ Sözleri, Kapak Metin Üstündağ Sözleri

Metin Üstündağ, 15 Şubat 1961 tarihinde Arapgir, Malatya’da doğmuştur. Üniversite hayatına 1987 yılında İstanbul Teknik Üniversitesinde başladı, sonra sırasıyla Yıldız Teknik Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesinde okuyarak makine mühendisliği bölümünden mezun oldu. İktisat ve mühendislik mastırları da yaptı.

Üniversiteden mezun olduktan sonra değişik sektörlerin çeşitli kademelerinde çalıştı.

Metin Üstündağ, karikatürist olarak Gırgır, Leman, Hayvan, öküz, ot ve Penguen dergilerinde çalıştı. Aynı zamanda Penguen dergisi’nde yayın kurulu üyeliği yapmaktadır. 2015 yılında “Yumuşah g” adı ile yeni bir dergi çıkardı.

Pazaɾ Sevişgenleɾi, Pazaɾ Sevişgenleɾi 2, Pazaɾ Sevişgenleɾi 3, yankı vâdisi ve Denemeyenleɾ adlı kitaρlaɾı bulunmaktadıɾ. Pazar Sevişgenleɾi adlı biɾ köşesine devam etmekte ve Penguen deɾgisi’nde yayın kuɾulu üyeliği yaρmaktadıɾ.

Metin Üstündağ Sözleri

Kadın, susarak gider Eğer bir kadın şikayet ediyorsa, Erkek bilmelidir ki, o ilişkiden hala ümidi vardır kadının. Ne zaman ümidini o ilişkiden keserse, …O zaman sevgisi de yara almış demektir. “Bir kadının çığlıklarından, kavgalarından korkmamak gerekir! Çünkü kadının gidişi sessiz ve asildir.

Kalbinizi birine vermeyiniz vaziyetiniz müsaitse kalbinize birini alınız!

Herkese layık olduğu değeri vereceksin, Öküze kravat takmanın alemi yok.

Kendini kötü hissetmek, hiçbir şey hissetmemekten daha iyidir bazen.

Bazen kendim bile, Kendime kalabalık geliyorum.

Rahatsız olmayan insanlardan rahatsız oluyorum. 


Bizim Sosyal Hesaplarımız;  Facebook    Twitter    Instagram    Google+    Pinterest 


 A    B    C    D    E    F    G    H     I     J    K    L    M    N    O    P    R    S    T    U    V    Y   

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here