Seni Seviyorum Sözleri

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Sayfalarımıza her zaman ki gibi güzel sözleri ekmeye devam ediyoruz yine sevgililerinize güzel sözleri alıp paylaşabileceğiniz en güzel seni seviyorum sözleri sayfasını hazırladık. Sayfamızda bulunan en etkili seni seviyorum sözlerini sevdiklerinize sms olarak yollayabilirsiniz. Sayfamızda bulunan çok güzel seni seviyorum sözlerini çok beğeneceğinizi tahmin etmekteyiz. Sevginizi perçinleyecek seni seviyorum sözlerini Facebook ya da Twitterda da paylaşabilirsiniz. Sayfamıza sizde kapak seni seviyorum sözleri eklemek isterseniz ya da sayfamız hakkında fikirlerinizi belirtmek isterseniz bize yorum bölümümüzden ulaşabilirsiniz. 

Seni Seviyorum Sözleri

Ben seni çok sevdim ve sen ne yaptın beni öyle yalnız bırakıp gittin ben ise hep yollarını gözledim ve bir gün pişman olup geri dönersin diye senden başkasını sevmedim ve gün geçtikçe gelmeyeceğini bile bildiğim halde yine ben umutluydum çünkü seni çok seviyorum

O Kadar uzakta DeğiIsin Bana Sadece EIIerimiz Uzak KaIdı Gurbetin ortasında, Sen Ne OIursa OLsun Benimsin benim GeIinimsin bebeğim Seviyorum Seni heIaIim..

Sevdiceğim. Seni dünümde, yarınımda her saatimde içimi ısıttığında sevdim. Seni ben! Bugün sevip, yarın bırakacak kadar değil, bıraktığından yok olacak kadar ‘seviyorum’!

Sevdim seni, seviyorum seni, seveceğim seni kalbimdesin şimdi bırak alma kalbimi!

Seni severken ağlamayı sevdim senin yanında gülmeyi sevdim seninleyken ben seni özledim seni seviyorum derken titreyen yüreğimi o halimi sevdim bebeğim seni çok seviyorum.

Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahşere kadar “seni seveceğim”…

YeşiI ağaçIarın sevgi kokan daIı gibisin, eI değmemiş suIarın en saf örneğisin, sen benim diIberim sen benim biricik bebeğimsin seviyorum seni bebeğim..

Hayat bir yarış benim için zorlu ve acımasız, seninleyken unutuyorum bütün hayat telaşını seninle buluyorum kendimi huzurlu ve rahat seninle bir bütün olduğumu anlıyorum kimsenin bozamayacağı bir bütünüz aşkım seni seviyorum..

Bir gün bana soracaksın ben mi dünya mı diye. Ben dünya diyeceğim ve sen küsüp gideceksin ama bilmeyeceksin ki benim bütün dünyam sensin.

Yaşamak mı benimkisi söyle sevgili? Seni gördüğümden beri çekiyorum aşk derdini, sana söylemek istiyorum sevgimi cesaret www.kalptensozler.com edemiyorum utanıyorum belki ama 2 kelime kurdum içimde seni seviyorum.

Şuan seni sevmek yaşamayı bilmeyen birine yaşamayı öğretmek kadar güzel…. Seni Seviyorum

Ağlasam çizgi çizgi, Gözyaşlarım sana değilmiş gibi, beklesem, Zamansız, dünsüz, yarınsız gelmeyişini, silinmiyor hüzünlerim, Seni seviyorum.

Uzaktan seviyorum seni Kokunu alamadan Boynuna Sarılmadan Yüzüne Dokunamadan Sadece Seviyorum..

Ne dünden daha az Ne yarından daha çok Seni bugünde, Dün olduğu gibi Yarın olacağı gibi Çoooooooooook seviyorum.

Seni seviyorum http://www.kalptensozler.com/seni-seviyorum-sozleri.html kelimesini benden başka, sana kimse söylemesin, yalnız bana sakla dudaklarını, seni benden başka kimse öpmesin.

Canına can olmayı seviyorum. Seni seviyorum diyebilmek için geldim bu dünyaya… Seni seviyorum biriciğim.

Ne kara kışıar aşkımızı bitircek kadar soğuk oıcak nede yazıar aşkımızı eritecek kadar bunaıtıcı oıcak sakın unutma ben seninıe 4 mevsim değiı 1 ömür boyu varım seviyorum seni aşkım!

Ne zamandır seni seviyorum biliyor musun? Bana ilk defa “keşke yanımda olsaydın” dediğinden beri. Hayır eminim, hoşlanma değil bu. Seviyorum işte.

Paylaş

1 yorum

Amigo erdem · 18 Ocak 2017 09:28 tarihinde

Mukemmel

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.