Rusça Aşk Mesajları

0
64404
views
Rusça Aşk Mesajları

Aşkın dili olmaz dedik ve Rusça aşk sözlerini siz değerli takipçileri için hazırlamaya çalıştık. Bazen aşk kiminle ve nerede yaşanacağı belli değildir. Bu Alman olabilir, Fransız olabilir. Belki de bir Rus vatandaşı olabilir.

Sayfa İçeriği; Rusça aşk mesajları ve anlamları, En guzel Rusça Sözler, Aşk mesajları Rusların , Sevgi sözleri Rusça, Rusça aşk mesajları uzun, Rusça aşk mesajlar, Rusca sevgiliye aşk mesajları, Rusça güzel aşk mesajlarını bulabileceksiniz. 

Rusça Aşk Mesajlarına başlamadan önce sizlere bir aşk hikayesinin sunalım dedik.

Bir Aşk Hikayesi

Onca yıldır birlikte okudukları halde, lisenin mezuniyet balosunda ilk defa konuştular. Öyle büyüleyici bir güzelliği vardı ki Eda’nın, Demir konuştuklarına konsantre olmakta güçlük çekiyordu. Okulda gördüğünde de her zaman başını döndürmüştü bu kız. Alımlı, asil, gururlu bir duruşu vardı. Kumral teni, dümdüz saçları, yosun yeşili gözleri, düz ve hafif kalkık, ince bir burnu, pembe dolgun dudakları ona masum, çocuksu ve aynı zamanda müthiş dişi bir hava veriyordu. Boyu ortalamanın üzerindeydi ve incecikti. Yürüdüğü zaman bir kuğu edası ile süzülüyordu sanki. Küçük yaşlardan itibaren bale yapmış olmasının etkisi hareketlerine ve duruşuna yansıyordu olduğu gibi.

Demir de okulun en popüler erkeği olarak, bronz tenli, simsiyah saçlı, koyu mavi gözleri, sert hatları olan, geniş omuzları ve uzun boyu ile güçlü, yapılı bir gençti. Eda’nın da dikkatini çekmişti ama egoları onca yıl aralarında bir diyaloğun geçmesine engel olmuştu. İkisi de ilk adımı atma konusunda diğerinden medet umuyordu.

Baloda yenilen Demir oldu çünkü o gece Eda bir başkaydı. Artık bu oyunu daha fazla devam ettiremeyeceğini hissetti genç adam. Balodan sonra onu bir daha göremeyecek olma riskini göze alamazdı. Duymuştu, Eda üniversiteyi İsviçre‘de okuyacaktı.

Rus İçin Aşk Mesajları

O gece balonun yapıldığı büyük otelin bahçesinde sabaha kadar konuştular. Meğer paylaşacak öyle çok konuları, o kadar ortak noktaları varmış ki.Ruh ikizleri tabirine birebir uyuyorlardı her halleriyle. Öyle yoğun hisler sarmıştı ki ikisini de birbirlerinin gözleri önünde ama hiçbir iletişim olmadan geçen onca yıla üzülmediler bile. Geleceği birlikte geçireceklerinden emin olarak birbirlerine sarıldılar. Öylece kalakaldılar saatlerce. Ve sabahın ilk ışıklarıyla birlikte, evlerine gidip ailelerine müjdeyi vermek üzere ayrıldılar.

Eda evinin önünde arabadan indiği sırada, yokuş aşağı hızla gelen bir kamyonetin çarpması ile olduğu yerde hayatını kaybederken Demir onu sabaha kadar beklemiş olan annesine daha kapıdan girer girmez hayatının kadını ile karşılaştığını ve hemen o akşam annesi ile tanıştırmak için getireceğini anlatıyordu.

Hayat işte, bazen bir takım şeyleri zamanında yapmak gerekiyor ve eldekiler bir kuş misali uçabiliyor. Hayat sevince ve sevilince güzeldir sevgili dostlar, sevdiğiniz kişilere vakit kaybetmeden sevginizi açın, aşkınızı anlatın. Aşk en güzel, en masum duygudur.

