Sevgiliden Özür Dileme Sözleri

Sevgiliye özür dileme sözleri uzun, sevgiliden af dileme sözleri, sevgilisinden özür dileme sözleri, sevgiliden özür dileme sözü, sevgiliye af dileme sözleri, sevgiliye özür dileme sözler, sevgiliden özür dilemek sözler, sevgiliye özür dileme mesajı

Sevgiliden Özür Dileme Sözleri

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım… Üzgünüm bitanem. Telafi edeceğime söz veriyorum!

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin, lütfen affet!

Af diliyorum kapında ne olur geri çevirme kırma kalbimi al canımı ama affetim de sonunda seviyorum seni ne olursa olsun bu kalp senin af diliyorum huzurunda.

Güzel yüzünü soldurmaya neden olduysam lütfen beni affet

Kimse için ağlamadı bu gözler senin için bir ilk oldu gözyaşlarım, kimseye söylenmedi bu sözler senin için içimden geldi söylüyorum affet beni senden özür diliyorum aşkım…

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte Bu bir barış mesajı Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye

Kırık bir kalp bıraktım sana biliyorum, beni affetmeni istiyorum, yüzüm kızarık içim bulanık senden sevgi dileniyorum affet beni diyorum lütfen affet.

Beni bırakırsan ne olcak hayatında? mutlumu olucaksın kendi başına yalan hayatta? hadi af diliyorum kabul et yarınlarımıza gülelim hep.. Kalbini kırdığım, gönlüne mahcup olduğum için özür diliyorum sevgili. Ben ki gözyaşlarına dayanamam, kalbini paramparça edip gittim. Parçaların batıyor geceleri gönlüme, etimi liğme liğme ediyor. Ben bu azapla yaşayamıyorum sevgilim, beni affet. 

Dudaklarındaki tebessümü görmek kadar hiçbir şey mutlu edemez beni. Lütfen bu dargınlık bitsin. Gülen yüzünü ve seni çok özledim.

Affettim dersen hayata dönerim yeniden hadi gel seni aşkım için bağışladım de bana bende şeytanı çıkarayım tecrubesiz hayatımdan, özür dilerim sevgilim değerini bilemedim.. http://www.kalptensozler.com/sevgiliden-ozur-dileme-sozleri.html

Senden özür dilemek için söyleyebileceğim daha anlamlı bir söz bilemiyorum, Seni seviyorum…

Gözlerinden okunuyor bana kırgın olduğun… Özür dilerim aşkım. Lütfen daha fazla uzatmayalım. Aşkımız bu engelleri aşacak güçte. Beni affet birtanem.

Güzel yüzünü soldurmaya neden olduysam lütfen beni affet.

Yaptığım onca hatadan sonra senin yüzüne bakacak halim kalmadı. Lütfen bu mesajla birlikte gelen sevgimi kabul et ve beni affet…

Güzel hayatımı kışa çevirme sözlerinle ne olur affettim de hadi gel de, bırakıp gitme beni soğuk buz tutmuş hayatımla başbaşa bırakma beni sensiz bırakma beni geleceksiz.

Özür diliyorum sevgilim, öfkeme yenilip seni küstürdüğüm için. Kalbini kırmak bir yanda dursun, saç tellerinin yere düşmesine dahi göz yumamayan bir adamım biliyorsun. kalptensozler.com Beni affet, affet ki bu gönlüm aşka bir defa daha şükür borçlu olsun.

Af diliyorum sözlerimle af diliyorum gözlerimle af diliyorum senden sevgilim yanlışlarımla ne olur affet beni kabul et özür dileklerimi..

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

Sensiz hiçbir şeyin tadı yok. Tüm duygulara anlam katan yanlızca senin sevgin. Seni seviyorum. Lütfen beni affet…

Yaptığım bir hatadır, aklım bunu bana anlatır, özrün arkasına saklanmak istemem ama senden tek dileğim bir af’tır

Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum: özür dilerim!

Seni üzdüğüm her an için defalarca özür dilerim senden, kalbinden. Beni saran şefkatine böyle bir hainlik yaptığım için özür dilemeliyim her seferinde senden. Seni üzdüğüm her an için çok pişmanım canımın canı.

Paylaş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.