Nişan Söz Tebrik Sözleri

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Eşlerin birlerini tanıması için birlerine söz verdikleri ve kutlanması için el aldığımız Nişan Söz Tebrik Sözleri evliliğin ilk adımını yaşayanlar için seçenekler arasında sunuyoruz. Güzel bir mutluluk olan bu günler hem nişanlananlar hem de yakınları için bu hayatta yaşanacak en güzel mutluklardan biridir. Evliliğin temeli olan tüm nişanlanan takipçilerimize armağanımızdır yazımız.

Sayfa İçeriği; Nişan Söz Tebrik Sözleri, Evlilik Kutlama Mesajları, Düğün İçin Tebrik Mesajları, Kına Gecesi Tebrik Mesajları, Arkadaşa Evlilik Dilekleri, Düğün Nişan Kına İçin Mesajlar yer almaktadır.

Nişan Söz Tebrik Sözleri

Nişanınızın size mutluluk getirmesi dileğiyle

Mutlu bir yolun temelini attığınız bu günde mutluluğunuzun daim olması dileklerimle

Hayata ve sizi birbirinize bağlayan kalpleriniz hiçbir zaman ayrılmasın. Mutluluklarınız daim olsun.

Evliliğin ilk merasimi olan nişanınızın mutluluk ve neşe içinde geçmesi dileğiyle ikinizi de tebrik eder mutluluklar dilerim.

Nişan töreninizin iki aile arasında bağları güçlendirmesi ve siz iki aşığın bir ömür boyu mutlu olması dileğiyle sizleri tebrik ederim.

Şu güzel ve mutlu tabloyu hiçbir zaman kaybetmeyin. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim. Nişanınızı kutlarım. 

Ömrünüzün her günü bugünkü www.kalptensozler.com gibi neşe ve mutluluk içinde geçsin, hayatın en güzel günlerini birlikte yaşamanız dileğiyle nişanınızı tebrik ederim.

Sana ve yenge adayımıza mutluluklar dilerim. Nişanınızı tebrik ederim, darısı düğününüze olsun inşallah.

Uzun sürecek bir mutluluk filminin fragmanı gibidir nişan. Sizleri tebrik eder mutlu ve huzurlu bir evliliğin sürmesinin Yüce Mevla’dan dilerim.

Nişan ve sözünüzün kalpleriniz ve yüzleriniz gibi güzel, mutlu ve huzurlu olmasını dilerim. Allah sizi hiç ayırmasın. Mutluluklar.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.