Ramazan Bayramı Sözleri, Dini Ramazan Mesajları, Şeker Bayramı Yazıları

0
2341
views
Ramazan Bayramı Sözleri

Mübarek Ramazan Bayramı Tüm insanlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Tüm insanlar neşe ve mutluluk denizinde yüzsün. Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım.

Sayfa İçeriği; Ramazan bayramı sözleri kısa, Ramazan bayramı sözleri facebook, Ramazan bayramı sözleri komik, Ramazan bayram sözleri anlamlı ve Ramazan bayramı anlamlı sözlerini hazırlamaya çalıştık.

Ramazan Ayının Önemi

Ramazan ayı, 1400 yıl önce Kuran’ın ilk ayetlerinin Hz. Muhammed’e geldiği dönem olarak bilinmektedir. Oruç tutmak Allah’a olan bağlılığı artırır ve yoksul ve açlarla empati kurmayı sağlar. Ramazan ayı boyunca Müslümanlar’ın Kuran’ı en az bir defa hatim etmesi öğütlenir. Ramazan ayı boyunca iyilik, cömertlik ve komşularla iyi ilişkiler kurma teşvik edilir.

Ramazan ayının Müslümanlar’ı saygı, nefsine hakim olma, sabır ve cömertlikle Allah’a yakınlaştırdığına inanılır.

Ramazan Bayramı Sözleri

Bu vatan, bu millet adına toprağa düşmüş şehitlerimiz ve dahi gazilerimiz başta olmak üzere, İslam âleminin Ramazan Bayramı kutlu olsun!


Yüce Türk Milleti’nin Mübarek Ramazan Bayramı Kutlu Olsun.


Desteğini ve sevgisini her zaman yanımızda hissettiğimiz Aziz Milletimizin Ramazan Bayramı Kutlu Olsun..


Varlığıyla beni mutlu eden ve varlığımla mutlu olan dostların Herkesin Ramazan Bayramı Kutlu Olsun…


Ramazan Bayramı Din Sözler

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir.


Bugün hepimizin yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak. Ramazan Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, www.kalptensozler.com mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun.


Asil Türk ırkının Ramazan Bayramı kutlu olsun. Ne mutlu Türk’üm diyene, ne mutlu Türk ile kutlanılan bayramlara!


Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle bayramınız mubarek olsun


Ramazan bayramı kutlu olsun,Türk- islam aleminin dirlik ve huzuruna vesile olsun.


>>> Ölüm Yıldönümü Mesajları


1 ay yemek yemeyenlerin değil, bir ömür haram ve kul hakkı yemeyenlerin Ramazan bayramı kutlu olsun!


Gerçek bir bayramı yaşamanız dileğiyle Ramazan bayramınız kutlu olsun.


Sevgi, saygı, hoşgörü ve umut dolu nice bayramlara! Ramazan Bayramı’mız kutlu olsun.


Ramazanı Doya Doya Yaşayanların Ramazan Bayramı Mübarek Olsun.


En başta Fenerbahçe’li renktaşlarımız olmak üzere, bütün Müslüman kardeşlerimizin ramazan bayramı kutlu olsun!


Ümmet-i Muhammedin Ramazan bayramı mubarek olsun


Başta Şehit ve Gazi Aileleri Olmak Üzere Bütün Türk ve İslam Aleminin Mübârek Ramazan Bayramı Kutlu Olsun İnşallah !


Sevdiğim sevmediğim,tanıdığım tanımadığım,dostum, arkadaşım,herkesin Ramazan Bayramı, Şeker Bayramı kutlu olsun.Mübarek olsun


En kötü gününüz bu Ramazan Bayramı”ndaki gibi güzel olsun… Bayramınız kutlu olsun…


Ramazan Bayram Sözleri Anlamlı

Birlik ve Beraberlik içinde geçen Ramazan Bayramı Kutlu Olsun


Rahmet kapıları dört geceden birinde açılır biri ramazan bayramının ilk gecesi hepinizin bayramı mubarek olsun iyi bayramlar


Barış,huzur ve kardeşlik ve sevgiyle,saygıyla örülmüş bir geleceğin anahtarı olması vesilesi ile İslam Alemi’nin Ramazan Bayramı kutlu olsun


Bütün müslümanların Ramazan Bayramı kutlu olsun Bayramı tatile giderek değil de aile büyüklerini ziyaret ederek kutlayanlara selam olsun:-))


Ramazan Bayramı Anlamlı Sözleri

Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte nice mutlu bayramlar gecirmeniz dilegiyle, Ramazan Bayraminiz Mubarek olsun...


