Seni Seviyorum Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Seni seviyorum mesajları , seni seviyorum mesajları sevgiliye, seni seviyorum mesaj yazıları, seni seviyorum diye mesaj, sevgiliye yazılacak seni seviyorum mesajları, seni seviyorum mesajları uzun, seni seviyorum mesajlari sms, seni seviyorum cep telefonu mesajları, seni seviyorum mesajlari resimli,  seni seviyorum telefon mesajları

Seni Seviyorum Mesajları

Seni seviyorum” demek Kolay….. Önemli olan sevdiğine bunu Hissettirmektir.. Cesaretin var mı? Adam

SEN görmesende ben yaşıyorum __\\sen aramasanda BEN özlüyorum SEN duymasanda __\\ben söylüyorum SENİ SEVİYORUM

Seni özlemek diyorum; Ne muazzam bir yara Düşünsene; YoKsUn..!! …Sonra ben Seni seviyorum diyemem…!!

Aramıza mesafeler girsede Biz hep yan yanayız, Hep beraberiz, Seni seviyorum,

Fazla süslü püslü edebiyat cümlelerine gerek yok, Seni Seviyorum, hepsi bu.

Seni seviyorum ve inan bu hayatımdaki en güzel şey.

Sonsuza kadar seveceğim biri olarak kalmayabilirsin Bu normal Ama lütfen günün birinde nefret edeceğim biri olma Çünkü seni seviyorum

Öyle çiçek deyip geçme sevgili. . Her bir yaprağı “””” seni seviyorum”””” anlamını taşıyor…

Ne güzel seviyorsun be adam. Utanıyorum vallahi sevgini görünce, ***seni seviyorum***demekten.

Cesaretin var mı beni sevmeye?.. Katlanabilirmisin beni hergün görmeye?.. Duvarlara hiç çekinmeden “SENİ SEVİYORUM” yazabilirmisin?..

Yanaklarını avuçlarının arasına alıp, öyle bi öpeceksin ki.. “Seni seviyorum” demene gerek kalmayacak..!

Sesini duymak güzel olsa da, Nefesini hissetmek, gözlerinin içine bakarak senin seviyorm demek en güzel şey olsa gerek.  

Beni sevmeyenlerle vakit geçirecek zamanım yok, ben bana değer veren ve seni seviyorum dillerin yanındayım.  

Son hanlarım bile olsa ille de sen derken benim oIur musun Yazdigim en guzeI ask romanının baş oyuncusu birtanem sen oIur musun http://www.kalptensozler.com/seni-seviyorum-mesajlari.html

Seni seviyorum derken çok ciddidim , Kuruyan topraklar nasıl yağmuru özlediyse bende seni o kadar özlüyorum seni çok seviyorum … 

Gittiğin her yer benden uzakta; gördüğün her yerde yokmuşum meger! Çırpınırken ben denilen tuzakta; ben sana saplanan okmuşum meğer

Tüm hücrelerimle seni seviyorum.

Ne demiş hüstad Dünya bir yana sen bir yana… 

En güzel KADIN, gönlüne düşendir.En güzel SEVGİLİ, seni sevendir.En güzel AŞK, karşılıklı yaşanandır. Ve söylenebilecek en güzel SÖZ, SENİ SEVİYORUM’dur…

Ya sözlerin aklımda, yada aklım adında. Ya hayalin karşımda, yada sesin kulağımda. Ya ben çıldırıyorum, yada çok özlüyorum. Ya özlemek çok güzel, ya da özlenen çok özel.. -Seni Çççoookkk Seviyorum

Arkaya bakıp giden zamana gülüyorum hep anıları seninle yaşamak istiyorum sadece sen ol yanımda hayat ozaman çekilir ozaman ben olurum hayatta seviyorum seni.

Yalansız dolansız bir aşk benimkisi, www.kalptensozler.com kimse bilmez içimdeki seni, derdimin dermanısın sevgin içimde ebedi kimse durduramaz içimdeki sevgini seni seviyorum.

Ne kara kışlar aşkımızı bitirecek kadar soğuk olacak ne de yazlar aşkımızı eritecek kadar bunaltıcı olacak sakın unutma ben seninle 4 mevsim değil 1 ömür boyu varım seviyorum seni aşkım.

Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatsamda kelimeler yetersiz kalır her güzelliğin sonunda, seni anlatamaz hiç bir güzellik seni anlatamaz kalbime ve ben seni yaşıyorum hayalinle seviyorum seni biriciğim..

Yaşamak mı benimkisi söyle sevgili? Seni gördüğümden beri çekiyorum aşk derdini, sana söylemek istiyorum sevimi cesaret edemiyorum utanıyorum belki ama 2 kelime kurdum içimde seni seviyorum.

Kalbim her attığında ismini haykırıyor sevdiğim,Kulaklarım senden başkasını duymuyor Gözlerim senden başkasını net görmüyor SEVİYORUM  Delice  bunu tüm benliğim söylüyor..

Yaşamayı özlemişim gülüm sen bana bir güldün ya ben o an yeniden doğdum sanki gülüm sen benim solmayan gülümsün seni seviyorum gülüm.

Hadi! Seni düşünmek güzel şey, ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden en güzel şarkıyı dinlemek gibi bir şey… Fakat artık ümit yetmiyor bana, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum… Seni seviyorum.

Aşkın bir zehir olsun içimde sarsın beni alsın kendine, senden başkası değmesin eli elime, senin için ölürüm düşünmem bile! Seviyorum seni Gülpembe.

Seni seviyorum çünkü içimdeki boşluğu en güzel sen dolduruyorsun.

Seni seviyorum, ama nasıl? avuçlarımda camdan bir parça gibi kalbimi sıkıp parmaklarımı kanatarak kırasıya, çıldırasıya…

Her gün senin için ağlıyorum, senin için yazıyorum sözlerimi ve resmine okuyorum aşk dolu sözlerimi, seni ne kadar sevdiğimi bilmeni istiyorum seni çok seviyorum.

Sana sevgim ebedi bebeğim seni çok seviyorum içimdeki dünyada senin için bir hayat kurdum ve sensiz olduğumda ben orda yaşıyorum sensizliğimi kurduğum dünya ile geçiştiriyorum..

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı ve sen bana, seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı…

Sen benim kalbimin ritmini bu derece bozan ilk kişisin Nasıl ki Durduramıyorum çarpmasını sevdiğim.Bazen mutlu ediyor bazen tedirgin.Ama hep aşk diyor aşk..Gözlerinde aşk bakışında aşk..

Dudaklarım kıpırdamıyordu ama gözlerim haykırıyordu seni seviyorum diye..

Bir insanı sevmek onunIa yaşIanmayı kabuI etmek demektir benim için. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninIe oImak istiyorum.

Sen yıldızlar gibi parlak ol geleceğimde sen ay gibi yıldızlara eşlik et her gününde, sen benim ayım yıldızım ol sen sadece benim dünyama güneş gibi doğ aşkım seviyorum seni.

O kadar uzakta değilsin bana sadece ellerimiz uzak kaldı gurbetin ortasında, sen ne olursa olsun benimsin benim gelinimsin bebeğim seviyorum seni helalim.

Sevgilim nerdesin, Gecenin bak kaçı olmuş, Ben hala aşkımıza nöbetteyim, Gözlerim dolmuş, içim burkulmuş, Ben senden hiç gidemedim ki hala sendeyim… 

Yeşil ağaçların sevgi kokan dalı gibisin, el değmemiş suların en saf örneğisin, sen benim dilberim sen benim biricik bebeğimsin seviyorum seni bebeğim.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.