Rusça Aşk Mesajları

Я всегда буду с тобой рядом -Ben her zaman senin yanında olacağım


Я люблю тебя как сумасшедшая -Seni deli gibi seviyorum


Я не хочу быть счастливым, но мне нужно быть с тобой … -Mutlu olmak istemiyorum ama seninle olmamız gerek …


Я влюблён, родная я влюблён в тебя…   -Ben aşığım sevgilim, sana aşığım …


Может быть, я так сильно тебя люблю, что знаю, что ты никогда не придешь. -Belki seni çok seviyorum, asla gelmeyeceğini biliyorum.


Rus Aşk Mesajları

Есть кто-то, каждый день я все больше и больше влюблен. -Birisi var, her geçen gün daha çok aşığım.


Всякий раз, когда я пытаюсь ему сказать, я снова влюбляюсь. -Ona her an anlatmaya çalıştığımda tekrar aşık olurum.


Ты не пойдешь … Ты не можешь уйти; ваше сердце останется, ваш ум останется, ваши воспоминания останутся. Sen gitmeyeceksin … -Sen çıkamazsın; Kalbin kalacak, aklın kalacak, anıların kalacak.


Любовь – это не любить вас, а умереть за это. -Aşk seni sevmek değil, bunun için ölmektir.


Твоя лучшая любимая сенсация на земле. -Yeryüzünde en sevdiğin hissin


Всякий раз, когда я пытаюсь ему сказать, я снова влюбляюсь  -Ona her an anlatmaya çalıştığımda tekrar aşık olurum.


Кто заботится о том, чтобы быть счастливым, ты должен быть здесь. -Mutlu olmak kimin umurunda, burada olmalısın.


Я так тебя люблю. -Ben seni çok seviyorum


Я не использую ваше имя для чего-либо, что заканчивается в моей жизни. Ты моя бесконечная память. -Adını hayatımda biten bir şey için kullanmıyorum. Sen benim sonsuz belleğimsin.


Ты влюблен … Я знаю, ты собираешься … -Aşıksın … Biliyorum, sen …


Дорогая моя любовь, я прихожу к тебе -Canım aşkım sana geldim


Я не любил тебя вчера. вчера было снова и снова. Я люблю тебя сегодня. Я люблю тебя для завтрашнего дня, потому что завтрашний день никогда не закончится. -Seni dün sevmedim. dün tekrar tekrar oldu. Seni bugün seviyorum. Seni yarın için seviyorum çünkü yarın asla bitmeyecek.


Любовь – это не любить вас, а умереть за это. -Aşk seni sevmek değil, bunun için ölmektir.


Не спрашивайте, когда я забуду вас, потому что я не знаю, когда умру. -Seni ne zaman unutacağım diye sorma, çünkü ne zaman öleceğimi bilmiyorum.


Вы так близко, как дыхание. -Nefes aldığın kadar yakınsın.


>>>Aşk Sözleri 


Любовь – это не день, а жизнь. -Aşk bir gün değil, bir hayattır.


У меня все еще есть счастье в ее глазах. -Gözlerinde hala mutluluk var.


В таком простом мире вы настолько особенны для меня.Bu kadar basit bir dünyada, benim için çok özelsin.


Я всегда буду любить тебя. -Seni her zaman seveceğim


Это не просто время, когда твоя жизнь открылась, это просто твоя любовь. -Sadece hayatın açıldığı zaman değil, sadece senin aşkın.


Ты моя тоска, рожденная от настроения моей мечты. -Sen benim özlemimsin, hayallerimin havasından doğdun.


Rusca Sevgiliye Aşk Mesajları

Око любви слепо, кому известно … -Aşkın gözü kördür, kim bilir …


Ты моя первая любовь Моя последняя остановка …  -Sen benim ilk aşkımsın Son durağım


Я ТОПЛИВА! В сердце вас -Ben bir YAKIT! Senin kalbinde


А я в тебя был так сильно влюблён. Наши kalptensozler.com отношения завязаны в узел.  – Ve ben sana aşık oldu bu kadar sevgi. İlişkilerimiz düğüme bağlı.


