Recep Tayyip Erdoğan Terörle İlgili Sözleri

Recep tayyip erdoğan terörle ilgili sözleri, recep tayyip erdoğan sözleri facebook, recep tayyip erdoğan kapak sözleri, tayyip erdoğan özlü sözleri, recep tayyip erdoğan resimli sözler, recep tayyip erdoğan sevdalıları, recep tayyip erdoğan sözleri uğur ışılak, recep tayyip erdoğan sözleri 2013, recep tayyip erdoğan sözleri ekşi

Recep Tayyip Erdoğan Terörle İlgili Sözleri

Gün farklılıklar üzerinden kısır çekişmelerle enerjimizi heba etme, kavga etme değil, “Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet” ilkeleri çerçevesinde bir olma, beraber olma, kardeş olma, hep birlikte Türkiye olma günüdür.

Teröre karşı topyekün Milli Seferberlik ilan ediyorum

Terör örgütü ile mücadele etmemek,teröre teslim olmak demektir

Türkiye, terör örgütlerinin ortak saldırısı altındadır. Özellikle bölücü terör örgütü, tüm imkanlarını kullanmaktadır. Eylemlerin biçimi ve hedefleri, bölücü terör örgütünün asıl gayesinin Türkiye’nin önünü kesmek, ayağına çelme takmak, gücünü ve enerjisini başka yönlere yoğunlaştırmak olduğunu tüm açıklığıyla ortaya koymaktadır. Mücadelesini, “ölürsem şehit, kalırsam gazi” anlayışıyla veren bir milleti yolundan döndürecek bir silah henüz icat edilmemiştir.

Maruz kaldığımız bu saldırıların, bölgemizde yaşanan olaylardan, özellikle Suriye ve Irak’taki gelişmelerden, hatta ekonomideki dalgalanmalardan bağımsız olmadığını biliyoruz. Bu terör örgütlerine karşı, milletimizle birlikte, bir milli seferberlik ruhu içerisinde hep birlikte kararlılıkla mücadele edeceğiz.

Eyyy Avrupa Birliği, siz teröre çanak tuttunuz hayırlı olsun.

Teröre destek veren herkese dünyayı dar etmezsek yazıklar olsun bize.

Gün Kavga Etme Yada Ayrışma Günü Değil Gün Teröre Karşı Tek Ses Olma Günüdür

Yaşadığımız dönem aynı istiklal savaşındaki gibidir

PKK’sıyla, DEAŞ’ıyla, FETÖ’süyle tüm terör örgütleri aynı amaç için ülkemize ve milletimize saldırmaktadır.

İlahi Esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Kandilinizi Kutlarım. 

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul kandilin mubarek olsun.

İslam”ın nurlu yüzü kalbine dolsun Makamınız cennet Hz. Muhammed komşunuz olsun Günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun Kandiliniz mübarek olsun. 


Bizim Sosyal Hesaplarımız;  Facebook    Twitter    Instagram    Google+    Pinterest

Paylaş

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.