Eyyy es dost akraba tanidiklarim ve tum cumbur cemaat Mubarek ramazan Bayraminiz kutlu olsun


Bayraminizi en icten dileklerimle kutluyorum , nice bayramlar temenni ediyorum , bayraminiz mubarek olsun


Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindekikeder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar! https://www.kalptensozler.com/ramazan-bayrami-sozleri.html


Bugün Bayram! Mübarek Ramazan Bayramı Tüm inananlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Tüm insanlar neşe ve mutluluk denizinde yüzsün. Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.


>>> Namaz İle İlgili Sözler


Selam olsun Asil Milletime,Ramazan Bayramının Türk İslam Alemine hayırlara vesile olması ümidiyle herkesin Bayramı kutlu olsun…


Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum… İyi bayramlar!


Arakan,Filistin,Suriye,Mısır unutmazken; Kerkük ve Doğu Türkistan’daki Türkleri unutanlara inat TÜRK DÜNYASININ Ramazan Bayramı kutlu olsun.


Ve işte,geldi ruhumuzun zafer bayramı! Kutlu Bayram,hepimizi mutlu etsin inşallah.Ramazan’da kazandıklarımız hep yaşasın bizde,dilerim.


Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.


Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmis olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle Bayramınız mübarek olsun.


Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dileriz.


Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.


Sevdiklerinizle hasretsiz ozlemsiz guzel bir bayram gecirmeniz dilegimle Ramazan Bayraminiz mubarek olsun


Allah-u Tela’dan Ramazan Bayrami’nin manen ve kalben bir araya gelmemize vesile olmasini niyaz ediyorum. Bayramimiz mubarek olsun…!!!


Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gercek olsun,acılar unutulsun, dualarınız kabul ve Ramazan bayramınız mübarek olsun.


Yeme ve icmemizden fedakarlikta bulunarak bize rehber olan Kur’an-i Kerim’in gonderilisini kutladigimiz Ramazan Ayi Bayrami; mubarek olsun..


Ramazan Bayramı Anlamlı Sözleri

Dostlugu, ekmegi ve sevgiyi paylastigimiz Ramazan ayini tamamina erdiren Rabbimize hamd olsun. Bayraminiz mubarek olsun


Evinize gül kokusu essin, kalplerinize ALLAH iyilik versin, Bu bayramdada elerimiz herzamanki gibi mutlulukla birleşsin. Ramazan bayramınız mübarek olsun.


Sevinç ve huzur dolu bir umutla geldi ramazan bayramı, bu güzel ayın mübarek bayramı bizlere mutluluk, huzur, güzellikler nasip etsin, bütün müslümanlara hayırlı Ramazan bayramı diliyorum.


Çılgınca esen rüzgαr, kavurucu güneşli terıeten günıer, yıldızlαrla dolu ßir dünyadır bayramlαr, ramazan bayramınız mübαrek olsun herşey istediğiniz gibi olsun inşallah.


Güzel Ramazan Bayramı Sözleri

Aynı kıbleye döndüğümüz, aynı safta omuz omuza durduğumuz, milletimizin, gönül coğrafyamızn ve islam aleminin Ramazan Bayramı mubarek olsun.


Ramazan Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun.


Allah cc inanıp ona kulluk gorevini yerine getirmeye çalışan tüm ıslam aleminin Ramazan bayramı mubarek olsun.