Я безнадёжно влюблён в тебя. И ты даже не знаешь об этом   – Umutsuzca aşığım. Ve bu konuda farkında bile değilsin


Rus Aşk Mesajlar

Я тебя люблю – Seni seviyorum


Моё сердце полно любви. -Kalbim sevgi dolu.


Я хотел сам броситься в огромные скалы, мое огромное тело. Но если ты во мне … Что, если с тобой что-нибудь случится?  -Kendimi büyük kayalara, büyük bedenime atmak istedim. Ama eğer benim içimde olursan … Ya sana bir şey olursa?


>>> Almanca Aşk Mesajları 


В последний раз похороните меня в своем сердце. Мое место – рай. -Son kez, beni kalbine göm. Benim yerim cennettir.


Я никогда не был один, когда в моей голове были десятки «СЕН». -Kafamda onlarca “SEN” olduğunda asla yalnız kalmamıştım.


Я влюблён в тебя. -Ben sana aşığım.


Я очень тебя люблю.   -Seni çok seviyorum


ты такой необыкновенный  -Sen sıradışı birisin


Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой. -Seni sen oIduğun için değiI, seninIe birIikte oIduğumdɑ ben oIduğum için seviyorum.


Наша любовь будет длиться вечно   – Aşkımız sonsuza kadar sürecek


я слишком счастлив, слишком пьян, слишком вновь влюблён в тебя -Ben de çok mutluyum, çok sarhoşum, yine sana aşık oldum


Мне неважно, что они говорят. Я люблю тебя. – Bana ne olursa olsun. Seni seviyorum.


Ты мне нужен  – Sana ihtiyacım var


Я люблю тебя всем сердцем.   -Seni bütün kalbimle seviyorum.


Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой.   -Seni sen olduğun için değil, seninle birlikte olduğumda ben olduğum için seviyorum https://www.kalptensozler.com/rusca-ask-mesajlari.html


Я буду любить тебя вечно.   -Seni her zaman seveceğim.


Я скучаю по тебе – seni özlüyorum


Я крошечный ребенок, «ты» – большая любовь. Я вырос в твоих руках «ты» в моем сердце .. -Ben küçük bir çocuğum, “sen” büyük bir aşk. Kalbimde “sen” in senin ellerinde büyüdüm …


Единственный смысл моих завтрашний день – это волнение моего дня, свет моих глаз, -Yarının tek anlamı, günümün heyecanı, gözlerimin ışığı.


Если выпал дождь, значит, вы любите меня, и вы спросите меня, как сильно я люблю вас, я считаю, что каждый день идет дождь. -Eğer yağmur yağarsa, o zaman beni seviyorsun ve bana ne kadar çok sevdiğimi soruyorsun, her gün yağmur yağdığını düşünüyorum.


Потому что любовь – странная группа крови, которую вы никогда не найдете, когда будете ранены.  -Çünkü aşk, yaralandığında asla bulamayacağın garip bir kan türüdür.


Это было похоже на последние перерывы на листе, моя любовь к тебе. Ты всегда оставил меня; Я всегда плакал сзади. -Bir sayfadaki son aralar gibiydi, sana olan sevgim. Sen hep beni terk ettin; Her zaman arkadan ağladım.


Вы любовная пуля, которая входит в сердце, либо оставит вас там, либо оживит вас, когда вы ее вытащите … -Sen kalbe giren ya da seni oraya bırakacak ya da onu çıkardığın zaman canlandıran bir aşk mermisin …


Rusça Aşk Mesajlarını yazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

İlgili Sayfalarımız; Rusça Aşk Sözleri , Rus Aşk Sözleri

Bizim Sosyal Hesaplarımız;  Facebook    Twitter    Instagram    Pinterest 

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here