Sünnet Davetiyesi Sözleri

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Sayfamızda sünnet davetiyesi sözleri 2017, sünnet davetiyeleri sözleri, sünnet davetiye sözleri İslami, sünnet davetiyesi için anlamlı sözler, sünnet davetiye sözleri almanca, sünnet davetiyeleri sözleri dini, sünnet davetiyesi güzel sözler yer almaktadır.

Sünnet Davetiyesi Sözleri

Oğlumuz ……………. Sünnet Düğünümde siz nezih dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Hz.Muhammed’in emridir sünnet   Banada nasipmiş bu mürvet Duyan duymayana duyursun Sevabına nail olmak isteyen Bu mutlu günüme buyursun Ellerinizden öperim Sizleride sünnetime beklerim.

Oğlumuz ………….. diyor ki; Büyüdüm erkek oluyorum, bu mutlu günüme tüm sevenlerimi bekliyorum.

Oğlumuz …………… Diyor ki; Beni seven herkesi Sünnet Düğünümde görmekten mutluluk duyarım

Oğlumuz ……………. Diyor ki Başıma taktılar fes, Aniden oldum prens, Kormuyorum sünnetçi amca, İstediğin kadar kes.

Oğlumuz ………….. İyi günde ve kötü günde bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan siz değerli dostlarımızı oğlumuzun Sünnet Merasimine bekliyoruz.

Oğlumuz …………… Erkekliğe ilk adımı atacağı bu özel günde siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten onur duyarız.

Oğlumuz …………… Diyor ki Duyduk duymadık demeyin, Dostlarım sevdiklerim Bugün benim sünnetim. Bu mutlu günüme hepinizi beklerim

Oğlumuz ……………… Diyor ki; Bugün benim mahkemem var, Suçum erkek olmak, Cezam sünnet olmak, Sünnetçi hakim oldu kirvemse savcı, Kuruldu mahkeme, alındı karar. …………………………. günü infazım var. Annem Babam Tüm sevdiklerim çağrıldı bu infaza. Şahidim olsun tüm kızlar bu olaya.

Oğlumuz …………… Diyor ki; Tanımıyorsanız beni, görmek isterseniz beni, En neşeli günümde, mutlu edersiniz beni. ……………………………günü sünnetçi, Kesecek pipimi, bilmiyorum akibetimi. Ağlarsam ayıplamayın beni, Yapılacak Sünnet Düğünüme bekliyorum hepinizi.

Oğlumuz ……………. Diyor ki; Sünnet sünnet dediler, Başımın etini yediler, Sünnet olmazsan eğer,Sana kız yok dediler. İşte sünnet oluyorum, Hepinizi Düğünüme Bekliyorum.

Duydunuz mu? Ah !!! şu babam yok mu? aklına taktı beni bu yaz Kestirecekler şeyimi Düğün dernek kurmuş , herkese yayar gibi Sünnet edecekler beni ,bir muzu soyar gibi Dedim ki bu iş bitsin ,fazla zaman geçmeden Biraz büyüyüp iş satıra düşmeden O gün sizde buyurun görün halimi Ben sünnet çocuğuyum beklerim hepinizi.

Oğlumuz ………….sünnet düğününde, siz sevgili dost ve akrabalarımızıda görmekten onur duyacağız.

Oğlumuz ……………Diyor ki; Sünnetçi beğendi tipimi Pazara kesecek pipimi Fazla olan kesilirmiş Başa gelen çekilirmiş

Oğlumuz ………….. Diyor ki; Gözlerim arayacak eşi dostu, Anlarsınız ya sünnetçi amca delecek postu, Sevineceğim sizlerden duyarsam bir ses,Teslimim sünnetçi amca, İstediğin kadar kes.

Duyduk duymadık demeyin! Haber saldık her yere, eşe dosta herkese,Kes artık sünnetçi amca bizi fazla bekletme, Tüm dostları bekleriz Sünnet Düğünümüze.

Oğlumuz Murat Diyor ki; Biraz korkum olacak Azıcık rengim solacak Sünnetçi amca gelip Bir parçacık alacak Biliyorum en bahtiyar Annem ile babam olacak

Acıyacak ama korkmuyorum, görün işte bende erkek oluyorum, sediklerimi ve sevenlerimi sünnetime bekliyorum.

Oğlumuz ………… Diyor ki;Ey Muammed’in ümmeti,Sevgili Peygamberimizin (s.a.v.) Sünneti, Müslümanların güzel adeti,Sıram geldi sünnet oluyorum.Beni sevenleri sünnetime bekliyorum.

Oğlumuz ………… Diyor ki; Öyle bir köprü ki geçmem gerek, Türk oğlu Türk’üm, değilim ürkek. Gelin görün olacağım sünnet, Herkes bilsin nasıl olurmuş erkek….

Oğlumuz ……….. Diyor ki Erkekliğin şartı ikidir Birincisi sünnet olmak İkincisi asker olmak Şimdi sünnet oluyorum Sonrada asker olurum…. 

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.