Romantik Sözler

Karşı cinsi etkilemek için bazı güzel sözlere ihtiyaç duyarız. Sayfamız tamda size göre romantik olanlar için .Hayatı romantik yaşayan herkese bir armağan olarak Romantik Sözler ile birlikteyiz.

‘Gönül tezgahında şiir dokudum, iplik iplik nakışında ” SEN ” varsın’

Sayfa İçeriği; Etkileyici romantik sözler, Romantik sözler sevgiliye, Romantik sözler kısa ve öz, Romantik kelimeler, Romantik sözler uzun, Dünyanın en romantik sözleri, Duygusal romantik sözleri yer almaktadır.

Romantik Sözler

Posta Kutusunda unutulan Mektuplar gibiyim. Hani bir Kelebek yakalarsın avucunun içinde. Bakmak istersin yaşıyormu diye Bıraksan kaçacak Sımsıkı tutsan ölecek İşte böyle bir şey Seni SEVMEK Senin boşver Dediğin bir güne Kelebek ÖMÜR diyor. Yarın Yok ki. Bırak Son NEFESİN olayım.


Gel kaybol yüreğimde.. Biri sorarsa evinde derim.. Nereye koysan.. Sığmayan bir hayat bizimkisi.. SEVMEK.. Yürek işiydi.. Kimilerine göre de.. Zengin menülü sofralarda Açlığını doyurmakla aynıydı.. Hayat dediğin sanki kaç sene.. Benim Aşkım.. SENİN Aşkına Çok yakışacak bir ÖMÜR..


Sana öyle bir aşk biriktirdim ki sevgili..! Ne rüzgârlar alıp götürebilir, Nede serin sular söndürebilir. Bil ki yüreğin tek bendeki sevdayla yücelir…


Dudaklarındaki Aşkı Dök Avuçlarıma , Doyasıya İçmek İstiyorum Seni … Yokluğunla Dans Ederken , Hayallerimde Hissetmek İstiyorum Seni. Aşk Gibi Yakarcasına Sev Beni..

Dert etme, iyiyim ben Ara sıra mahşer Ara sıra yaşama hırsı..!! Merak Etme ; YaLnız DeğiLim.. Hüznüm, Can Sıkıntım, YokLuğun..!! Hepsi Yanımda.. Sadece Yüreğiim Kayıp..!! Oda ” S E N İ N ” Yanında. .!!


Seni sevmek bir kaynak sudan kana kana içmek.. Seni sevmek çisil çisil bir yağmurda ıslanmak.. Seni sevmek rüzgar olup saçlarını okşamak.. Seni sevmek okyanusların maviliklerinde dolaşmak. Seni sevmek kapkara gözlerine dalıp gitmek. Ahh bi bilsen DÜNYAM. Seni ne kadar özlediğimi.


Sevdiceğim GeῘ kaῘbin kaῘbime dokunsun GeῘ ömrüm seni yaşasın..


Seni buImaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anIamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değiI de sana hep yeniden başIamak isterim.


Uzaktan sevmekti bizimkisi birimiz kafeste , birimiz son nefesteydi sanki yaklaşamamak yaklaştığında dokunamamak dokunsan bile yanına alamamak bizimkisi aşkın duran Haliydi….  https://www.kalptensozler.com/romantik-sozler.html


Nazlı bir sevdaya tutuldu kalbim … Geride bir şehir .. İki göz … Ve bir ayrılık bıraktım … Oysa , dur dese , ömrümce kalacaktım…


>>> Sevgiliye İyi Geceler Sözleri


Tenin olasım var Rujunu bıraktığın masa Ojeni akıttıgın sehpa Sustugun her dakikayı öpesim var.kadın


Bir daha dünya ya gelsem yine seni severdim beni üzesin diye beni deli divane edesin diye. Biliyorum sen de bir daha dünya ya gelsen yine beni sevmezsin kahrımdan öleyim diye…!


Gece mavisimiydinki denizlerin dalgasında köpürdün karşıma çıtın.. Ve hayallerim e girip her anıma mavimsi fırtınalar estiriyorsun..


