Şehit Mesajları

Şehit Mesajları

Terör örgütüne yönelik operasyonun devam ettiği bu günlerde çetin mücadele veren cengaver güvenlik güçlerimiz için biraz duygusal da olsa şehitlik mertebesine ulaşan kardeşlerimize itafen yazılmız sözlerdir.

Acı da olsa Şehitlerimiz için hazırladığımız yazımız da Şehit mesajları kısa, şehit mesajları resimli, şehit mesajları facebook, şehit başsağlığı mesajları, şehit taziye mesajları, çanakkale şehit mesajları bulabileceksiniz.

Şehitler Ölmez

Önce vatan millet 
Sonra ana ve yar 
Bu yolda savrulan 
Birileri var, birileri var! 

Ezan dinmez diyen 
Bayrak inmez diyen 
Şehitler ölmez diyen 
Birileri var, birileri var! 

Şehitler ölmez! 
Şehitler ölmez! 
Şehitler ölmez! 

Bayrakla dertleşen 
Toprakla birleşen 
Can verip devleşen 
Birileri var, birileri var! 

Ezan dinmez diyen 
Bayrak inmez diyen 
Şehitler ölmez diyen 
Birileri var, birileri var! 


Şehit Mesajları

Senin kanınla yoğuruldu bu kutsal topraklar. Senin kanınla yeşerdi nefes aldığımız bu ağaçlar gözün arkada kalmasın, ey Şehidim!


Ölünüzü, dirinizi, hergün birinizi, birgün hepinizi!! Son terörist geberinceye kadar Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez!


Şehit olan kardeşlerimizin rabbim şaadetini kabul eylesin.ruhları şad mekanları cennet olsun.rabbim yakinlarına sabırlar versin


Sizin dediğiniz ”Vatan” dağda başlayıp çöplükte biter… Bizim  bildiğimiz ”Vatan” yürekte başlayıp ”ŞEHADETLE” biter!


İlginizi Çekebilir : Şehit Sözleri


Ey, bu topraklar için toprağa düşmüş asker! Gökten ecdâd inerek öpse o pâk alnı değer. Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor www.kalptensozler.com Tevhîd’i… Bedr’in arslanları ancak, bu kadar şanlı idi.


Dün gece derin bir uykuya daldım, çok güzel bi rüyayla sabah uyandım. Sen ise vatan derdindeymişsin MEHMEDİM şehit olmuşsun çok utandım..


  • Vatanımız için şehit olmuş askerim. Milletçe ağlıyoruz acımız çok derin. Bitmeli bu terör içimiz olmalı serin. Şehitler ölmez vatan bölünmez.

Bir elimde silah, bir elimde Kur’an. Geldi diyorlar bak şehitlik sıran! Babam bile olsa karşımda duran, önce VATAN sonra VATAN!


Türkçede her kelime yazıldığı gibi okunur; biri hariç, PKK diye yazılır ”OROSPU ÇOCUĞU” diye okunur


Gene hangi dua’yı okudun anne. vurulduğum yerde güneş açtı. yinemi ağlıyorsun anne. cennetime yağmur yağdı..


Eyy piçistan kurma hayali olan onun bunun çocukları size gazı ruslar veriyor olabilir ama boruyu her daim türkler döşer…


Biz korkak değiliz ki saklanalım, biz çakal değiliz ki kaçalım, biz kahpe değiliz ki sırtından vuralım. Biz TÜRK’üz Kardeşim.


Vatan için ölmekse kaderim, böyle kaderin ellerinden öperim. 


Biz rahat uyuyalım diye vatan evlatları ebediyen uyudu..


  • Senin kanınla yoğuruldu bu kutsal topraklar. Senin kanınla yeşerdi nefes aldığımız bu ağaçlar, gözün arkada kalmasın, ey şehidim!

Şahsınıza fenalık eden bir düşmanı affediniz. Lakin vatanınıza, milletinize fenalık eden bir kimseyi asla www.kalptensozler.com  affetmeyiniz.


