Ölen Anneye Özlem Sözleri

Bana mutluluğu anlat deseler; “Annem Yaşıyor” der susarım. İşte Anne candır… Anne karşılıksız sevendir evladını.. Anne hayattır.. Anne nefestir… Bir de Annesi vefat etmiş kardeşlerimiz işte en acı gerçeklerden birisidir annesizlik ANNE ÖZLEMİ

Hayattaki en değerli varlık olan Anneler için hazırladığımız yazımız da ölen anneye özlem mektubu, ölen anneye ağıt, anneye özlem yazıları, anneye özlem mesajları, ölmüş anneye şiir, ölen anneye mektup örnekleri, ölmüş anneye bayram mesajı bulabileceksiniz.

Ölmüş Anneye Özlem Sözleri

Sesini özledim anne seni özledim sarılmayı özledim. 


Anneciğim Cennet mekanın olsun. Yüreğindeki sevgiler yoldaşın ve ışığın olsun.


Canım Annem seni her şeyden çok özlüyorum.


Dün gece gördüm düşümde  Seni özledim anne 


Ne zaman nerde olursa olsun anne kelimesini duyduğum zaman gözlerim doluyor sen aklıma geliyorsun güzel annem.


Herkesin Sevgisi Yalan Be Anne ben Seni Çok Özledim


Sol yanım acıyor annem sol yanımda kalbim varmış öğretmenim öğretti. Demek benim kalbim acıyormuş. Sensiz kaldığımdan beri hep sol yanım acıyor annem.


  • Bana ölenle ölünmüyor dediler annem ama ben seninle öldüm artık yaşayan bir ölüyüm. Ben her sabah sesin sesini duyar gibi oluyorum, her sabah oturup senin için ağlıyorum güzel annem. 

Evet, şimdi daha iyi anlıyorum. Senin gidişin bana; acıdan, hasretten, gözyaşından başka hiç bir şey vermemiş…


Ben sensiz soğuk gecelerde üşüyorum anne, kimse senin gibi gelip üstümü örtmüyor. Ben soğuk gecelerde senin sıcacık sevgini özlüyorum annem.


Her günümü dolu dolu yaşadım seninle bütün sevgileri bana sen verdin annem. senin kokun gelir aklıma seni yine özlerim.


Mevsimin bir suçu yok annem, yokluğun çok soğuk.


Beyazlara sarıldığın gün benim bittiğim gündü Annem. Ben o günden sonra hiç gülemedim Hiç sevinemedim. Her zaman hüzünlü her zaman dertliyim. çünkü sen yoksun yanımda Annem.


Sen beni beyazlar içinde gelin ettin ama ben seni beyazlar içinde toprağa verdim. Ben hayırsız evlat mıyım  Annem…. Kendi ellerimle seni toprağın bağrına koydum. Yazıklar olsun bana Annem.


Karşılıksız Seven Yegane Varlık. Kelimelerle Anlatılamayan; Fedakarlık ve Karşılıksız Sevgiyi, Tarif Et Desen Bana; Herhalde Sadece “ANNE” Derdim. Seni Öyle Çok Özledim Annem! O Cennet Kokunu Gülüşünü Bakışını Ne Yaparsam Yapayım Yine de Affedişini Mekânın CENNET Olsun ANNEM. 


Sen aramızdan gittin ama benim sana olan sevgim hiç azalmadı canım annem.


Bana bir bayram verin ve içinde sadece annem olsun yeter.


Ben canım yandığında canımı okşayan, fırtınalı günlerde sığınacak limanımdın. Sen benim iyi kalpli melek annemdin. Mekanın cennet olsun Annem. 


>>> Sabır Sözleri


Ben her gün seni görmeye geliyorum güzel annem, geliyorum mezarının başında derdimi, sıkıntımı anlatıyorum sana. Her zaman olduğu gibi beni senden başka kimse anlamıyor ki be güzel annem. https://www.kalptensozler.com/olen-anneye-ozlem-sozleri.html


Cennet mekanın olsun güzel insan gönlü zengin canım annem


Biliyor musun anne her şeye alıştım, sadece senin yokluğuna alışamadım.


Ne zaman anne kelimesini duysam bir köşede oturup ağlayasım geliyor.


Yürek dayanmaz bu günlere annem tek teselli buluşumun sebebi sen senin gittiğini görmedin ve sen sensiz kalmanın acısını yaşamadın annem. Seni deli gibi özledim annem.


Bütün ömrüm boyunca seni sevdim iyi ki sevmişim. Şimdi seviyorum ama sarılamıyorum. Koklayamıyorum… mezar taşın çok soğuk annem beni üşütüyor ve hasta oluyorum sonra…


Güneşin başka iklimleri aydınlatmaya, başka gönülleri ısıtmaya gittiği şu saatlerde, kağıdı kalemi elime alıp, seninle dertleşmek, yalnızca sana kalptensozler.com yazmak ve yalnızca seni yazmak geçiyor içimden.


Dün gece gördüm düşümde Seni özledim anne Elin yine ellerimde Gözlerin ağlamaklı Gözyaşlarını sildim anne …. Evlatlarını kaybeden Tüm annelerimize Vefa ile ….


Sen gittikten sonra anne diye seslenmeye o kadar özledim ki.


  • İçimde bir sızı var, Göğsümde büyür anne. Koskoca bir şehirde, Yanlızım yine anne..

Yokluğun beni çok üzüyor benim canım Annem. Gel desem gelir misin. Sarıl desem Sarılır mısın


RuhuM,,,,, Seni öyle çok özledim’ki; Asker evladını bekleyen anne ve baba gibi, Doğacak bebeği bekleyenler gibi, Özledim seni, Dünya gibi,evren gibi, kainat gibi, sonsuzluk gibi, Hergün dahada büyüyen özlemlerle özledim, Bu özlemekse, özledim seni RuhuM,,,,, özledim,


Ölen Anneye Özlem Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Paylaş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.