Sevgiliye İyi Uykular Sözleri

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Akşamın karanlığında en çok sevdiğiniz kişiye kokulu öpücükler ile yazımız da yer alan birbirinden güzel Sevgiliye İyi Uykular Sözleri göndermek istemezmisiniz. Tabi ki de evet. O halde hadi bakalım, siz değerli takipçilerimizi en etkili ve en romantik İyi Geceler Sözleri ile baş başa bırakalım.

Sayfa İçeriği; Sevgiliye İyi Uykular Sözleri, Romantik Sevgiliye Güzel Sözler, Gece İçin Aşk Mesajları, Aşka İyi Akşamlar Smsleri, En Güzel Akşam Mesajları, Sevgiliye Aşk Dolu Sözler yer almaktadır.

Sevgiliye İyi Uykular Sözleri

İyi geceler bahar tomurcuğum.

Canım birtanem iyi geceler tatlı rüyalar huzurlu uykular canımın içi.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bitenem tatlı uykular.

Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun.. İyi geceler..

Gecenin en güzel karanlıgına gözlerini yumdugunda aklına ben geleyim iyi geceler birtanem.

Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.

Sevgiliye İyi Uykular Sözleri

Sevgiliye İyi Uykular Sözleri

Karanlık geceni aydınlatsın kalbimdeki aşkın nurlu ışığı. Rüyalarının esas oğlanı olayım sevgilim. İyi uykular sonsuz aşkım.

İyi uykular bebeğim Güneş seninle güzel doğuyor mehtap seninle gökyüzünü aydınlatıyor Rüyada buluşalım İyi geceler nur tanem

Bazen harfsiz yazılır şiirler. Sana olan özlemim gibi.. Sana olan hasretim gibi.. Sana olan sensizliğim gibi.. İyi uykular!

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun İyi uykular!

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin. Sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene. İyi uykular gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.