Bizim dirimiz ASKER, ölümüz ŞEHİT’tir. Sizin diriniz KALLEŞ, ölünüz LEŞ’tir..


Kan dökmeyi seven bir millet değiliz, ancak söz konusu vatan ise dünyanın şah damarını keseriz…


Ey şehîd oğlu şehîd, isteme benden makber, Sana âgûşunu açmış duruyor Peygamber


Şimşekler çakıyor karanlık dağların arkasındaYıldızlar yine kaybolup gitti küstü bu haysiyetsiz dünyanın o kalleş simasına Sağnak haliyle yağmur gökleri delercesine yağıyor o da ağlıyor can veren şehitlerinin ardından yas tutarcasına…


Çanakkale Şehit Mesajları

VATAN İçin yaşayıp öldünüz; siz toprağa değil, kalplere gömüldünüz.


Git evladım yıllarca ben oğulsuz kalayım Şu yaralı bağrıma kara taşlar çalayım Hadi yavrum hadi git ya gazi ol ya şehit.


Şehidim arkada kalmasın gözün dalgalanacaktır senin bayrağın korunacaktır vatanın ırzın sen rahat uyu tutulacak ettiğin yeminler


İlginizi Çekebilir : Şehit Ömer Halis Demirin Annesine Sözler


Biz rahat uyuyalım diye 1 vatan evladı ebediyen uyudu..


Savaşı zenginler çıkarır, yoksullar ölür.. -Jean Paul Sartre


Yumruğumuzu sıkmaktan can kalmadı bizde . Yeterin artık yeterrrrr.!!


  • Bu Vatan’ın ekmeğini yediğimiz gibi, uğruna kurşun yemesinide biliriz!

Ard arda dizili ay yıldızlı bayraklara bürünmüş, hayatının baharında soldurulmuş, kefenlerine kan bulaştırılmış cennet bekçileri, uğurlanıyor analarının feryatlarıyla mekanların en yücesine


Sabretti, kavruldu, yandı bu yürek…Aslanı çakala boğdurmuş felek,Çakalı inine tıkmanın günü… Çakallar ürsede ŞEHİTLER ÖLMEZ… Vatan bizim VATAN,… Vatan Bolunmez ŞEHİTLER ÖLMEZ….


Bu topraklarda acılar Türk bayrağına sarılıyor ise, sevinenler kefen görmesin


Nasılsın diye sorma, ülkem gibiyim işte, bir yanım kan, bir yanım gözyaşı..


Hainler ,kansızlar ,şerefsızler ,VATAN, ,MİLLET düşmanları sizin gibi köpekler bu ülkeye ancak manevi üzüntü acı verebilir sonunda kaybeder geberir giderler MİLLETİMİZİN BAŞI SAGOLSUN.


  • Vatan için ölmek se kaderim ben böyle kaderin elinden öperim

Yetmiş milyon gül dalı…Bu yurt Türk’ün öz malı, Yine Türk’ün kalmalı, Diyen yiğit dilleriyiz.


ŞEHİDİM BEN ANA Anam korkma, Korku yerine için gururla dolsun, Unutma sen şehit oğlusun, Şehidim ben ana şehidim. Vatanım’ı korumak için çıktım dağlara, Ağlama anam sakın,  Bu Vatan için canım feda, Şehidim ben ana şehidim.


Şehit Başsağlığı Mesajları

Rahat Uyu Şehidim! Bir Damla Kanın İçin Sel Olacak Düşmanın Kanı.! Zalimin Feryadı Saracak Dağı Taşı… Dağı Taşı İnletecek Askerim Polisim.!! Bu Ülkeyi Bölemediler Bölemeyecekler .. Bilsinler Ki Vatan’a Mehmed’ime Göz Dikmiş Düşman ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ..


