Seni Seviyorum Çünkü

1
3554
views

Seni Seviyorum Çünkü, Seni Seviyorum Çünkü Yeni, Seni Seviyorum Çünkü Hazır, Seni Seviyorum Çünkü Twitter , Seni Seviyorum Çünkü Facebook, En İyi Seni Seviyorum Çünkü, Yeni Seni Seviyorum Çünkü, En Güzel Seni Seviyorum Çünkü, Seni Seviyorum Çünkü Uzun, Kapak Seni Seviyorum Çünkü, Etkileyici Seni Seviyorum Çünkü

Seni Seviyorum Çünkü

Seni seviyorum çünkü bir gün her şeyi kaybetsen bile, bunu umursamazsın. O noktaya yeniden ulaşmak için yeniden çabalarsın, aynı hırs ve aynı inançla..

Seni seviyorum çünkü duygularınla karar verebiliyorsun. Sen duygularını gösterdikçe benim duygularım daha da çoşuyor. Ve sevgilim, duygularımın beni yanıltmayacağından ilk defa bukadar eminim

Seni seviyorum çünkü içimdeki yaramaz çocuğu ortaya çıkarmayı biliyorsun. Benimle çocuklaşıyorsun sen de. Hayatı bu kadar ciddiye alanlara inat oyunlar oynuyoruz birlikte, bırakmadan usanmadan.

Seni seviyorum çünkü sen de yüreğinin sesini dinliyorsun benim gibi, Hesap yapmıyorsun, karşılık beklemiyorsun. Kendin için, kendini mutlu etmek için yaşıyorsun..

Seni seviyorum, çünkü sende ruh var. Yaptığın her işe ruhunla sarılıyorsun. Severken de böylesin. İş olsun diye değil, gerçekten ruhunu da doyuma ulaştırmak için seviyorum.

Seni seviyorum, çünkü ne kadar zorlu olursa olsun bir sorunu çözmekten vazgeçmiyorsun. Kaçmanın ya da ertelemenin o sorunu çok daha fazla büyüteceğini biliyorsun.

Seni seviyorum, çünkü gecenin bir yarısı kötü bir rüyadan uyandığımda sıkıntımı seni düşünerek atabiliyorum üzerimden. Böyle rahatlatıcı bir yanın var senin.

Seni seviyorum, çünkü benimle konuşabiliyorsun. Her konuda rahatlıkla konuşuyoruz. Birbirimizin fikirlerine katılmasak dahi saygı duyabiliyoruz. Sorunlarımızı konuşmak yerine erteleyip büyütmüyoruz.

Seni seviyorum, çünkü sırf ben istediğim için bazen sevmediğin http://www.kalptensozler.com/seni-seviyorum-cunku.html şeyleri de yapıyorsun. Benim mutlu olmam seni de mutlu ediyor.

Seni seviyorum, çünkü ben özür dilediğimde de affedebiliyorsun. Hatamın farkına vardığımda sürekli geriye dönüp bunu yüzüme vurmuyorsun. Böylece hep geçmişteki hatalarımıza takılıp kalmıyoruz, geleceğe umutla http://www.kalptensozler.com/seni-seviyorum-cunku.html bakıoruz.

Seni seviyorum, çünkü sen başucu kitabı gibisin. Hani insanın her zaman başucunda olan ve defalarca okumasına rağmen her okuduğunda aynı lezzeti aldığı kitaplar vardır ya…. İşte öylesin…

Seni seviyorum, çünkü her sabah kalktığımda bir günü daha seninle geçirecek olmanın mutluluğunu yaşatıyorsun bana. Ben Her güne seninle başlıyorum, seninle bitiriyorum.

Seni seviyorum, çünkü BİR RESSAMIN ÇİZEBİLECEĞİ EN GÜZEL TABLOSUN SEN. Renlerinle büyülüyorsun beni, hayran hayran bakıyorum sana. Ya da bir şairin yazabileceği en anlamlı şiir, sevdayı ve www.kalptensozler.com aşkı anlatan.

Seni seviyorum, çünkü aklınla yüreğin çeliştiği zaman aklını dinlemem gereken yerde aklını, yüreğini dinlemen gereken yerde de kalptensozler.com yüreğini dinliyorsun.

Seni seviyorum, çünkü seninle aşkı zirvede yaşıyorum. Ortalama aşklar hiç bana göre olmadı. İş olsun diye yaşamadım aşkı. Olağanüstü duygular yaşatıyorsun bana.

Seni seviyorum, çünkü bana masaj yapıyorsun, saçlarımı okşuyorsun, ellerimi ovuyorsun, yüzümü avuçlarının arasına alıp hiç bıkmadan yüzlerce kez öpüyorsun.

Seni seviyorum, çünkü bir gün sana ulaşamazsam eğer, gerçekten kötü bir durumda olduğumu düşüneceksin. Ve ben de biliyorum ki, o zaman sen bana ulaşmaya çalışacaksın

Seni seviyorum, çünkü damarımdaki kan oldun akarsın kalbime, bir bakışınla cenneti gördüm o yıldız gözlerinde, şimdi seninle yaşadığımı fark ediyorum, benim hayatımın anlamı sen oldun bunu çok iyi biliyorum…

Seni seviyorum, çünkü bana ve aşkımıza sadıksın. Bırak başkaları sadakatin modası geçmiş bir sözcük olduğunda ısrar etsin. Sen hiçbir zaman öyle düşünenlerden olmayacaksın.


Bizim Sosyal Hesaplarımız;  Facebook    Twitter    Instagram    Google+    Pinterest  

Paylaş

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here