Ramazan bayramını doya doya yasayalım. hayırlı bayramlar! her seye kadır olan yuce allah, bızlerı, dogru yoldan ve sevdıklerımızden ayırmasın! hayırlı ve bereketlı ramazan bayramları dılegıyle.


Oruç tutanlar a Allahın hediyesi ramazan bayramı. Bu nedenle oruç tutanların bayrami mubarek olsun.


Önemli olan hatırlamaktır. Mübαrek Ramazan Bayramı nızı sevdikIerinizIe beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi diIeriz.


Mazlum ve mağdurlara… Lütfet Allah’ım lütfet ki ; Ebedi bir sabahımız olsun Ebedi bir bayramımız olsun Bu sevdiklerimizden ayrı son bayram olsun Bayram gibi bayram olsun….


>>> İslami Paylaşımlar Sözler


Şükretmek için o kadar çok sebebimiz varki; Cennet vatanımızda, huzur ve birlik içinde mutlulukla bir bayram namazına akın akın gelebiliyorsak eğer, Bizim bayramımız bayram ola..


Bu bayramın adı sevgi Biraz mutlu olmak gerek Biraz hatır sayılmal Çocuklar da sevilmeli Yaşlı olan kayrılmalı Saygı sevgi gönüldendi Huzur barış olsun deriz Bir olmayı hep yeğlerz Bayramımız birliktelk Saygı sevgi bir nitelk Sevgilri salmk gerk MUTLU BAYRAMLAR https://www.kalptensozler.com/ramazan-bayrami-sozleri.html


İşte şimdi başladı bayram Cami dağıldı Fırınlardan ekmekler alındı Kahvaltı sofraları donandı Birazdan mahallerin çocukları Çalarlar kapının zillerini Bayram mesajlarının Telefondaki sesleri hiç sumuyor Bayramlaşmak için arayanlar En yeni elbiseler giyinildi MUTLU BAYRAMLAR


Bugün bayram erken kalkın çocuklar Giyelim en güzel giysileri Elimizde taze kır çiçekleri Üzmeyelim bugün annemizi Şeker Bayramı Kutlu Olsun


Sağlıklı Huzurlu mutlu Bayramlar Sevdikleriniz yaninizdaysa sımsıkı sarılın ellerini tutun sevdiğinizi söyleyin


Yastık altı heyecanlarının, kocaman sevinçlerin, özlem dolu bekleyişlerin, sevgiyle sarılmaların, mutlu paylaşımların, neşeli sohpetlerin kocaman kahkahalara dönüştüğü bir bayram olsun çocuk yüreklilere eee büyüklere de MUTLU BAYRAMLAR..


Şeker bayramı değil şükür bayramı, rahmet bayramıdır. Ramazan bayramımız mübarek olsun. Rabbim nice ramazanlara ve bayramlara bizleri tekrardan ulaştırsın inşaAllah.


Bir çocuğun bayram sevinci var içimde .. Nasıl anlatsam ki … Çifte bayram ediyor gönlüm.. Hem aşk’ı hem huzur’u buldu ömrüm… Mutlu bayramlar


Hayırlar;fethola ! Şerler;defola ! Ömrümüz;hayrola ! Günümüz;bayram ola !


Dargınların barıştığı, Sevenlerin kavuştuğu, Rızıkların bollaştığı, Şefkat ve merhametin coştuğu, Günahların affolunduğu, GERÇEK bir BAYRAM günü olması duası ile… HAYIRLI BAYRAMLAR


”Ömür masal gibidir. Ne kadar uzun olduğu değil, ne kadar güzel geçtiği önemlidir…” Şeker tadında bir bayram diliyorum herkese.


Dil KELAM ile, Dost SELAM ile, Gün BAYRAM ile, Bayram NAMAZ ile Namaz DUA ile güzeldir. Ramazan Bayramınızı kutlar, Sağlık ve Mutluluk Dolu Nice Bayramlar Dilerim.


Ramazan Bayramı Sözlerini yazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Bizim Sosyal Hesaplarımız;  Facebook   Twitter    Instagram    Pinterest 

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here