Özledim Şehidim… Seni Özledim… Senden Bahseden Eski Ortamları Özledim… Araçla Amacı Karıştıranları Görünce Bu Özlemim Daha Çetin Bir Özleme Dönüşüyor…


Sabır yiğitleri erdi murada, İçtiler Şehadet şerbeti Anne.. Allah’ın yoluna can koyanlara, Cenneti karşılık verildi Anne..


Utanıyorum Şehidim Utanıyorum Yemekten İçmekten Senin annen ağlarken Gülmekten Utanıyorum! Sanma ki Unutuyor Unutturuyoruz Unutanları barındırmaktan utanıyorum SEN; vatan için bizim için şehit olurken Seni Görmezden Gelenlerden Utanıyorum  / Aziz Nesin


Bir fidan daha verdik toprağa O topraklarki hamuru kanla yoğrulu Gözyaşlarıyla can suyu verdik O fidanlarki tohumu asil soylu Bire bin verir bu topraklar korkma Sevdası vatan olan Türk’ün oğlusun Emanetine sarıl,ağıtlar yakma Şehidin,şehidim rahat uyusun.


İlginizi Çekebilir : Şehit Başsalığı Mesajları


  • Vatan ve millet için.. Vuruldu.. Ve yok şimdi.. Geri gelen tabutu ve valizi. Bekleyenler acıların varisi.. Anne baba can canan yavrular.. Şehidim…

Şehidim! Kutlu olsun Cennet’deki yatağın, Emanetçin bizleriz Bitmeyecek atağın..!


“Ne karaydı, ne karanlık benim sevdam Zühre yeşili bir aşktı yüreğimdeki. Herkes duyardı, herkes bilirdi… Gizlim saklım yoktu Allah şahidim.”


Bayram günü geldim mezar başına Dayadım sırtımı mermer taşına Hakim olamadım gözüm yaşına Hasretine alışımadım Şehidim


Sultanım seni uğurlar bu ebedi bayrak Sen ki kevseri namluyla içtin ırmak ırmak Sen bir köprü, düştün de geçit verdi uçurum  Al kanlar içinde boyuna kurban olduğum Şehidim, ruhum, melekler katında alptuğum


“Yaşıyorum Elimde ilmek ilmek ördüğüm umutlar Boğazımdaki ilmeğe inat… Yaşıyorum sana Şahidim olsun, seni sakladığım bulutlar…!”


İlginizi Çekebilir: Sarıkamış Şehitleri Mesajları


Şehidim. Sen ölmedin biliyorsun. ölen insanlık ve kardeşlik.


“Şehitlerim rahat uyusun, Gazilerim emin olsun, İntikam daim olsun!”


Biz rahat edelim diye vatani icin can veren sehidim yigitlerim hakkinizi helal edin


Şehidim rahat uyu Biz bekleriz vatanı Bu millet affeder mi Sana kurşun atanı!


  • Durmadın yerinde toprağına basınca onca namert Al bayrağın ışığında oldun yiğit mert Vatanına ulusuna kastedenleri edindin tek dert Kendini siper ettiğin mor dağlarda koşullar olsada sert Şehitliğin kutlu olsun şehidim Peygamber komşun olsun yiğidim

Aydınlattı yurdun her köşesini nurun Göğsünde ay yıldız onurun gururun Yüceler yücesiydi şuurun Deldi geçti körpe vücudunu kör kurşun Şehitliğin kutlu olsun şehidim Allah senden razı olsun


Şehidim emanetin şerefimizdir Bu vatan bizim her şeyimizdir Uğruna çok canlar verdiğimizdir Ey şehit senin alnın ak Seni çağırıyor cenabı hak Ne mutlu sana şefaatçin olacaktır güzel Peygamberim


Güzel Mesajlar kategorisinde  en güzel Şehitler için Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

İlgili Sayfalarımız; Teröre Ve Teröristlere Lanet Sözleri Şehide Veda Sözleri

Bizim Sosyal Hesaplarımız;  Facebook    Twitter    Instagram    Google+    Pinterest 

Paylaş

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.