Sevgililer Günü Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Sevgililer Günü, her yılın 14 Şubat günü birçok ülkede kutlanan özel gündür. Bu özel günde sevdiklerinize göndereceğiniz Sevgililer Günü Mesajları ile onları mutlu edeceksiniz. Sevgilinizin kalbini takrar takrar fethedeceksiniz. İşte sizlere en Romantik Sevgililer Günü Sözleri…

Sayfa İçeriği; Resimli Sevgililer Günü Mesajları, Sevgililere Mesajları Uzun, Sevgililer Günü Mesajları Kısa, Sevgililer Günü Mesajları Tumblr, Sevgililer Günü Mesajları Komik, Sevgililer Günü Mesajları İngilizce, Sevgililer Günü Mesajları Erkeğe yer almaktadır.

Sevgililer Günü Mesajları

Bir güzele, güzelliğini hatırlatmak isterdim. aynalardan evvel… Dünyanın en güzeli sevgililer günün kutlu olsun.

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Seni seviyorum! Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana “sevgilim!” diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz gecen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim… Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sen günesin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!

Seni yıldızlara benzetiyorum. Onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

>>> Sevgiliye Etkileyici Sözler

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yasamaya razıyım seninle… Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle..

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!

Sen dünyaya sürgün bir meleksen ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin… Sevgililer günün kutlu olsun!

Ayrılık küçük sevgileri oldurur ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi… Bizim de sevgimiz hep yasayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle…

Romantik Sevgililer Günü Mesajları

Bir kus olup gitsem, assam su enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni, en büyük hediye odur bana. Bu Sevgililer gününde Sevgililer günü kutlu olsun.

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiç bir şey seni sevmek gibi değil! Seni o kadar çok özledim ki… Sevgililer gününde yanında olup sana sarılmak için çıldırıyorum…

Parlayan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiç bir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun.

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım öIümsüzIüğün adını aşk koyardım… SevgiIiIer günün kutIu oIsun biricik aşkım!

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Sevgililer günün kutlu olsun!

Aşıklar yaşamınızın her anında birlikte olmanız dileğiyle sizi seviyoruz. Sevgililer gününüz kutlu olsun.

Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiç bir şeye değmezdi yasamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu… Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim… Sevgililer günümüz kutlu olsun…

Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgârlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla, küçük melekler gönderdim seni öpmeye… Sevgililer günün kutlu olsun…

Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim… Sevgililer gününü kutluyorum. Daha nice yıllara.

Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım! Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

Seni.. Seviyorum Biliyormusun.? Seni.. Seviyorum Görüyormusun.? Gönlümün.. Umudusun.. Umudumun Onurusun.. Yüreğimde.. Saklı Kudretimle.. Hem.. Ömrümde.. Hem.. Ölümde.. Ben Seni Seviyorum.. Sevgililer günümüz kutlu olsun bitanem.

Sevgililer Günü Sözleri

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!

Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni… Sevgililer günün kutlu olsun!

Hanı en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana!.. Sevgililer günü kutlu olsun bir tanem, seni çok seviyorum.

Sen çöllerde serap, engin denizlerde yakamoz, ormanın derinliklerinde ki huzur gibisin, ışığım sensin, güneşimsin, seni çok özledim… Sevgililer günümüz kutlu olsun…

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. Sevgililer günün kutlu olsun!

>>> Sevgiliye Şiir Gibi Sözler

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Simdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.

Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi… Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Sevgililer gününde bir öpücük borçlusun bana

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri astı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!

Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları kalptensozler.com da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!

14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri

Dünyanın en güzel aşkını yaşadığımız için çok mutluyum seni çok seviyorum aşkım sevgililer günümüz kutlu olsun

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var… Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Güzel Olan.. Her Günü Seninle Tekrar Tekrar Yaşamak Erimek Yarını Olmayan Zamanlarda Durdurmak Bir Yerde Bütün Saatleri Mevsimlere Dur Diyebilmek Kar Yağarken Çiçek Açtırmak Ağaçlara Güneşi Bir Akşam Saatinde Tutup Bırakmamak Güzel Olan.. Sevmek Seni bu sevgiyi yaşatan aşkım 14 Şubat sevgililer günümüzü kutlarım

Sevgililer Günü Güzel Mesajları

Sevgililer Günü Güzel Mesajları

Ömrümüz aşk ve sevgi tadında geçsin her yılımız bugünkü kadar özel ve güzel olması dileğile sevgililer günümüz kutlu olsun

“Ve.. Hayat..” Birilerinin… Tüm Kalbiyle.. Senin Yanında Olduğunu Bildiğinde.. Güzelleşiyor… 14 Şubat sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım

Dünyanın.. En.. Dokunaklı Eylemidir.. Bir.. Kalbi.. Sevip.. Orada Yerin Olduğunu Bilmek.. O da Senin Kalbin 14 Şubat Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım

Aldığımız.. Her Nefes.. Verilmiş Bir Armağandır Bize.. Nefesimiz.. Ve.. Umudumuz Bol Olsun. Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun.

Hayatım, sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle. 

Sen benim hayatımda olduğun surece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir. Daha nice sevgililer gününde beraber olmayı diliyorum. 

Biraz daha sen istiyorum yokluğunda kapatamadığım yɑralarım için senin için kaybettiğim benliğime tekrar kavuştuğum için bana biraz sen lazım sadece sen. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

Çiçek dalda sen yɑnımda koklanınca güzel dünya aşktan başka her şey yalan yaşadıkça. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

Sevgililer Günü 14 Şubat Mesajları

Yaşamak istiyorsan bir umudun olmalı, kalbin varsa bir sevgin olmalı, sevdiğin varsa yalnız senin olmalı, sana verilen en büyük ceza mutluluk olmalı. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da… Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek

Sana dijital bir gül yolluyorum, çünkü uzaklarda elimden ancak bu kadarı geliyor. Ama bil ki gerçeğini, gözlerinin içine bakarak vermek isterdim. Ve seni sevdiğimi fısıldamak.. Sevgililer günümüz kutlu olsun! https://www.kalptensozler.com/sevgililer-gunu-mesajlari.html

>>>> Komik Sevgililer Günü Mesajları

O Senin için.. Herşeyden Değerliyse.. Gözünü.. Yumduğun Anda.. O”nu Görebiliyorsan.. O Bütün Şarkılarda.. Bütün Şiirlerde.. Bütün.. Resimlerde ise.. O”na.. Muhtaç Olduğu.. Söylemektek Utanmıyorsan.. Seviyorsun Demektir.. O zaman bizede Sevgilier gününüzü kutlamak düşer

Bir.. Bakışında.. Kendimi Hissettiğim.. Yıldız Gibi Işıldayan.. O Gülen Gözlerinle.. Öyle.. Bir Bak ki.. Gözlerin de Can Olayım Sevgililer günümüz kutlu olsun bitanem

Satır Satır Hece , Hece Yer Sen Gök..Sen Yaşam Sen Hasretin Sen Özlemim Sen Sevdiğim Hayal Ettiğim Sen Duyar mısın Bilmem Sana Sığınmış Yüreğimde.. …Sevdan Var Sevgililer günümüz kutlu olsun… Aşkım

Gülüşüne.. Sevişine.. Doyamadım.. Gözlerine.. Adını Yazdım Yüreğime. Sevgililer günümüzü en hiçten dileklerim ile kutlarım aşkım 


Sevgililer Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.