Adapazarı’nın Kurutuluş Yıldönümü Mesajları

0
91
views
Adapazarı’nın Kurutuluş Yıldönümü Mesajları
Adapazarı’nın Kurutuluş Yıldönümü Mesajları

Her mahallesi şan ve şerefle dolu şehir için bugün Adapazarı’nın Kurutuluş Yıldönümü Mesajları ne çok arananlar arsında yer alıyor. Her türlü tehlikelere, eziyet ve cefalara katlanan şehir, canlarını vatan topraklarına siper ederek şanlı Sakarya’yı kurtarmıştır. İşte bugün sevdiklerinize göndereceğiniz tüm Kurtuluş yıldönümü mesajları yazımızda….

Sayfa içeriği; Adapazarı’nın kurutuluş yıldönümü mesajları, Sakarya’nın Kurtuluşu sözleri, Düşmana karşı anlamlı sözler, Yıldönümü için güzel mesajlar yer alamaktadır.

Adapazarı’nın Kurutuluş Yıldönümü Mesajları

Adapazarı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 103. yıl dönümünü kutlu olsun.

Adapazarı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 103. yıl dönümü münasebetiyle Sakaryalı vatandaşlarımızın bu şanlı ve anlamlı günlerini tebrik ediyorum.

Sakaryalıların canları pahasına verdiği mücadele vatanın bağımsızlığı ve bütünlüğü için Türk ulusunun asla esir edilemeyeceğinin bir ispatı Adapazarı’nın kurutuluş yıldönümü kutlu olsun.

Adapazarı’nın 21 Haziran Kurtuluş Günü’nü, geçmişimizi unutmadan, tüm kalbimizle kutluyoruz. Adapazarı’nın kurutuluş yıldönümü kutlu olsun.

Vatanımızın kurtuluşu için hayatları pahasına kahramanca mücadele veren Adapazarı halkına şükranlarını sunuyorum. Adapazarı’nın kurutuluş yıldönümü kutlu olsun.

Adapazarı’nın Kurutuluş Yıldönümü Mesajları
Adapazarı’nın Kurutuluş Yıldönümü Mesajları

Adapazarı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 103. Yıl dönümünü emsalsiz bir gururla kutluyor, başta Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere şehrimizin ve ülkemizin kurtuluş mücadelesi, bölünmez bütünlüğü uğruna canlarını feda eden bütün şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

Vatanımızın işgaline karşı Türk Milletinin direnişinin en güzel örneklerinden birini göstererek tarih sahnesinde yerini alan Sakarya’mızın düşman işgalinden kurtuluşunun 103. Yıldönümü kutlu olsun.

Bugün, istiklalini ve istikbalini korumak isteyen bir milletin karşısında hiçbir gücün duramayacağını göstermiş olan şanlı ecdadımızın elde ettiği zaferin 21 Haziran Adapazarı’nın kurutuluş yıldönümü kutlu olsun.

21 Haziran 1921 tarihinde tüm imkansızlıklara rağmen yazdığı kurtuluş destanı ile kardeşliğin, dayanışmanın, birliğin ve beraberliğin timsali olan Adapazarı’nın kurutuluş yıldönümü kutlu olsun.

Cennet topraklarımız… Adapazarı’nın kurutuluşunun 103. Yıl dönümünü kutlu olsun.

Tarih boyunca; egemenlik ve bağımsızlığını, milli birlik ve beraberliğini her şeyin üstünde tutan, bu uğurda ödediği bedellerle destanlar yazan Adapazarı halkının kurtuluş günü kutlu olsun.

Adapazarı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 103’üncü yılında başta Halit Molla ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum..


Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizlerde yorum kutusuna güzel Adapazarı’nın Kurutuluş Yıldönümü Mesajları ekleyebilirsiniz.

Sayfalarımız; 29 Ekim Mesajları , Sarıkamış Şehitleri Sözleri

Share this:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here