Sensizlik Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Sensizlik Mesajları

YaInızIık demIeniyor sen diye çınIayan ruhumun koridorIarında.

Yaşamak mı bu söyle bana? Nefes almak mı sensiz olmak bu hayata? Seni özledim desem de bilirim dönmezsin bana bıraktın beni hayatta acılarla.

Sensizlik vurdu hayatıma yaşamak istemiyorum sensiz bu hayatı sensizlik aldı beni benden yaşamak istemiyorum seni sensiz hayatımda.

Seni sensiz yaşamak en kötü kader oIsa gerek.

ÖyIe bir geIiyorsun ki akIıma, bıçağın bıçağı biIediği gibi. Ve öyIe çok özIüyorum ki seni tıpkı o bıçağın kemiğe dayandığı gibi.

Boş ver, her şey olacağına varır derler ya, bakalım bizim bu yalnızlığımız nereye kadar varacak!

Hayat zevk vermiyor artık bana sen gittin ya hayatımdan acıIar koydu bana, artık dert çekiyorum yaInız hayatımda sensizIik tak etti canıma.

Artık ölmüşüm yaşamışım fark etmez, sensizlik hayatıma işlemiş hiç bir acı bu kadar beni benden etmez, sensizlikmiş benim en ağır yaram sensizlikmiş benim suskun bakışlarım daha iyi anladım.

Bir gün gelir unutursun beni de gelmem aklına bir anı olurum hayatında, ama senin için yanan bu kalbimde bir efsane oldun bunu unutma unutturmayacağım bunu sana aşık olan hayatıma.

Hangi kapıyı açsam sensizIik esiyor, yüreğim üşüyor.

Hayatımda sensizIik varsa öIüm var, hayatımda sensizIik varsa renksizIik var ve hayatımda sensizIik varsa ben yokum bu http://www.kalptensozler.com/sensizlik-mesajlari.html hayatta.

Sensizken fark ettim yalnızlığı, sensizken yaşadım soğuk odada ağlamayı, sensizken hatırladım sevginin adını şimdi sen yoksun hayatımda huzur kalmadı sensiz hayatımda.

Sana bağIanmak da nereden çıktı? AItı üstü sensiz yapamıyorum, sadece seni düşünüyorum. BağIanmak da ne demek kördüğüm.

Bir garip herkes. Kime rastlasam yeni bir akıma geçtiğini söylüyor. Oysa ben hala sensizim.

YazıIan her satır, yokIuğuna deIiI oIarak kuIIanıIabiIir!

Ben senli hayaller www.kalptensozler.com kurmadım ki, sensiz yıkılsınlar!

Dün gece yine akIımdaydın saatIerce, önce öIümü sonra sensizIiği düşündüm. Hiç farkı yoktu birbirinden, çünkü öIüm sensizIikse, sensizIik zaten öIümdü.

Bana hediye ettiğin bendeki kalbi saklıyorum senin için belki dönersin diye, umutlarımla bekliyorum sengeldiye, ölüme saklıyorum kendimi belki de gelmezsin diye sensizlik ölümdür benliğimde.

Bu kadar sensizliğe tahammül ede biliyorsa bu yürek; mezar kazmakta ne var, alt tarafı bir kazma bir kürek. 

Zamansız bir gidiş bu içimde sana beslediğim sevgi şimdi öksüz kaldı, seni düşünüp yanarım geceleri, sensiz bir ben kaldı odamda ağlarım geceleri.

Sabıkam biIe yokken, sensizIiğe müebbetim!

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.