Romantik Evlilik Yıldönümü Mesajları

Romantik sözler insanın içini okşayan en önemli sözler topluluğudur. Ve herkesin duymak istediği kelimelerdir. Bir de bunu her evlilik tarihi geldiğinde sevdiğimize iletebileceğimiz Romantik Sözlerdir. İşte yazımızda bulabileceğiniz Romantik Evlilik Yıldönümü Mesajları….

Sayfa İçeriği; Evlilik yıldönümü mesajları eşime, Evlilik yıldönümü mesajları arkadaşa, Evlilik yıldönümü şiirleri can yücel, Evlilik yıldönümü kutlama mesajları uzun, Romantik Evlilik Mesajları yer almaktadır.

Romantik Evlilik Yıldönümü Mesajları

Aşk iki bedende yaşayan tek ruhtan oluşur. Ruhum evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Seni seviyorum.


Aşk dolu ömrümüzde, birlikte yaşlanmak dileği ile. Evliliğimizin yeni yılı kutlu olsun…


Gözünü kapat aç elini. kalbim senindir. İster cam kenarına koy, güneş alsın. İster can kenarına koy, hep sende kalsın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…


Beni ben yapan sensin birtanem! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler.. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun

Seni aşk romanındaki  prensesi gibi seviyorum . Gökyüzünün saf temizliği kadar severim. Yağmur damlaları her düştüğünde, toprağa toprağın çiçek açması kadar severim. Yıldönümümüzü kutlarım aşkım…


Bugün de , yarın da ve ebediyete kadar seni de seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.


Ne zaman bir aşk şiiri okunsa aklımdasın, ne zaman bir telefon çalsa karşımdasın, sen tanrımın en güzel armağanı, sen hayatımın en gerçek yalanı, sen bütün huylarımı ezbere bilen, sen gözyaşlarımı en iyi silen, sen dünyanın en güzel kadını evlilik yıldönümümüz kutlu olsun


Bu dünyada beni ben yapan senin varlığın aşkım. Hayatımın nuru olduğun için sonsuz teşekkürler. Seni deliler gibi seviyorum. Evlilik Yıldönümümüz Kutlu Olsun.


Kızgın lavların buz tuttuğu yerde bir kor görürsen bil ki o,senin için yanan şu yüreğimdir. Evlilik Yıldönümümüz Kutlu Olsun, aşkım.


Ey kalbimin sahibi yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. İyi ki senle evlenmişim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun gönlümün sultanı…


>>> Tanışma Yıldönümü Mesajları


Nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmak dileği ile. . Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun


Belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun, seni çok seviyorum aşkım.


Sevgi, rüzgârla savrulan tohumların düştüğü yerde açan bir çiçektir. Seni çok seviyorum ve evliliğimizin. Yılında yıldönümümüzü kutlarım.


Hayatıma kattığın her yeni güzellik, her yeni gülümseme ve her yeni mutluluk için teşekkür ederim. Hep yanımda, en yakınımda kal. Sen hayattaki en değerli varlığım, en güzel yanımsın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.


Yanımda olduğun her an çok mutlu oluyorum. Bu mutluluğu seninle paylaşmak, mutlulukların en güzeli. Seni çok seviyorum aşkım. Nice mutlu yıl dönümlerini de umarım birlikte geçiririz. https://www.kalptensozler.com/romantik-evlilik-yildonumu-mesajlari.html


Ömrümün nuru, başımın tacı, gönlümün prensesi dünya güzeli canım eşim. Allah seni başımızdan hiç eksik etmesin. Seni her şeyden çok seviyorum. Evliliğimizin yeni yılı kutlu olsun…


Sevgili dostum. Senin ve eşinin evlilik yıldönümü kutlu olsun. Uzun yıllar mutluluğunuz bozulmadan hep beraber vakit geçirmeniz dileğiyle.


Umut doldursun diye. Sevgilere boşluklar bırakmışlar. Ne zaman yorulsam, umudum. Sen o boşlukları da doldurdun. Her zaman birlikte olalım eşim. Her zaman yan yana. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.


