Sahur Sözleri

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Ramazan aylarının en güzel geçeleri olan sahur geçeleri için sevdiklerinize göndereceğiniz Sahur Sözleri de o kadar önem teşkil eder. İmsaktan önce sayfamızı ziyaret ederk sizlere uygun sözler bulabileceksiniz. İşte Sahur İçin Sözler.

Sayfa İçeriği; Sahur Sözleri, Dini İçerikli Mesajlar, Ramazan Ayı Sözleri, İftar İçin Güzel Sözler, Dualı Sahur Mesajları, Sevgiliye Ramazan Ayı Mesajları, Mübarek Ramazan Sözleri yer almaktadır.

Sahur Sözleri

En bereketli ve güzel sahur anı sizinle olsun hayırlı ve güzel sahur.

Bütün güzel tatlar sofranızda birleşsin hayırlı SAHURLAR diliyorum.

Sofranızda bereket gönüllerinizde huzur olması dilekleriyle hayırlı sahurlar.

Bir avuç dua, Sıcak bir msj, Bir kucak sevgi, Kapatır tüm mesafeleri. hayırlı sahurlar.

Allah’ın bahşettiği en güzel hediyedir vicdan. Takın onu yüreğinize… Hayırlı sahurlar.

Yağmur taneleri kadar bereketli zemzem suyu kadar tatlı sahurlar diliyorum sofranıza hayırıı sahurlar.

Ya Rabbim yaratmış olduğun Her şey sana muhtaçken Muhtacına düşmüşlere Muhtaç etme. Hayırlı ve bereketli sahurlar.

Dualarımıza bereket saçan mübarek Ramazan ayında tuttuğunuz oruçların Allah katında kabul sahurlarınızın da neşe dolu ve bereket içinde olmasını dilerim.

Her yıl bugünü sizlerle yaşayarak, geçirmenin mutluluğu içindeyim, bugünün rahmeti üstünüzde olsun hayırlı sahurlar diliyorum..

Bir ekmeği birlikte paylaşıyorsak, bir bardak www.kalptensozler.com suyu birlikte içebiliyorsak, birlikte ellerimizi yaradan’a açıp dua ediyorsak, ne mutlu bizlere ne mutlu sizlere, hayırlı sahurlar.

Allah’ım, Yüce Dergâhından bizlere Öyle bir yardımda bulun ki Senden başka hiç kimsenin Yardımına muhtaç olmayalım. Hayırlı Bereketli Sahurlar…

Mukaddes olan bu hayırlı ayda, her günü inci tanesi olarak yaşayalım, soframıza bereket kabrimize merhamet dileyelim, Hayırlı sahurlar.

Gecelerin gündüzle dost olduğu bu mübarek ayda, gecenizin de gündüzünüzün de, huzur dolu ve bereketli olması dileğiyle HayırIı sahurlar.

>>> Kısa İftar Mesajları

Okyanusların derinliğindeki sessizlik gibi huzur dolsun bedenin, gözlerindeki her yaş dua olsun, aldığın nefes iman olsun sana, bu ramazan da dualar su olsun hak yolunda. HayırIı sahurlar.

Tuttuğumuz orucun, ettiğimiz duanın, kıIdığımız namazın kabuI oIması ve daim oIması diIeğiyIe HayırIı Sahurlar.

Ramazan ayının güzelliği kalplerinizde gökyüzündeki yağmurun bereketi evinizde sofralarınızda olsun hayırlı ramazanlar ve SAHURLAR diliyorum

Oruçla iman dolan bedenlerimizin sahurla  güçlenmesini diLerim Hayırlı sahurlar.

Az ama zengin sofralarından daha güzel ve nefis tadlar sizlerle olsun sahurunuz güzel olsun.

Her güzelliğin bittiği bu dünyada, değişmeyen tek güzellik manevi değerlerdir, imanın ne kadar güçlü olursa değerler okadar fazladır. Hayırlı sahurlar

Bütün müslüman alemin bu güzel ayda, Sofralarından bereketin eksilmemesi dileğiyle gönüllerinin sofralarına yansımasını dilerim Yüce RABBIM’den Hayırlı Sahurlar.

Hayırlı sahurlar Türkiyem. Allah tutacağınız oruçları kabul etsin.

Bazen bir çıkış yolu bulamaz, dolanır durursun… sen Rabb’ine yönel, yol seni bulsun… HAYIRLI SAHURLAR

Sahur Mesajları

Güneşin sıcaklığı gibi olsun içindeki iman, yağmur taneleri kadar çok olsun sevapların, HayırIı sahurlar.

Ya Rabbi Ya Rahman! Oruçlunun duasının geri çevrilmediği şu mübarek sahur vaktinde Muzdarip hastalara şifalar ihsan eyle HAYIRLI SAHURLAR

Sahurlar saatini beklerken edilen duaların, ezan okunurken açılan orucun, sofrada bulunan bereketin bolluğun yüce Yaradan’dan daimi olmasını dilerim, hayırlı sahurlar

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.