Sensizlik Sözleri

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Sensizlik Sözleri

Bir gün gelir unutursun benide gelmem aklına bir anı olurum hayatında, ama senin için yanan bu kalbimde bir efsane oldun bunu unutma unutturmucam bunu sana aşık olan hayatıma..

Ne doğan güneşten beklentim, ne batan güneşten korkum var. Tek beklediğim sen, tek korktuğum sensizlik.

Bir gün hayatın güzelliklerinden bıkıp da sessiz bir köşede ölmek istersen eğer bana gel gel ki sana sensiz yaşamanın ölümden beter olduğunu göstereyim.

Bi hayat istedim senden çokmu gördün bana? sensizlik çekilmiyor gözyaşlarım dinmiyor ağlıyorum soğuk akşamlarda ağlıyorum sensizlik girdi hayatıma..

Beni yerden yere vursan gitmesen! beni azarlasan gitmesen! sensizlik istemiyorum hayatta ne olur bırakma beni..

Sana bağlanmak da nereden çıktı? Altı üstü sensiz yapamıyorum, sadece seni düşünüyorum. Bağlanmak da ne demek kördüğüm.

Zamansız bir gidiş bu içimde sana beslediğim sevgi şimdi öksüz kaldı, seni düşünüp yanarım geceleri, sensiz bir ben kaldı odamda ağlarım geceleri..

Kara bulutlar dolaşıyor yine üzerimde etrafımı koyu bir sensizlik kapladı birden of başım dönüyor, kanım yavaşlıyor, dizlerim tutmuyor, dolaşıyor yine üzerimde sensizlik.

Üstümde yılların yorgunluğu var aldırmıyorum üstümden hayatın acısı geçmiş farketmiyorum, sadece kalbim yanıyor adınla herşeyi unutup giden garip bedenim bir seni unutmadı bir sensizliği kaldıramadı bu http://www.kalptensozler.com/sensizlik-sozleri.html hayatta..

Sevenler gece ölürmüş gülüm, anılar aklıma geldikçe gözlerimden süzülür yaşlar, seni düşündükçe uzar gider geceler sensizlik boynumu büktü sensizlik beni bu hale soktu.

Hatıraları düşünüp ağlarım her gece, ne güzeldi o günler diyip dalarım hayallere her gece, resimlerini öperek koklarım saatlerce kalbim ağlar anıların içinde..

Sefil oldu hayatım bıraktım artık bendeki seni hadi git durma bakma arkana ben bittim artık kalmadı içimde yaşamak sevinci kalmadı hayatımda www.kalptensozler.com sevgi izleri.

Yediremem sensizliği kendime, yediremem çaresizliği yüreğime, sensizlik bana zulüm gelir, sen olmazsan ölüm nefesten önce gelir sevdiğim.

Yalnızlık hep güzeldir. Ama şu sensizlik yok mu, gel canımı al diyor.

Küstüm hayata küstüm insanlara sensizlik hayatımı dağıttı sensizlik aldı içimdeki sevgiyi..

Uzayı giden gecelerde yalnız kaldığım günlerde dinlediğim her müzikte seni düşündün ağladım her seferinde seviyorum seni sensizlik öldürdü beni.

Hangi kapıyı açsam sensizlik esiyor, yüreğim üşüyor.

Durmadan aklıma gelip gitme. İşin gücün yok mu senin?

Bıkmışım dünyada bıkmışım yalanlardan mutlu olmayı unutmuşum yalnız kaldığım dünyada sensizlikle kalmışım içimdeki acı ve hüsran hayatımda.

Yalnızlık demleniyor sen diye çınlayan ruhumun koridorlarında

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.