Sevdasını, Tabuta koyanlara sor, Acılar, Yürekte nasıl filizlenir. Aç kapıyı gir içeri..! Gönlümdeki yol senin.. Koy elini Sol’uma, Orda atan.. Kalp Senin..! Kalbim, Çelik gibi’ydi, Hiç eğilmedim, Ama hep kırıldım. İnan ki, Susmak, Kocaman bir, ÇIĞLIKTIR..


________Usulca buseler kondurdum dudaklarına. _____Yüzündeki aydınlık, gözlerindeki ışıltılar hiç eksilmesin diye. ..!!!! ___Ve sevdiceğim.. Usulca ömrümü ömrüne ekledim..!! ____Şu yalan dünyada var oldukça, nefesim, nefsinle bütünleşsin diye Yürek Yangınım…!


Gece olunca gözlerim hep yıldızlarda yıldızlar şahit olsun bu gözler senden başkasına bu yürek sadece sana sana carpacak


Baharım ben bugün Ruhumda doyasıya renkler Yüreğimde “SEN” Umudum ben bugün Gözlerimde hasretin Dilimde “SEN” Seninim ben bugün Ömrüne güneş olmuş “BEN” Geceme yıldız olmuş “SEN” Ayrı yerlerde tek kalbde birleşmiş.. “Sen” ve “Ben”


Sadece biraz.. ” SEN ” İstiyorum Yudum yudum içilen İçildikçe baş döndüren.. Yavaş ama derinden çarpan çarptıkça biraz daha sevilen.. “Sen” İstiyorum..İçinde sadece..” BEN ” olan..


Eyy “YAR” Benim gönlüme gelsen. Bir ömür boyu O güzel başını Göğsümde tutsan. Benim dilime şarkı olsun. Adın dilime dolansa. Bir gece ansızın gelsen Günahsa günah deyip Şeytana uysak. Kokun kokuma bulaşsa.! OLMAZ MI?


Yağmurum ol, rüzgarım ol bir bulut ol, gel bana dağlarımda kardelen ol aşk olsun aşk sana


Sevgiliye Romantik Sözler

O ilk güne götür beni Seni tanıdığım güne Bırak gülüşün ukde kalsın içimde Keşkelerim güzel olsun sana dair Bir daha hiç karşılaşmayalım Tınıştığımıza memnun olalım Ve ötesine geçmeyelim Sen yoluna git ben yoluma Hiç inmemiş ol içime.!


Ben senin yüreğini ..SEVDİM.. Ne dökülmeye başlayan saçların umurumda.. Ne yüzünde belirmeye başlayan çizgiler.. Huzuru bulduğum yerdeyim, ..SENDEYIM.. Ben senin yüreğini ..SEVDİM..


Sessizliğin dibine. Vurmuşken duygularım. Gözlerimden SANA dair umutlar birikiyor. Uykusuz ve derin düşünceli gecelerin nihayetinde. Gözbebeklerimde tutuşan şafaklar görürüm. BEN seni varsin yada yoksun diye sevmedim ki. Ben SENİ kendim’den Sevdim. Öylesine ve sonunu bile bile..


Kainat neki Saçlarından yüreğime saran cennet.. Göznurunu meydan okumuş. Sadece benim masum nurumsun…


Ey benim SOL yanım, Aklımda olup YANIMDA olmayanım… Ey benim EKSİK yarım.. Yüreğimdeki yeri dolmayanım… SEN nasıl bir SEVDA’sın ki ruhum SANA doymuyor.. Bu AŞKI tarif etmek istiyorum, ama Benim bile aklım almıyor..


İçini dök dedi kadın SENİ SEVİYORUM dedim İçimin hepsi bu …


Bir serseri geceye emanet olalım seninle Bilinen bilinmeyen her günaha kucak açalım Bütün silahlarınla hücüm et ruhuma İliklerime kadar teslim olayım sana…!!!


