Mevlid Kandili Mesajları

redseekins2010 tarafından tarihinde yayınlandı

Sayfa İçeriği; Mevlid Kandili Mesajları, Resimli  Kandili Mesajları, Dini Güzel Sözler, En Güzel Dua Sözleri, Arapça Anlamlı Mesajları, Dualı Güzel Sözler, Mevlit Kandili Sms Mesajları yer almaktadır.

Mevlid Kandili Mesajları

Sevgililer sevgilisi doğum günün kutlu olsun. Mevlid Kandili’miz Mübârek Olsun.

Mevlid Kandili kutlu olsun.. İnsanlığa ve tüm kalplere kardeşlik duyguları taşısın..

Mevlid kandilinizi kutlarım. Hayırlı kandiller dilerim. Mevlid Kandiliz Mübarek olsun…

‘Sonsuz Nur’ Gecesi! Tüm İslam Aleminin Mevlid Kandili Kutlu Olsun..

Gönlünüz ferah, aklınız sıhhatli olsun. Mevlit Kandiliniz Mübarek Olsun…

Umutlarımız gerçek mutluluklarımız daim Mevlid Kandili geçirmenizi dileriz.

Allah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Mevlit kandiliniz mübarek olsun.

Mevlid Kandili Mesajları

Mevlid Kandili Mesajları

Allah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

Kandiliniz mübarek olsun. Yüce rabbim bütün dualarınızı kabul etsin. Mevlid Kandiliz Mübarek olsun…

Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun.Mevlid Kandiliniz kutlu olsun.

Bütün kainatı nurla dolduran Peygamberimiz Hz.Muhammed’in(s.a.s) ahlakının örnek olması temennisiyle… Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.

Bütün kâinatı Hz. Muhammet için yaratan Allah’ım, bizleri de O’nun yüzü suyu hürmetine affet. Mevlit Kandiliniz Mübarek Olsun…

Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim. Mevlit Kandiliniz Mübarek olsun… 

Alemlere Rahman Olan Ya Resulullah (S.A.V) Doğum Günün Kutlu Olsun Tüm Müslüman Aleminin Mevlid Kandili Mübarek Olsun

Her tomurcuk yeni bir gülün, her gül yeni bir baharın, her kandil yeni rahmetlerin habercisidir. Rahmet ve mağfiret dolu Mevlid Kandili geçirmenizi dileriz.

Mevlit Kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin. 

Barış ve sevginin birleştiği, dostlukların daha çok büyüdüğü, hüzünlerin azaldığı, belki durgun belki yorgun, yinede mutlu ve umutlu nice Mevlid kandillerine.

Mekke ufuklarında Allah’ın nuruyla www.kalptensozler.com ümmetini selamlayan gül yüzlü nur peygamberin selam ve şefaati üzerimize olması dileğiyle Mevlid Kandiliniz Mübarek olsun.

Bugün eῘῘerini semɑyɑ gönῘünü MevῘɑyɑ ɑç, bugün günɑhῘɑrdɑn olɑbiῘdiğince kɑç, bugün en gizῘi inciῘerini onun için sɑç çünkü bugün kɑndiῘ, MevῘid KandiῘiniz kutῘu oῘsun.

Mevlid Kandili’nin tüm İslam alemine kutlu olmasını diler; bütün duaların kabul olduğu bu mübarek günde hepimiz için sağlık, mutluluk ve huzur temenni ederim.

Duaların geri çevrilmediği bu kutlu gecede Allah vatanımıza, milletimize ve ailelerimize sağlık, huzur ve mutluluk versin.Tüm Türk-İslam aleminin Mevlid Kandili kutlu olsun.

Milletimizin ve İslam Alemi’nin Mevlid Kandili mübarek olsun. Cenab-ı Allah bu kutlu gecenin manasını idrake bizleri muvaffak kılsın; dualarımızı, ibadetlerimizi kabul eylesin.

Peygamber Efendimizin dünyaya teşrif ettiği bu kutlu gecenin bütün insanlığa hayırlar getirmesini Allah’tan niyaz ediyorum. Milletimizin ve İslam âleminin Mevlid Kandili mübarek olsun.

O’nun doğuşu, güzel ahlakın doğuşudur. Bu kutlu gecenin, bizlere de yeniden doğma ilhamı vermesi temennisiyle, tüm İslam âleminin ve aziz milletimizin Mevlid Kandili’ni kutlarım.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.


Mevlid Kandili Mesajları beğendiyseniz sevdikleriniz ile paylaşabilir, aynı zamanda sizlerin de bildiği sözleri yorum kutusuna yazabilirsiniz.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.