Şeker Bayramı Sözleri, Ramazan Bayramı Duaları, Ramazan Bayramı Mesajı

0
842
views
Orjinal Şeker Bayramı Sözleri
Orjinal Şeker Bayramı Sözleri

Milli ve manevi değerlerin coşkuyla yaşandığı, toplumsal bağların güçlendiği, huzur, barış, sevgi ve kardeşlik atmosferinin pekiştiği müstesna günlerden olan Ramazan Bayramı için hazırladığımız şeker bayramı mesajları ile sizlere baş başa bırakıyoruz.

Şeker Bayramı Sözleri yazımız da; Orijinal şeker bayramı sözleri, Nostaljik bayram mesajları, Kısa bayram mesajları, Bayram mesajları, Değişik bayram mesajları, Resmi bayram mesajları yer almaktadır.

Şeker Bayramı Sözleri

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların kabul olsun, sevdiklerin hep Seninle olsun Bayramınız Kutlu Olsun.


Güzel düşünceler nefeslere dolarsa güzel dualar olur, Dua ise Yüce Allah’a gider nur Olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle Ramazan Bayramınızı Kutlarım..


Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar!


Şeker Bayramı Sözleri
Şeker Bayramı Sözleri

Ramazan bayramınız mübarek olsun Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun! Mübarek Ramazan Bayramı tüm kalptensozler.com ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.


Değerlerimizi yaşattığımız nice bayramı birlikte kutlamak dileğiyle… Ramazan Bayramımız kutlu olsun!


Bütün İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı şimdiden kutlu olsun hayırlı olsun. Allah sağlıklı huzurlu mutlu Bir bayram yaşamalarını nasip etsin inşallah


Başta şehit ailelerimiz olmak üzere, vatani görevini yerine getiren askerlerimizin, polislerimizin, milletimizin Ramazan bayramı kutlu olsun.


Sevinç ve huzur dolu bir umutla geldi ramazan bayramı. bu güzel ayın mübarek bayramı bizlere mutluluk, huzur, güzellikler nasip etsin. bütün müslümanlara hayırlı ramazan bayramı diliyorum.


Yüreğinde Atatürk sevgisi taşıyan herkesin Ramazan Bayramı kutlu olsun…


Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Ramazan Bayramınızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.. Ramazan Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun! https://www.kalptensozler.com/seker-bayrami-sozleri.html


Allah’a şükürler olsun Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Bayramınız Kutlu olsun…


>>>> Ramazan Bayramı Sözleri


El öpenlere şeker verenlerin şeker bayramı kutlu, para verenlerin Ramazan bayramı mübarek olsun


Ramazan bayramımız mübarek olsun. Rabbim, bu kutlu bayramı, başta milletimiz olmak üzere tüm Müslümanlar, tüm insanlık için hayra vesile kılsın. Huzur ve sağlık içinde bizleri daha nice bayramlara ulaştırsın. Kötülerden ve kötülüklerden bizleri herdaim muhafaza buyursun. Amin.


Türk adıyla doğmuş, Türk adıyla kavrulmuş, Türk’üm demekle gurur duyan, İslam inancına mensup soydaşlarımızın Ramazan Bayramı kutlu olsun.


Bağışlanmanın müjdecisi ramazan bayramı hoş geldin. mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. hayırlı bayramlar dileğiyle.


Güzel Ramazan Bayramı Sözleri
Güzel Ramazan Bayramı Sözleri

Türk- İslam aleminin Ramazan Bayramı kutlu olsun, Allah Milletimize birlik dirlik ve huzur ihsan eylesin…


Evinize gül kokusu essin kalplerinize ALLAH iyilik versin bu bayramdada elerimiz herzamanki gibi mutlulukla birleşsin. Ramazan bayramınızı Kutlarım


Sizi sımsıcak duygularla saracak bir bayram dileriz. Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun.


Sevgi, saygı, hoşgörü ve umut dolu nice bayramlara! Ramazan Bayramı’mız kutlu olsun.


Mübarek ramazan bayramı sana ve ailene bol mutluluk bol huzur ve refah bir hayat getirsin, bu bayramın güzelliğini ve bereketini evine getirsin kalbine iman nefesine güç versin. ramazan bayramınız mübarek olsun..


Güzel Şeker Bayramı Sözleri

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.


Ramazanı Doya Doya Yaşayanların Ramazan Bayramı Mübarek Olsun.


Sevdiğim sevmediğim,tanıdığım tanımadığım,dostum, arkadaşım,herkesin Ramazan Bayramı, Şeker Bayramı kutlu olsun.Mübarek olsun


Tüm dostların Ramazan Bayramı kutlu olsun. Hırsızsız, arsızsız, hainsiz bayramın bayram olacağı günlere…


Şeker Bayramı Sözleri Anlamlı
Şeker Bayramı Sözleri Anlamlı

Bir Ramazan Bayramı daha geldi. Bu bayramın öncelikle milletimize, İslam âlemine ve de insanlığa hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan diliyoruz.


Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara..


Bütün müslümanların Ramazan Bayramı kutlu olsun Bayramı tatile giderek değil de aile büyüklerini ziyaret ederek kutlayanlara selam olsun:-))


Bugün yüreklerinizi her zamankinden daha çok açın insanlara. Avucunuza melekler gül koysun, yüzünüz gülsün, gönlünüz çoşsun. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.


Tanıdığım, tanımadığım, bildiğim, bilmediğim, Beni kendine dost kabul eden, tüm güzel insanların Ramazan Bayramı kutlu olsun…


>>>> Şeker Bayramı Mesajları


Küskünlerin barıştığı Rahmet ve Şevkatle dolu, Cuma gününe de tesadüf eden Mübarek Ramazan Bayramı KUTLU OLSUN


Tum musluman aleminin Ramazan Bayrami kutlu olsun.Ay yildizli bayragimiz altinda,huzurlu ve sevdiklerinizle bir bayram gecirmeniz dilegiyle.


Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun! Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.


Mübarek ramazan bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. dualarınızı eksik etmeyin…


Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Ramazan Bayramınız kutlu olsun. Saygılar.


Hepimizin ramazan/şeker bayramı mübarek/kutlu olsun.her ne olursa olsun dünyaya sevgi ve umut gözlükleriyle bakalım.


Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun…


Bir cennet temennisi bir huzur beklentisi bir gözyaşı serpintisi ve bağışlanmış olabilmenin dileğiyle bayramınız mübarek olsun.

<<<<Resimli Ramazan Bayramı Mesajları>>>


Şeker Bayramı Sözlerini yazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Bizim Sosyal Hesaplarımız;  Facebook    Twitter    Instagram    Pinterest 

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here