Sevgililer Günü Sözleri

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

14 Şubat Sevgililer Günü’nün hikayesi, Roma Katolik Kilisesi’nin inanışına dayanır. 14 Şubat Sevgililer Günü Valentine’in adamının adına ilan edilen bir bayram günü olarak ortaya çıkmıştır. Bu sebeple bazı toplumlarda “Aziz Valentin Günü” olarak bilinir. Valentine kelimesi, Batı medeniyetlerinde hoşlanılan kişi veya sevgili anlamlarında da kullanılır. Valentine Romalı askerlerin evlenmesinin yasak olduğu dönemlerde; gizlice evlenmelerine yardım ettiği için öldürülmüştür. Bu nedenle 14 Şubat Sevgililer Günü kutlanır.

Sayfa İçeriği; Sevgililer günü mesajları uzun anlamlı, Sevgililer günü sözleri uzun, Sevgililer günü sözleri Jagged, Komik sevgililer günü sözleri, Sevgililer günü sözleri kısa ve öz, Sevgililer günü sözleri facebook, Sevgililer günü sözleri komik yer almaktadır.

Sevgililer Günü Sözleri

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.


Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana “Sevgilim!” diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.


Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı, yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm… Sevgililer günün kutlu olsun.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!


Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığımsana!.. Sevgililer Günnü kutlu olsun birtanem, seni çok seviyorum.


Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!


Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.


Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!


Sana bahçeden güI değiI güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kaIbim gibi eIIerin de yanar diye korkuyorum. SevgiIiIer günün kutIu oIsun.


Bütün mevsimIeri bir günde, bütün yıIIarı bir mevsimde yaşamaya razıyım seninIe…Daha nice sevgiIiIer gününü beraber geçirmek diIeğiyIe…


Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim… Sevgililer gününü kutluyorum. Daha nice yıllara.


>>> Aşık Edici Sözler


GözIerin gözIerimde, eIIerin eIIerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde oIduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. SevgiIiIer günün kutIu oIsun!


Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum. Nice mutlu yıllara.


Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun!


Sana doğru bir keIebek uçurdum, dağIarı denizIeri aştı seni buIdu, yanağınaufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? SevgiIiIer günün kutIu oIsun!


Eğer gökyüzü bir parça kâğıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki. Sevgililer günümüz kutlu olsun.


Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damIasını tutmaya çaIış, tutamadığın her yağmur damIası kadar seviyorum seni…


Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!


Sevgililer Günü Aşk Sözleri

Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum.


Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi… Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle…


Gunesın dogdugu da bır gercek battıgı da… kalbımın attıgı da bır gercek, gunun bıttıgı de… ne cıkar tum gerceklerı saysak tek tek. senı sevıyorum, ıste o en buyuk gercek…


Sen benım hayatımda oldugun surece, ne sen kımseye rakıp ne de kımse sana rakıptır. daha nıce sevgılıler gununde beraber olmayı dılıyorum.


Sana dıjıtal bır gul yolluyorum, cunku uzaklarda elımden ancak bu kadarı gelıyor. ama bıl kı gercegını, gozlerının ıcıne bakarak vermek ısterdım. ve senı sevdıgımı fısıldamak.. sevgılıler gunumuz kutlu olsun!


Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var… Sevgililer günümüz kutlu olsun!


Sen dünyaya sürgün bir meleksen ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istmeyeceksin… Sevgililer günün kutlu olsun!


Yar deyince kalem elden düşüyor. Gözlerim görmüyor aklım şaşıyor. Lambada titreyen alev üşüyor. Aşk’a hudut çizilmiyor sevdiğim. Sevgililer günün kutlu olsun.


Sana canim demeliyim cünkü bu can kalptensozler.com senin, sana sevgilim demeliyim bu sevgililer günü bizim, askimi sadece bu gün degil her gün bilmelisin, sevgıler günün kutlu olsun.


Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım… Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım!


Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım! Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!


>>> Kız Arkadaşa Aşk Sözleri


Yine bir Sevgililer Günü, böylesine güzel bir günde bitip tükenmeyen yollardayım sevgilimin kollarında olmak varken uzaklardayım. Böyle bir günde yine isyanlardayım çaresizce sevdiğimden ayrı.


Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.


Bu.. Dünyanın Cenneti.. Neresidir Deseler.. Karşılıksız.. Çıkarsız.. Seven.. Bir İnsanın “Kalbi” Derim… 14 Şubat Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım


Sana.. Sevgim.. Şımarık Bir Çocukmuş.. Her.. Düştüğünde zır zır Ağlayan.. Büyüyüp.. Bana.. Sımsıkı Sarıldığında Anladım.. 14 Şubat Sevgililer günümüz kutlu olsun


“Küçücük.. Sebeplerimiz Olsun.. Mutlu Olmak için..”…. Mesala.. Sevmek gibi.. …. Bugün.. Günlerden Sen.. Ve.. Ben.. 14 Şubat Sevgililer günümüz kutlu olsun


Anlamlı Sevgililer Günü Sözleri

Herşey Onla Güzel.. Gün Onunla.. Gecem Onunla… Uyanmak Onunla.. Dünyam Onunla Güzel.. Bu güzelliği yaşatan sevgilime 14 Şubat sevgililer günümüz kutlu olsun


Allah herkese gün geçtikçe artan mutluluklar versin. Sevgililer günümüz kutlu olsun.


“Sen.. Benim Şiir”im Ol.. Beraber Yaşlanamazsak Bile.. Beraber.. Ezberlenelim..” Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım


Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm… Sevgililer günün kutlu olsun!


Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!


Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgârlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!


Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!


Var olan herşey de sevgiyi gören,yaşayan ve yaşatanların günü bugün..14 Şubat Sevgililer Günü Kutlu Olsun


Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığımsana!.. Sevgililer Günnü kutlu olsun birtanem, seni çok seviyorum.


Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Sevgililer gününde bir öpücük borçlusun bana.


>>> Aşk Sözleri


Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu olsun! https://www.kalptensozler.com/sevgililer-gunu-sozleri.html


Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek… Seni seviyorum!


Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır… Nice sevgililer günlerine minik bebeğim.


Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana. Sen çöllerde serap, engin denizlerde yakamoz, ormanın denizinde huzur gibisin, ışığım sensin, güneşimsin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun!


“Kıştan.. Beklentiler Değişmedi.. Biraz Mutluluk.. Çokça Huzur.. Ve.. Gelirsen.. Bir de.. “Sen” Sevgililer günümüz kutlu olsun bitanem


Mısralarına.. Özlem Dizelenen.. Bir Şarkı Bırakıyorum Gönlüne.. Ötesi.. Aşk.. Berisi Sen.. Sevgililer günümüz kutlu olsun…Papatyam


Bir An Olsun Aklımdan Çıkmıyor Olduğun Doğru Aklımda ki Duruşuna Aşığım Akşam Senle Yatıp Sabah Seninle Kalkıyor Olmam da Doğru Hayatımda ki Yerine Aşığı Bu Bir Dedilikte Olsa Aklımı Başınsan Alışına Aşığım İlla Bir Neden mi Arayorsun.. Seni Karşıma Çıkaran Kadere Aşığım Sevgililer günümüzü en hiçten dileklerim ile kutlarım aşkım  


Sevgililer Günü Sözlerinden yazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna etkili ağır sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Paylaş

1 yorum

Anonim · 15 Şubat 2018 10:52 tarihinde

Sevgılıler gununde yalnız kaldım

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.