Şeker Bayramı Mesajları

Sevgi ve saygının daha da güçlendiği, hoşgörü ve dayanışma duygularının pekiştiği, aile ve milletimizin birleştirici özel günlerinden olan Şeker Bayramı yani Ramazan Bayramı Mesajlarını siz değerli takipçilerimiz için hazırladık.

Şeker Bayramı Mesajları yazımız da; Resimli şeker bayramı mesajları, Resmi bayram mesajları, Ramazan bayramı mesajları yazılı, Değişik bayram mesajları, Anlamlı şeker bayramı mesajları yer almaktadır.

Şeker Bayramı Mesajları

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun,acılar unutulsun,dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.


Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.


Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmış olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Ramazan Bayramın kutlu olsun.


Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun.


Türk milletinin huzuru ve güvenliği için Ramazan Bayramı’nı yakınlarından uzakta, bayramı baba ocağı yerine Peygamber Ocağı’nda geçiren Kahraman Mehmetçiğimizin ve yakınlarının, şehit ailelerimizin ve gazilerimizin Ramazan Bayramı kutlu olsun.


İslam’ın nurlu güneşi kalbine doğsun, makamın cennet Hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun, bayramın mübarek olsun.


Ramazan bayramı kutlu olsun. Bayram sevinci ve huzuru âlemi kaplasın. Doğu Türkistan’dan Gazze’ye mazlum diyarlarda yaşayan kardeşlerimizin de hür bir şekilde idrak edeceği bayramlara ulaşmak dileğiyle…


Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle. İyi bayramlar!


>>>> Ramazan Bayramı Sözleri


Başta mezarı başında boğazı düğümlenerek bayramı karşılayan şehit aileleri, bu cennet vatan için gazi olmuş kahramanlarımız ve dağda bayırda yurdun bekâsı için ailesinden ayrı kalan güvenlik güçlerimiz olmak üzere Yüce Türk Milleti’nin Ramazan Bayramı kutlu olsun. İyi bayramlar.


Milletimizin ve İslam âleminin Ramazan Bayramı kutlu olsun, mübarek olsun. Bayramın; milletimize huzur, esenlik ve bereket getirmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum.


Varlığıyla beni mutlu eden ve varlığımla mutlu olan dostların Herkesin Ramazan Bayramı Kutlu Olsun…


Mübarek Ramazan Bayramınızı en kalptensozler.com samimi duygularla tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin


İSLAM aleminin Kürt, Türk ,Alevi Çerkez,laz, Tatar,vs bütün kardeşlerimizin ramazan bayramı kutlu olsun bu Bayram hepinize mutluluk getirsin


Asil Türk ırkının Ramazan Bayramı kutlu olsun. Ne mutlu Türk’üm diyene, ne mutlu Türk ile kutlanılan bayramlara!


1 ay yemek yemeyenlerin değil, bir ömür haram ve kul hakkı yemeyenlerin Ramazan bayramı kutlu olsun!


Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.


Yüce yaratıcının rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik O’ndandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu bayramın mübarek olsun.


Ramazan Bayramı Kutlama Mesajları

Gülerek geldi mübarek ramazan bayramı, şimdi ellerim havada dua ediyorum yaradan’ıma bu mübarek ramazan bayramında herkes mutlu olur inşallah dualarım Allah’ıma…


Evinize mis gibi gül kokusu essin, kalplerinize allah iyilik versin, bu bayramda da elerimiz her zamanki gibi mutlulukla birleşsin. ramazan bayramınız kutlu olsun.


Sizler için bayramların en güzeli ve hayırlısını diliyorum, ramazan bayramınız mübarek olsun.


Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.


En iyi bayram gülüşünü savur göklere, eski zamanlardan gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar!


TÜM DEĞERLİ DOSTLARIMIN Ramazan Bayramı kutlu, Yürekleri umutlu, Umutları atlı, Sevdaları kanatlı, Mutlulukları katlı, Sofraları tatlı olsun


Bayramlar sevgidir, saygıdır, kardeşliktir, gülen gözler ve mutlu yüzlerdir. Bayramlar paylaşmaktır. Herkesin Ramazan Bayramı kutlu olsun.


Ramazan bayramınızı yürekten kutlar sevdiklerinizle birlikte sağlıklı huzurlu mutlu nice bayramlar dilerim ..


Bu değerli bayram gününde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin. Mutlu bayramlar.


>>>> Kürtçe Ramazan Bayramı Mesajları


Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın Ramazan Bayramın kutlu olsun.


Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların kabül olsun, sevdiklerin hep seninle olsun Ramazan Bayramınız mübarek olsun. https://www.kalptensozler.com/seker-bayrami-mesajlari.html


Bütün yoldaşlarımın, yol arkadaşlarımın, dostlarımın, arkadaşlarımın ve bütün islam aleminin Ramazan Bayramı kutlu olsun…


Ramazan boyunca bir kusurum oldu ise tüm değerli dostlarımın affına sığınırım.Cümlemizin bayramı kutlu ve mutlu olsun.Saygı ve sevgilerimle. 


Oruç tutan ve rahatsızlığı nediyle tutamayan tüm Müslüman alemin Ramazan bayramı kutlu olsun.. Rabbimiz seneye erişmeyi nasip eylesin. Amin.


Eşitsizliğin, savaş ve şiddetin olmadığı, özgürlük, barış ve kardeşlik ortamında kutlanan bayramlar dileğiyle, Ramazan Bayramı kutlu olsun


Ramazan Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun


En güzel anıları birlikte paylaşmak ve en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek Ramazan Bayramınızı kutlarız.


Şeker Bayramı Mesajlarını yazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Paylaş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.