Sen. Bir tek bana küstün. Ben mi. Siyahım. Senin için. Koca bir şehirden vazgeçtim.


EÎbet rüzgar ve deniz taşır emanetÎerini, bekÎe gün geÎir güneşim buÎacaktır seni, akşamÎarı baÎkona çık, gözÎerini kapat, rüzgar benim yerime öpecek seni…


Aşkımız dünyada dört yaprakῘı yonca..Hayatın anῘamı üç keῘime bence..Seni çok seviyorum


Doğan, güneş gibi…Öyle özledim ki ”SEN”i… Bir nefesini hissetsem senin , bahar mevsiminde ılgıt, ılgıt esen rüzgâr gibi…Öyle özledim ki ”SEN”i.. bir dokunuşunu hissetsem, yağmurun tenime, değdiği gibi…Öyle özledim ki ”SEN”i. cok özledim seni birtanem


Bu günde seni seviyorum.. Dünde seni sevdim.. Yarında seni sevecegim … Güzel gözlerini sevip yüreğime koyduğum…..Vazgeçilmez ‘ imsin…—-


>>>  Sevgiliden Özür Dileme Sözleri


Gözlerime bakarak söylediğin bir şiir var …. Tüm şiirleri gölgede bırakan …..SENİ SEVİYORUM…. Dediğinde… Şiirin özü akıyor bu kelimede


SUSKUN olmamın bir sebebi var… Benimde bir YÜREĞİM tabiki benimde hayallerim var elbette. Hadi var git yoluna, elimi eline yüreğimi yüreğine ALIŞTIRMA Şimdi tutar SENİ SEVİYORUM derim.


Hadi gel ve en sehvetinle biz olalım tutku olalım arzu olalım ten olalım .. En hırçın dokunuşlarımda ben ol nefesim tat ol . bırak kendini o dalgalı sevişmelerimize kanasın en şehvetin aksın sımsıcak yaksın tenimi.. Acıta acıta yansın canımız …


Ne dünlerini kirleteceksin, ne de dünlerini yarınlara ekleyeceksin.! Unutma… Kalem de sensin , silgide sensin.! Vakti geldiyse, sil kalptensozler.com baştan demeyi bileceksin…! Ve okuduğun tüm şiirlerim de karşına çıkmasını bilicem…!


Kimyasına dokunmak vardı kadınım dediğin en ızdrap veren tutkusuyla ona sarılmak vardı ….Şimdi sen en anlamlı bakışınla nefesinle benim olurmusun ….?


Aşkıma Eşime Romantik Sözler

Ben En Çok… Seni Özleyince Yoruluyorum… Ya İçi Sızlıyor Kemiklerimin…. Yada Gözleri Doluyor Cümlelerimin


Ey edebine hayran olduğum YAR. Bilirmisin ki; SEN’deki edep SENİ sevmeme sebep. Kalbimin her atışı, SENİN için bir DUA olsun. Ben kalbimi en güzel SEN’de hissettim. Eskiden güller kurutulurmuş, Sevgiliye defter arasında. Şimdi Yürekler kurutuluyor, Sevgili sandığımız insanlarda.


Ne güzel şeydir, birine canımın yarısı diyebilmek, O’na içini döküp, hem ağlayıp, hem de gülebilmek, O’nu sonsuza dek yüreğinin en güzel köşesinde taşıyabilmek, Yaaa işte böyle CANIMIN YARISI….. Hayatta en güzel şeydir, koşulsuz karşılıksız sevebilmek…..


Gözlerine her baktığımda sanki kirpiklerin yüreğime batıyor. Yoluma çıktın; Öyleyse KADERİM’sin. Soluk alıp vermek kadar Güzeldi Seni Sevmek. Ne YÜREĞİM pişman; Ne de BEN.. Benim sonu olmayan DUA’msın.. Gönlümde hep kanayan YARAM.. Düşlerini tuttuğum hayal ettiğim RÜYAMSIN..


Bu hayatta ikimizde yalnızız biliyorum.. Sen benim önsözüm ol, ben senin son sözün olmaya çoktan razıyım..


