Şeker Bayramı Sözleri

Şeker Bayramı Sözleri

Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.

Sevinç ve huzur dolu bir umutla geldi ramazan bayramı. bu güzel ayın mübarek bayramı bizlere mutluluk, huzur, güzellikler nasip etsin. bütün müslümanlara hayırlı ramazan bayramı diliyorum.

Bağışlanmanın müjdecisi ramazan bayramı hoş geldin. mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. hayırlı bayramlar dileğiyle.

Mübarek ramazan bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. dualarınızı eksik etmeyin…

Bir Ramazan Bayramı daha geldi. Bu bayramın öncelikle milletimize, İslam âlemine ve de insanlığa hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan diliyoruz.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara..

Mübarek ramazan bayramı sana ve ailene bol mutluluk bol huzur ve refah bir hayat getirsin, bu bayramın güzelliğini ve bereketini evine getirsin kalbine iman nefesine güç versin. ramazan bayramınız mübarek olsun.. 

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar!

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların kabul olsun, sevdiklerin hep Seninle olsun Bayramınız Kutlu Olsun.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.http://www.kalptensozler.com/seker-bayrami-sozleri.html

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Ramazan Bayramınızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.. Ramazan Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun!

Bugün yüreklerinizi her zamankinden daha çok açın insanlara. Avucunuza melekler gül koysun, yüzünüz gülsün, gönlünüz çoşsun. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

Güzel düşünceler nefeslere dolarsa güzel dualar olur, dua ise yüce Allah’a gider nur olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle bayramınızı kutlarım…

Gönüller bir olsun bu kalptensozler.com mübarek ayda düşüncelerimiz hem fikir olsun ALLAH ın yolunda, hayırlara vesile olsun bu mutlu gün tüm müslümanlara razaman bayramınız mübarek olsun canım dostlarıma. 

Evinize gül kokusu essin kalplerinize ALLAH iyilik versin bu bayramdada elerimiz herzamanki gibi mutlulukla birleşsin. Ramazan bayramınızı Kutlarım

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin biraraya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Önemli olan hatırlamaktır.Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlık, mutlu ve huzur içinde geçirmenizi dilerim.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

Dualarım sizinle birdahaki ramazan bayramında güzel anılara imza atmak dileği ile ramazan bayramınız hayırlı olsun. 

Bizim Sosyal Hesaplarımız;  Facebook    Twitter    Instagram    Google+    Pinterest

Paylaş

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.