Sevgiliden Af Dileme Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Sayfamızda Sevgiliden af dileme sözleri, sevgiliden özür dileme yolları, etkileyici özür mesajları, arkadaştan özür dileme mesajları, affet beni sözleri müslüm, sevgiliye özür mesajı duygusal, sevgiliye özür dileme mektubu, pişmanlık mesajları, sevgiliye uzun özür mesajları tumblr yer almaktadır.

Sevgiliden Af Dileme Mesajları

Yasananlari bi cirpida silmek, ne kadar dogru senin icin insafsiz sevgili. Senden bir af diliyorum, bin ağ çekiyorum

Beni affetmen için ne söylemem gerekiyor? Şaka mı gerçek mi diye düşünme, sana hiç yalan söylemedim. Ben sensiz yaşayamam aşkım. Her şey için özür dilerim. Beni affet.

Bu çok ciddi bir mesajdır, içeriği kalbimin en derin köşesinden geliyor? Özür dilerim. Seni çok seviyorum ne olur beni affet…

Af diliyorum sözlerimle af diliyorum gözlerimle af  www.kalptensozler.com diliyorum senden sevgilim yanlışlarımla ne olur affet beni kabul et özür dileklerimi.

Sevgilim olacaksan eğer: Allah’tan güç, Peygamber sabrı ve şimdiden af diliyorum senden… Kalbimin taşa dönmesi, benim suçum değildi çünkü.

Yaptığım onca hatadan sonra senin yüzüne bakacak halim kalmadı. Lütfen bu mesajla birlikte gelen sevgimi kabul et ve beni affet…

Binlerce kez af diliyorum senden sevgili, dilim ismine secde ederken kulaklarını çınlatıyorum diye….

Ayrilik cok aci dayanamiyorum yanimda yoksun uyuyamiyorum senden af diliyorum don ne olur canim sevgilim

Sadece özür dilemek istemiştim ama yapamadım saçma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum, ama sessizce çekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum şimdi.. Beni affet olur mu? Çok üzgünüm. Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?  http://www.kalptensozler.com/sevgiliden-af-dileme-mesajlari.html

Beni içimi ısıtan güneşten, geceme doğan yıldızdan mahrum bırakma. Beni affet seni üzdüğüm için… Af Dileme Sözleri

Af diliyorum, sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin.

Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce… Biliyorum gözlerinden okudum kırgınlığını. Affet beni neolur sevdiğim… Özürlerimi kabul et. Seni seviyorum!

Bakıyorum belki göremiyorum Hissediyorum ama anlatamıyorum Kırıyorum biliyorum , af diliyorum Sen affedenlerden ol sevgilim

Çok zor durumdayım sevgili.. Bir günah işledim.. Hem Allahdan af diliyorum.. Hem bana dönmeni bekliyorum..

San sevgi ve barış dolu duygularımla geliyorum belki çocukluk yaptım af diliyorum aşkım barışalım hadi

Biliyorum ben bir hata yaptım Af diliyorum affet aşkım Seni yaktım hem de yandım Geceleri sensiz kaldım.

Sen günüme doğan güneş, gecemi aydınlatan yıldızsın. Seni çok seviyorum ve seni kırdığım için çok özür diliyorum…

Senden özür dilemek için söyleyebileceğim daha anlamlı bir söz bilemiyorum, Seni Seviyorum…

Beni bırakırsan ne olacak hayatında? mutlu mu olacaksın kendi başına yalan hayatta? hadi af diliyorum kabul et yarınlarımıza gülelim hep..

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin, lütfen affet!

Ne kötülük gördün benden, ölürüm geçemem senden, affet beni sen sevgilim, özür diliyorum senden. Artık suçumu anladım, senden ayrı çok ağladım, affet beni sen sevgilim, özür diliyorum senden.

Hiçbir şey için, hiçbir zaman geç değildir. Ne senden özür dilemem için geç, ne de beni affetmen için. Ben senden özür diliyorum. Sen beni affedebilecek misin?

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.