Dedim ki, seninle birbirimize sıkıca sarılacağımız bir yer istiyorum. Bu bir yatağın içi de olabilir, bir mezarın dibi de cehennemin dibide …


SEN sol yanıma başını yasladığın gün.. BEN herkesi sağ tarafıma aldım.. Dünya’yı karşıma alır gibi.. İki nefes arasına sakladım adını.. Keder deyip konuştuğum.. Kısmet eyip sustuğumsun.. Gitmekle kaçmak arası bir yerdeyim.. Taraf desen değil.. Araf desen hiç değil..


Kokun yağmur kokusu gibi Huzur veren Sol yanim. Ben’de ki SENİ bi bilsen. Öyle temiz ki. Tıpkı. Yağmurun toprağa kavustuğu gibi, Hasret ve temiz. Ben’deki Sevdan SONSUZ ve Bir bebeğin ilk anneyle göz göze geldiği gibi MASUN ve Temiz. Kalplerimiz kirli ama. Benim SEVDAM. Tertemiz.


>>> Sevgiliden Af Dileme Mesajları


Dediler ki.. Güzel olan YARE sarılıp uyumak mı..? Yoksa YAR’la birlikte uyanmak mı..? Dedim ki..; Ne yare sarılıp uyumak, Nede uyanmak.. En güzeli .. YARIN yüreğinde var olmak.. Yüreğin’de uyuya kalırsam, Sakın uyandırma …


Anlat ve o herşeyden birer yudum içelim aşk mutluluk huzur birazda acıdan demlenelim.. Sen nefes ol ben canın olmasını bilirim .. Kadınım ..!


Ben ne ferhat olmanı bekledim Ne de kerem olmanı ! Ne dağları aşmanı istedim Nede kerem gibi yanmanı sadece beni ” S£V ” istedim


” SEN ” Gözlerimden Sakındığım ” SEVDAM ” Kaybetmekten Korktugumsun… ” SEN ” Yarınlarda Bekledigim ” UMUT ” , Gözlerime Dolan Fakat Akıtamadığım Yaşlarımsın..! ” SEN ” Sevgilerin En Güzeli, ” SEN ” ☆☆Vazgeçilmezsin…☆ ☆☆ Ölürsem Sebebim..☆ ☆ Yaşarsam Nedenimsin…


Gözlerinde olmak isterdim nedenmi ?… Çünkü her gülüşünde gözlerin kadar heyecan verici olmak güzel duygular veren hevesli bakışlarda kalmak aynaya her baktığımda seni kendimde aramak için. gözlerinde olmak isterdim nedenmi çünkü her sana baktığımda seni kendimde görmek


Sendeyse sol yanım sensizken nasıl yaşarım, gözlerim seni arar yoksan nefessiz kalırım, eksik yanımı tamamla aşkım, seninle ben herşeye varım.. Dünyayı sevdanla boyarım, yeterki rengini sen ver AŞKIM


Beraber açarız tekrar sevgiye aşka oldumu …… Mesafeler korkutur ama sen hiç bir şeyden korkmazsın…. Bekle demek ‘saçma’ ama bizim hikayemiz işte … Aşkların en güzeli… beni hep  SOL YANINDA ” sakla.. oldumu Birtanem..


Bana bir MUTLULUK şiiri yazsana… Her mısrasında GÖZLERİNİ… Her kelimesinde DUDAKLARINI .. Her hecesinde YÜREĞİNİ hissedebileceğim ! Dudaklarından bir KOR ATEŞ koy içinde Beni YAKAN SADECE SENİN… YÜREĞİNDEKİ SEVGİN OLSUN


Sana yüzbinlerce gül vermek ısterdim ama güller solar, sana ömrümü vermek ısterdim ama bir gün ölecegim canım, sana sadece sevgimi veriyorum sonsuza dek süreceği ıçin…


Aslında hiç kimse sevmedi,Bir ben sevdim seni…Severmiş gibi değil… Kana kana… sevdim…Tıka basa …Dolu dolu sevdim……Aslında kimse sevmedi seni,Sevmekten çekindi…Oysa ben…Yana yana sevdim…Bile bile sevdim…


Sevilmek yakışıyor sana Biliyorum bilmesine de Bilmediğim seni nasıl seveceğim Hoyrat mı Dört nala koşan at gibi Sinsi mi Vakitsiz gecene süzülür gibi Usul usul mu sevsem Yoksa can hıraş bir yürekle mi Hangisi daha çok yakışır sana söylesene Romanlar mı Şiirler mi..


