Romantik Evlilik Yıldönümü Sözleri

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Büyük aşk ile kurulmuş yuvanızın her sene daha romantik hale gelmesi için güzel Romantik Evlilik Yıldönümü Sözleri kısa ve öz olarak burada sunuyoruz. Evlilik Yıldönümü Mesajları ile güne bir anlam katmak, sevgi dolu sözcükler ile duygusal anlar yaşatmak isteyenler doğru adresteler.

Sayfa İçeriği; Romantik Evlilik Yıldönümü Sözleri, Eşe Tanışma Günü Mesajları, Evlilik İçin Güzel Mesajları, Arkadaşlık Sözleri, Düğün Tebrik Mesajları, Romantik Güzel Mesajları yer almaktadır.

Romantik Evlilik Yıldönümü Sözleri

Hayatımın anlamı sonsuza kadar birlikte olmak dileğiyle…

Aşk iki bedende yaşayan tek ruhtan oluşur. Ruhum evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Seni seviyorum.

Tüm yaşantınız boyu en güzel günleri diliyoruz sizlere. Sevginizin aşk doruklarından hiç inmemesi dileğiyle… Yıl dönümünüz kutlu olsun.

Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Romantik Evlilik Yıldönümü Sözleri

Romantik Evlilik Yıldönümü Sözleri

Her şeyi ile mükemmel bir eşsin sen. Birlikte geçireceğimiz daha nice Evlilik yıldönümlerine Bir tanem.

Her yer buz tuttuğu halde bir alev görürsen bil ki o benim yalnız senin için kalbimdir. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun, iyi ki varsın.

Yaşamıma kattığın her yeni güzellik için sonsuz teşekkürler. İyi ki evlenmişiz karıcığım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Herkesin hayatında birlikte yaşlanmayi hayal edecegi birisi olmaliydi, ben seninle yaşlanmak istedim… Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun…

Sevgimden, güvenimden ve aşkımdan her zaman emin ol. Yıllar geçse de bu duygularım asla değişmeyecek. Nice mutlu yıl dönümlerine aşkım!

Çocuklarımın annesi fedakar kadın, iyi ki yanımdasın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem.

Gülümsemelerle başlayan günlerimin tek mimarı sen biricik eşime buradan milyonlarca kucaklama ve öpücük gönderiyorum. Seni çok seviyor ve evlilik yıldönümümüzü kutluyorum.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.