Mevlid Kandili Sözleri

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Sayfa İçeriği; Mevlid Kandili Sözleri, Kandil Dualı Sözleri, En Güzel Kandili Sözleri, Mevlüt İle İlgili Sözler, Peygamber Efendimizin Sözleri, Resimli Kandil Sözleri, Mevlid Kandili hadisler  yer almaktadır.

Mevlid Kandili Sözleri

Tüm Müslüman Aleminin Mevlid Kandili Kutlu Olsun..

Mevlid Kandili kutlu olsun. Hep beraber birlik beraberlik içinde hayırlı aydınlık kandillere inşallah.

Bu mübarek günün tüm İslam Alemine hayırlar getirmesini dilerim. Mevlid Kandiliz Mübarek olsun…

Dualarımız bu gece eksik olmasın, kalplerimiz imanla dolsun, Mevlid kandiliniz mübarek olsun!

Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

Allah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Mevlit kandiliniz mübarek olsun.

Mevlid Kandili Sözleri

Mevlid Kandili Sözleri

Ey yüce Peygamber senin hürmetine yaratıldı tüm alemler. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun, Allah dualarını kabul etsin.

Mevlid Kandili bütün insanlığa sevgi, rahmet, huzur ve barış getirsin. Sevgili Peygamberimizi daha iyi tanımamıza vesile olsun.

Bu kutlu ve yüce günde dualarımız kabul olsun. Tüm İslam aleminin Mevlid Kandili mübarek, Efendimizin nuru üzerimizde olsun.

Allah’ım bu kutlu gece hürmetine, Benim dualarımı, bana dua edenlerin duasını , Benden dua bekleyenlerin duasını Ve Ümmeti Muhammedin dualarını kabul eyle. Mevlid Kandilimiz Kutlu Olsun.

Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz su dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun…

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti www.kalptensozler.com geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun..

Yakınlık ne mekanda ne zamandadır sadece eller yukarı kalktığında aklına gelenler yakın olduklarındır kandiliniz mübarek olsun.

İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Mevlit Kandilinizi Kutlarım.

Bu mübarek gecenin ülkemize, İslam âlemi ve tüm insanlığa huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini Yüce Rabbimden dilerim. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun…

Tüm Müslüman aleminin mübarek “Mevlid Kandili’ni” kutluyorum… Bu hayırlı günde Allah ‘Barış, Huzur, Sağlık’ nasip etsin inşallah ..

Bugün Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa (S.A.V)’in doğduğu gece olan Rebi’ül evvel ayının 11’ini 12’ye bağlayan gecedir. Yani Kutlu Doğum gecesi olan Mevlid Kandili’dir. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

Mübarek Mevlid Kandili Doğum Günün Kutlu Olsun Efendim (s.a.v) Rabbim paylaşıp hatırlatanların her ne muradları varsa, Kandil Hürmetine Versin İnşallah………

İslam âleminin en mübarek günlerinden biri olan Mevlid Kandili, Hz. Muhammed S.A.V’ın kutlu doğumunun gerçekleştiği gün, gönüllerin birleşip, safların sıklaştığı ellerin semada buluştuğu bu mübarek gecenin Türk İslam âlemine ve tüm insanlığa hayır getirmesini diliyorum.

Tüm İslâm Âleminin ve sizlerin Mevlid Kandili kutlu olsun sevgili arkadaşlar. Rabbim vatanımızı,milletimizi her türlü şerden,kahpelerin tuzaklarından korusun,hastalara şifâ,dertlilere devâ,borçlulara edâ eylesin inşâALLAH.

Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakışınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız Mevlit kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun.


Mevlid Kandili Sözleri beğendiğinizi ummaktayız. Sizlerin de bildiği sözleri yorum kutusuna yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.