Güzel Evlilik Yıldönümü Mesajları

Sen ömrümün en vazgeçilmez bebeği, sen uğrunda en çıldırdığım sarışın, sen yolunda savaşlar verdiğim sevdam, sen uğrunda ölümlere gidip geldiğim, sen beklediğim, sen özlediğim, sen gizlediğim… Hayatımın anlamı sonsuza kadar birlikte olmak dileğiyle…


Sana her baktığımda, bir elmanın yarısı gibi eksik yönlerimi tamamlayabildiğini görüyorum. Bu yüzden hayatımın aşkı olduğunu bilmeni istiyorum. Sadece ilk yıl dönümümüzde değil, seni her zaman ve sonsuza dek seni seveceğim!


Birlikte olduğumuzda günler o kadar çabuk geçiyor ki, ilk tanıştığımızdan bu yana yılların ne kadar çabuk geçtiğini ve tanıştığımız güne tekrar geldiğimizi fark etmiyoruz bile. Bana bu kadar mutluluk ve koşulsuz sevgi verdiğin için sana minnettarım. Seni seviyorum ve sonsuza dek seni seveceğim!

Her gün yüzümde kocaman bir gülümseme ile uyanıyorum. Çünkü bir yıldan beri gözlerimi her açtığımda seni görüyorum. Bana sonsuza kadar ‘evet’ dediğin ve hayatımın bir parçası olduğun için sonsuz teşekkürler aşkım. İlk yılımız kutlu olsun!


Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; yüreğinde duruşunu seversin. Ben seni canımdan çok seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım karım…


Sözlerin, sevgilerin ve hayatın her şeyin sıradanlaştığı bir zamanda gerçek sevginin anlamını öğretensin. İyi ki varsın, nice yıllara…


Yaşadığımız onca güzel anıdan sonra seninle yeni maceralar için sabırsızlanıyorum
Güzelin daha güzeli mutluluğun daha da mutlandığı günlere… Yıldönümümüz kutlu olsun


Belki hep mutlu olmayacağız. Bazen gülüp bazen ağlayacağız ama hep beraber olacağız geride bıraktığımız dünlerde olduğu gibi. Yıldönümümüz kutlu olsun.


En büyük duam en güzel yanım hiç bitmeyecek olan masalımız
Seni çok seviyorum, bak bu yıldönümümüzde de bir kez daha büyüdü aşkımız
Bunu kutlayalım nice senli senelere canım…


Bu dünyadaki en büyük mutluluk huzurlu ve sadık bir evliliktir. Seninle huzurluyum aşkım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun


>>> Komik Evlilik Teklifi Sözleri


Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.


Yıllar oldu sahi değil mi? Bana baktığın ilk günün üzerinden, kalbimde bıraktığın sıcaklığın üzerinden yıllar geçti. Her geçen gün bana aşkı hissettiren kalbine hayranım. Yen bir yıl daha izi bekliyor. Seni seviyorum.


Bu evlilik yıldönümümüzde aşkımız bir yaş daha alıyor. Aşkımız paylaştıkça çoğalmaya, birbirimize olan bağlılığımız her gün daha da artmaya devam etsin. Nice yıldönümlerine kraliçem…


Akıp gider zaman. Birbirine benzeyen kumlar arasından. Sen, bu zamanların hızı. Dökülüyorsun avuçlarından Tanrı’nın. Diğerlerine hiç benzemeyen iki kum tanesi buluşması. Nasıl geçti diye soracaklar ömrüm. Eşimi buldum diyeceğim. İyi ki evlendik sevgilim. İyi ki birlikteyiz her zaman.


Seni özlemek, üşümek gibidir soğuk bir akşamüstü, yağmurun altında yürümek gibi sırılsıklam, titreye titreye. Sıcak bir yer bulup sığınmak istersin ya hani, öyle ihtiyacım var işte, yüreğine sığınıp, nefesinde ısınmaya. Evliliğimiz tekrar tekrar kutlu olsun.


Romantik Evlilik Yıldönümü Mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Paylaş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.