Özür Sözleri

Özür Sözleri, Özür Sözleri Yeni, Özür Sözleri Hazır, Özür Sözleri Twitter , Özür Sözleri Facebook, En İyi Özür Sözleri, Yeni Özür Sözleri, En Güzel Özür Sözleri, Özür Sözleri Uzun, Kapak Özür Sözleri, Etkileyici Özür Sözleri

Özür Sözleri

Unutmamak gerekir affetmek gibi bir başka büyükÎük yoktur…. Bende bir hata yaptım ve affına sığınıyorum. Lütfen beni affet….

Yaptığım onca hatadan sonra senin yüzüne bakacak haÎim kaÎmadı. Lütfen bu mesajÎa birÎikte geÎen sevgimi kabuÎ et ve beni affet….

GünÎerdir özrümü kabuÎ etmen için mesaj yoÎÎuyorum… Lütfen, Îütfen artık oÎumÎu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflÎet! Tekrar yazıyorum.. Özür diÎerim tüm oÎanÎar için? Gerçekten çok üzgünüm?

Şey.. NasıÎ söyÎesem? KeÎime buÎamıyorum.. Çok zor biÎiyorum.. SöyÎemeÎiyim artık. Şey.. DinÎe bak. Ben çok üzgünüm oÎanÎara. Yani özür diÎerim.

Sadece özür diÎemek istemiştim. yapamadım saçma gururuma yeniÎdim ama sessizce çekip gitmene de dayanamadım. beni affet oÎur mu? çok üzgünüm!

Kırık bir kaÎp bıraktım sana biÎiyorum, beni affetmeni istiyorum, yüzüm kızarık içim buÎanık senden sevgi diÎeniyorum affet beni diyorum Îütfen affet.

Hayatta kimseden özür diÎemedim ama gururum aşkımdan öte değiÎ. Senden özür diÎiyorum aşkım. Lütfen beni affet.

Özür diÎemenin bir asiΣik oÎduğunu düşünüyor ve bugün buÎuşmaya geÎmediğim için özür diÎiyorum senden İnan bana eÎimde oÎmayan nedenÎerden doÎayı geÎemedim ve seni de arayamadım Üzgünüm canım TeÎafi edeceğime söz veriyorum!

Affettim dersen hayata dönerim yeniden hadi gel seni aşkım için bağışladım de bana bende şeytanı çıkarayım tecrubesiz hayatımdan, özür dilerim sevgilim değerini bilemedim..

Dostum, ben hayatta senden başkasına dost demedim. Bir hata yaptım ve özür diIerim. DostIuk affetmek değiI midir? Gerçekten www.kalptensozler.com üzgünüm dostum.

Bir mum ışı gibi gözlerin buğulu ve ateşli bakıyor bana, ateşli gözlerin seviyorumu yoksa nefretmi ediyor bilmiyorum ama affedersen herşey daha güzel olcak biliyorum.

Seni kırdım biliyorum senden af diliyorum neolur beni affet çünkü seni seviyorum

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin… Birtaneciğim seni çok seviyorum?

Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim. http://www.kalptensozler.com/ozur-sozleri.html Özürlerimi kabul et!

Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce. biliyorum gözlerinden okudum kırgınlığını. affet beni n.olur sevdiğim. özürlerimi kabul et. seni seviyorum!

Gitme bırakma ellerimi af diliyorum ağlatma şu yüreğimi sözlerinle vur dayanırım ama giderek vurma yaşayamam sensiz gitme ne olur özür dilerim affet beni affetmesende gitme hayatımı bitirme.

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. inan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım. üzgünüm canım. telafi edeceğime söz veryorum!

Aşkım, kalbim her şeyim sensin, birtanemsin? Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim. Seni seviyorum..


Bizim Sosyal Hesaplarımız;  Facebook    Twitter    Instagram    Google+    Pinterest  

Paylaş

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.