Sevgiliye Dünya Kadınlar Günü Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Sayfa İçeriği; Sevgiliye Dünya Kadınlar Günü Mesajları, Dünya Kadınlar Günü Sözleri, Kadınlar Günü Sevgiliye Mesajlar, Sevgiliye Kadınlar Günü Lafları, Sevgiliye En Güzel Sözler yer almaktadır.

Sevgiliye Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Sen benim gün ışığımsın. Kadınlar günün kutlu olsun aşkım. 

Mesafeler uzak olsa da, yüreğim hep senin canim.. Kadınlar günün kutlu olsun. 

Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler kadınlar günün kutlu olsun… 

Her kadın bir çiçektir senin olduğun gibi. Kadınlar gününüz kutlu olsun. 

Sevilen bir kadın, dünyanın en güzel kadınıdır. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum. 

Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Seni çok arıyorum, çok özledim. Kadınlar günün kutlu olsun biricik meleğim.

Sevgiliye Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Sevgiliye Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Seni çok arıyorum.. Çok özledim. Kadınlar günün kutlu olsun biricik meleğim. 

Çölün yağmura, bir çocuğun annesine, ayın güneşe olan özlemi gibi özledim seni. Kadınlar günün kutlu olsun. Meleğim

Canım aşkım, sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum. 

Ben sevgiyi kir çiçeği gibi elimde değil, hançer gibi yüreğimde saklıyorum.. Kadınlar Günün Kutlu Olsun. Kadınlar günün kutlu olsun biricik meleğim. 

Dünyaya bin kez daha gelecek olsam, bin kez daha arar, bulur, severim seni. Kadınlar Günün Kutlu Olsun!  Aşkım.

Sevgilim, birgün umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur… Kadınlar Günün Kutlu Olsun.

Yarının ötesinde, bugünümde ve sonsuzluğumda yanımdasın. Her zaman en iyi arkadaşım, sevgilim ve sonsuza kadar ruh eşim olarak kalacaksın. Kadınlar günün kutlu olsun biricik meleğim.

Ne kadar güzel olursa olsun gözlerin, ne kadar çekici olsa da sözlerin, ben senin kalbini sevdim ey sevdiğim.. !! Kadınlar Günün Kutlu Olsun Aşkım.

Seni bulmaktan çok aramak isterim seni sevmeden önce anlamak isterim, seni bir ömür boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak isterim…Kadınlar günün kutlu olsun…

>>> 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Sözleri

Ne çiçekler, ne gökyüzü, ne denizler ne de ağaçlar… Yeryüzünde senin gülüşünden daha güzeline rastlamadım… Kadınlar Günün Kutlu Olsun!  Bebeğim 

Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Kadınlar günün kutlu olsun sevgilim.

Kadınlar İnsanlığın devamı için olmazsa olmazdır. En büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutlulukların ardındaki kahramandır. Kadınlar günün kutlu olsun aşkım. 

Öyle kolayca kırma kalbimi, unutma o kalbi seni de beni de sonsuz seven Allah yarattı. Allah aşkına sev beni. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun! 

Yokluğun yağmura yazı yazmak www.kalptensozler.com kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki varsın birtanem. Kadınlar günün kutlu olsun. 

Seni sevmişem bir kekliğin sesini üzmekten sakınır gibi seni sevmişem gururlu dağ çiçeklerini göğsüme takınır gibi. Kadınlar Günün Kutlu Olsun!  Aşkım.

Seninleyken kendimi dünyanın en iyi insanı gibi hissediyorum. Nasıl bir iyilik yaptım, ne yaptım da seni verdi hayat bana? Hediye gibisin sevgilim, iyi ki varsın. Kadınlar Günün Kutlu Olsun!  Aşkım.

Seni tahmin edeceğin kadar deyiI, tahammüI edemeyeceyin kadar çok…seviyorum. Sana ”Eşim” diye biIdiğim için çok şanslıyım kadınlar günün kutlu olsun aşkım..


Sevgiliye Dünya Kadınlar Günü Mesajları beğendiğinizi ummaktayız. Sizlerin de bildiği sözleri yorum kutusuna yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.