Nevruz Kutlama Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Sayfa İçeriği; Nevruz Kutlama Mesajları, Bahar Bayramı  Kutlama  Yazılar, Nevruz Kutlama Sözleri, Bahar Bayramı Kutlama Şiirleri, Yenigün İle İlgili Sloganlar, Nevruz Tebrik Mesajları, Türk Dünyası Sözleri yer almaktadır.   

Nevruz Kutlama Mesajları

Nevruzunuz kutlu olsun! Yenigün hepimize iyilikler getirsin

Nevruz ergenekonla türklüğün ve doğanın dirilişidir. Nevruzunuz kutlu ve hayırlı olsun

Türk’ün, Türk Milletinin Bayramı “Sultan Nevruz” Kutlu Olsun.

İlkyaz bayramı tüm Türk dünyasına birlik,sevinç getirmesi temennisiyle nevruzunuz kutlu ve bereketli olsun..

Nevruz, tüm insanlığa barış, huzur ve adalet getirecek, ”aydınlık zuhur sabahının” müjdesi olsun. Nevruzunuz kutlu olsun.

Nevruz Kutlama Mesajları

Nevruz Kutlama Mesajları

Ergenekon’dan çıkışımızın 4658.yılı Kutlu Olsun! Selam olsun dağı eritip çıkan koca yürekli Türklere. Nevruzunuz Kutlu olsun.

Ateşimizin kıvıIcımIarı, güIIerimizin narin ve renkIi yaprakIarı geIeceğe umutIar taşısın… Nevruz bayramınız kutIu oIsun…

Türklerin Ergenekon’dan, demirden dağı eritip çıkmalarını, baharın gelişini, doğanın uyanışını temsil eder. Nevruzunuz kutlu olsun.

Nevruz ateşinin bütün kötülükleri yakmasını yok etmesini dileyerek nevruz bayramınızı kutlarım…

Yüzlerce yıldır kökü aynı www.kalptensozler.com maziden gelen ve geleceği beraberce inşa ederek huzur içinde yaşayan kutlu milletimizin Nevruz Bayramı kutlu olsun.

Bahar açsın gönlünüzde …evinizde ocağınızda sağlık huzur mutluluk bereket sizinle olsun nevruzunuz kutlu olsun

Baharın gelişini simgeleyen, doğanın uyanışını gösteren ve sıcaklığın toprakla buluşmaya başladığına işaret eden Nevruz Bayramınız kutlu olsun..

Nevruzunuz kutlu olsun Bereket getirsin,huzur getirsin Evlerimize, Yüreklerimize sevgi,Ülkemize barış Kısacası güzel olan herşeyi getirsin

Nevruz, huzur içinde, kardeşçe ve şenliklerle kutlanması gereken, tüm insanlık için sevgi, barış ve kardeşlik gibi değerlerin önemini hatırlatan bir bayramdır.Nevruz Bayramınız Kutlu olsun. https://www.kalptensozler.com/nevruz-kutlama-mesajlari.html

Nevruz’un, halkımız ve tüm insanlar için güzel günlerin habercisi olmasını, sevgi, barış, dostluk ve kardeşliğin yaygınlaşmasına yeni katkılar sağlamasını diliyorum.

Dikenden gül bitiren, Kışı da Bahara döndürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Nevruz Bayramınız Kutlu olsun.

Gök gürüIder yağmur yağar, her taraf mis gibi toprak kokar. AnadoIu’da böyIe yaşanır bahar. Nevruz bayramınız kutIu oIsun…

Baharın geIişini, doğanın uyanışını müjdeIeyen, umut doIu başIangıçIarın, boIIuk ve bereketin simgesi nevruz bayramı, sadece üIkemizde değiI, tüm komşu üIkeIerde, akraba devIet ve topIuIukIarında da ortak bir ruhIa ve coşkuyIa kutIanmaktadır. Nevruz bayramınız kutIu oIsun…

Baharın müjdecisi,  Nevruz Çiçeği, kar altından kuşandığı güzelliğiyle çıkıp toprağı uyandırdı. Evlerin kapıları bahara, şenliğe ve dirilişe açıldı. Doğa, güneşin yedi rengini kuşandı. Kardeşliğin, Baharın bayramı olan Nevruz Bayramımız Kutlu Olsun.


Nevruz Kutlama Mesajları beğendiyseniz sevdiklerinizin Nevruzunu kutlayabilirsiniz, aynı zamanda sizlerin de bildiği sözleri yorum kutusuna yazabilirsiniz.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.