Miraç Kandili Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Sayfa İçeriği; Miraç Kandili Mesajları, Kandil Sözleri Kısa, Resimli Kandil Sözleri, Dini Kandil Sözleri, Miraç Kandili Sms, Aileye Kandili Mesajları Arapça, Miraç Kandili Sözleri yer almaktadır.

Miraç Kandili Mesajları

Miraç kandiliniz mübarek olsun. Allahu Teâla (c.c.) namazlarımızda kabül ettirsin. Amin.

Kalbimizde iyilik, güzellik, barış ve kardeşlik eksik olmasın. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Semâ kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin esirgenmediği mübarek Miraç Kandili’niz kutlu olsun.

Miraç Kandili vesilesiyle; iyiliğin, doğruluğun ve güzelliğin hüküm sürdüğü bir dünya diliyorum. Kandilimiz Mübarek Olsun…

Kalpten istediğiniz ne varsa Hayâl’den çıkıp Ömrünüze Nasip olsun İnşallah Mirac Kandili ‘miz kutlu olsun!

Af ve namazın müjdeleyicisi Mirac Kandilimiz mübarek olsun. Allah dualarımızı kabul etsin İnşaallah. Hayırlı kandiller.

Miraç Kandili Mesajları

Miraç Kandili Mesajları

Barışa, kucaklaşmaya, huzura ve insanlığın saadetine vesile olması temennisiyle kandilimiz mübarek olsun.

Bir anın bir ömre bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle… Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun.

Menfaatin değil, merhametin, ayrışmanın değil, dayanışmanın mücadelesini vermemiz dileğiyle Kutlu Doğum haftası ve Miraç kandili kutlu olsun.

Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle, umudun gerçekle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barışması dileğiyle… Miraç Kandilimiz Mübarek olsun…

Mirac Kandilimiz Mübarek Olsun. Kalbinizden geçen dualarınız Ömrünüze nasip olsun. Kimin ne derdi varsa dermanı Yanı başında olsun. Rabbim tekrarını görmemizi Nasip etsin.

Bu mübarek gecenin ülkemize, İslam âlemi ve tüm insanlığa huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini Yüce Rabbimden dilerim. Miraç Kandiliniz  mübarek olsun…https://www.kalptensozler.com/mirac-kandili-mesajlari.html

Bereketin ve huzurun habercisi olarak, Ramazan ayına yaklaştığımızı müjdeleyen bir güne kavuştuğumuz için şükürler olsun. Miraç Kandilimiz mübarek, gecemiz ve gündüzümüz hayrolsun.

>>>> Miraç Kandili Sözleri

İnsanı miraca götüren yol barıştan, sevgiden ve kardeşlikten geçer. Birlik ve beraberlik içinde Miraç Kandiliniz mübarek olsun…

Yoktan var eden, varlığından haberdar eden, yaratıp imtihan eden, imtihan edip sabır veren Allah’ın bütün müminleri bağışlaması dileğiyle Miraç kandiliniz mübarek olsun.

Miraç Kandili Türk- İslam Alemine mübarek olsun. Bayram ve kandil günleri www.kalptensozler.com aramızdaki saygı ve sevgiyi artırmaya birlik ve bütünlüğümüzü pekiştirmeye vesile olsun. Bu gün iyiliğe ve mutluluğa başlangıç olsun.

Tüm İslam Aleminin Miraç Kandili kutlu olsun Barış, Kardeşliğe Vesile olsun Mutlu Huzurlu Günlerin başlangıcı olsun.

İslam âleminin mübarek Miraç kandili kutlu olsun, bu gecenin hayır ve bereketiyle hepimiz huzura erişiriz inşallah.

Mübarek Miraç kandili ülkemize birlik barış ve kardeşlik getirsin.Allah birliğimizi muhafaza edip ülkemizi korusun. Sizlerinde kandiliniz kutlu ibadet ve dualarınız kabul olsun..

Peygamber Efendimizin kutlu yolculuğunun gerçekleştiği Miraç Kandili’ne ulaşmanın huzuru içerisindeyiz. Bu mübarek gecenin vatanımıza, milletimize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini Rabbimden niyaz ediyorum.

Mahbub-i Hûda ‘nın Rabbimizin huzuruna çıkıp büyük lütuflarla geri döndüğü bu mübarek gecenin hürmetine; milletimizin ve tüm islam aleminin her türlü hastalık ve afetlerden muhafaza olmalarını Yüce Rabbimden niyaz ederim. ” Tüm islam aleminin Miraç Kandili kutlu olsun.”


Miraç Kandili Mesajları beğendiğinizi ummaktayız. Sizlerin de bildiği sözleri yorum kutusuna yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.