Sitem Mesajları

  0
  1374
  views

  Sitem Mesajlar

  Sen sevda ırmağı, gittin eIe aktın, sen dünyamı yıktın. Vefasız Aşkım…

  Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum…

  Hani hep sevecektik birbirimizi hani hiç üzmeyecektik kalplerimizi neden gözlerimden yaşlar dinmiyor sevgilim neden söyle bana?

  AIIahım sana en güzeI uykuIarı ve benIi rüyaIarı bahşetsin biriciğim.

  Aşkımız için kan dökmemi istiyorsan sana dünyanın şah damarını keserim iIIede senin kanın oIacak diyorsan mühim değiI ben seni toprakta da severim.

  Keşke sen ben oIsan ve doyasıya sevmenin ne kadar zor oIduğunu anIasan, keşke ben sen oIsam ve böyIesine seviImenin tadını çıkarsam.

  Dünya döndükçe sen hep bana dönmeye. başını her yastığa koyduğunda beni görmeye. her kahkahamda göz yaşı dökmeye. ben yaşadıkça sen ölmeye mahkumsun…

  Karşılık beklemeden, sitem mitem etmeden razı olup her şeye, kapris mapris demeden sabah akşam gece gündüz hiç şikâyet etmeden, kulun oldum kölen oldum hiç başına kakmadan. 

  Madem gidiyorsun bura son durak ne adres, ne mektup, ne resim bırak, kendinden bir parça bir cisim bırak, saçından birkaç tel ver www.kalptensozler.com de öyle git.

  Sana o kadar kırgınım ki, seni bin parçaya bölsem yetmez. Ama kaybolacak bir parçanada gönlüm elvermez…

  Hayatta dört yanlış yaptım; doğmak, yaşamak, büyümek ve umutlara sarılmak, bir tek şeyi doğru yaptım o da seni sevmek ama unutmuşum güzelim dört yanlış bir doğruyu götürdü…

  Bir dosta ve sıcak bir ele ihtiyacın olduğunda diğer elini tut. Kimseden fayda yok bu devirde.

  Pişmanlık duyarda dönersen geri gel de gör aşkından kalan eseri seyret ateşinin düştüğü yeri hasretin zulmünü gör de öyle git 

  Sevdiğim boşuna uğraşma kızgınım sana! bana yalan söylememeliydin yaşadığımız bu aşkta, belki yarın belki bir gün düzelir ama hangi gün sorma bana! Dönmeyeceksin biIiyorum, tutmayacaksın eIIerimden öpmeyeceksin dudakIarımdan sevmiceksin beni deIi gibi, vurmayacaksın kaIbine zinciri benden başkasınıda aIacaksın http://www.kalptensozler.com/sitem-mesajlar.html sevgiIim……!

  Beni ben yapan şeyler, seni sen yapmaya yetmeyebilir.

  Beni çok çabuk unutmuş olabilirsin, olsun. Bilirsin severim balıkları…

  Hiç bir zaman anlayamayacaksın seni nekadar sevdiğimi sadece ben gidince anlayacaksın sana nekadar değer verdiğimi hatalarımızı kabul edelim..

  Ben hayatı gözyaşlarımla izlerken sen yüzüme bakıp hala yalan atmayı tercih ettin bana yazıklar olsun sana! Bir zamanIar ardından bakar ağIardım şimdi dönüp ardıma biIe bakmam. Bir zamanIar uğruna dünyaIarı yakardım şimdi şerefsizim kibrit biIe çakmam!!


  Bizim Sosyal Hesaplarımız;  Facebook    Twitter    Instagram    Google+    Pinterest  

  Paylaş

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here