Kısa ve Anlamlı Romantik Sözler

Ben seni seviyorum diyemem Al kalbim senin olsun derim.


” O ” benim sakallarını sevdiğim ilk ve tek adamdı, Ondandı bu kadar kusursuz sevgi


Seni özlemek istemiyorum ben, Seni yaşamak istiyorum Anlasana…


Bırak kokunu rüzgâra, Rüzgâr getirir beni sana…


Bu GECE Sana G£lmek İstiyorum ! Kaça Kadar Açık GÖZLERİN..


Bana bakan gözlerinde biz varsak gerisi ister şiir ister roman olsun bakışına yazılan…


Mağlubum sana, Hep güneşin yönüne başını çeviren başaklar gibi.


Kasıtlı Sevmedim, ki Seni Ben..! Kaderim Fısıldadı Kulağıma Nasıl Ölmek İstersin.? Diye..! Ben’de, “Seni” Seçtim..!


Oysa ben seni.. sek sevmiştim..Sevgili. . Su bile katmamıştim özüne..


Havam Bozmaya Başladı Yine.! VE Gözlerim’de Dolmaya.! Sanırım İçim’de Bir Yer’lere SEN Yağıyor …


Keşke sen ben olsan seni sevmenin ne kadar zor olduğunu anlasan keşke ben sen olsam bu kadar sevilmenin tadını çıkarsam….


Adın bende ”AŞK” kalsın. ”AŞK”olmasın.


>>>  Sevgiliye Geçmiş Olsun Mesajları


Masumca dokunmaktan korkma seni en güzel bakışıyla seviyorum…


Ben senin ruhunla sevişmeyi sevdim.. tenin mi.? o sende kalsın…!!


Seni sevmek oÎsada öÎmeye değer be güÎüm….


Aşk zorluklarla güzeldir Sen herşeye değersin be adam.


Dün’de görüşemedik… İki yüzyıl görüşememişiz gibi geldi.. Ve.. Üç yüzyıllık göresim geldi SENİ…!


Durmuş saatler geceye tat veriyorsa nefesinle gelen tat can verir….


Sorma hiç ve sadece biz kalalım iki ateş arasında sen benim tutkum ol ben senin arzularına girerim…


Sus ve yine sus gözlerin konuşsun ama dilin sussun .. Sana ne yük olurum ne bir dert ben sadece nefesin olmaya çalışırım .. Şimdi gözlerin konuşsun ama dilin susun..


Öyle birşeysin ki yüregimde sen gibi gök gibi öyle saklısın ki içimde’ de bir yudum nefes gibi öyle ıslandın ki tenimde yağmur taneleri gibi seni çok seviyorum sol yanım ın anlamısın …!


Kalbine yelken açsam rüzgarım olur musun yüreğine umut eksem yağmurum olur musun. gözlerimi kapatıp seni hayal etsem ışığım olur musun


Nefesim le eş deyersin seni ben diye yaşıyorum KADIN ım seni can diye özlüyorum…!


HayaLLerimi sıgdıramadıgım ßu şehirden ßirde ßakmaya Doyamadıgım gözLerinden Hiç. ßir hesap sormadan gidiyorum ßu. ŞEHRİ sana seni de ßen oLmayan YARlN”Lara ßırakıyorum Belki bensiz bir başkalarıyla mutlu olacaksın ama benim sana bıraktığım izi bir ömür taşıyacaksın KADINIM


Romantik Sözleri yazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Paylaş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.