Tanışma Yıldönümü Mesajları

Evliliğin ilk adımı olan çiftlerin birbirini ilk görmesi ve birbirini tanımasını ele aldığımız Tanışma Yıldönümü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Senede bir defa kutlanacak özel günü kutlamak için mesajlar ile sizlerleyiz. 

Sayfa İçeriği; Yıldönümü kutlama mesajları uzun, Sevgiliye tanışma yıldönümü mesajları uzun, Tanışma yıldönümü mektup, Tanışma kutlama sözleri, İlk tanışanlar İçin kutlama sözleri yer almaktadır.

Tanışma Yıldönümü Mesajları

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır. Tanışça yıldönümümüz kutlu olsun..

Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağIanarak geçsin. Tanışça yıldönümümüz kutlu olsun..

Beni ben yapan senin varIığın canım! Hayatımda oIduğun için sonsuz teşekkürIer.. Tanıştığımız gün kutlu olsun. Seni seviyorum.

Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamamızı dilerim.. Tanışma yıldönümünüzü kutlarım..

Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin! Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Tanışma yıldönümümüz kutlu olsun canım

Bak, bu gün bir yılımız daha bitti ve kalptensozler.com yine yeni bir yıla gireceğiz seninle. Sevgimiz ölümsüz, anılarımız gülümsemelerle dolu olsun Birlikte nice yıldönümlerine aşkım. Tanışma yıldönümümüz kutlu olsun aşkım

Hep yanımda ol, hep canımdan bir parça ol. Seni bana veren ailene çok minnettarım. Nasip eden Allah’a kurbanım. Seni çok seviyorum. Hep yanı başımda ol canım aşkım. Tanışma yıldönümümüz kutlu olsun..

Bir avuca sığan yüreğimle, dünyalara sığmayan sevgimle sana tutundum. Sen, canımın en içisin. Sen, canımdan öte bir canın sesisin. Yıldönümlerimiz hiç bitmesin!

>>> Romantik Evlilik Yıldönümü Sözleri

Daha nice birlikte geçireceğimiz yıllarımızı kutlamak dileği ile tanışma yıldönümümüz kutlu olsun canım

Bugün, yarın ve sonsuza dek, kendim kadar seni de seviyorum. Tanışma yıldönümümüz kutlu olsun bir taneciğim.

Uçmak için kuş olmak gerekmezmiş. Aşkın yeter bana sevgilim. Tanışma yıldönümümüz kutlu olsun bir taneciğim.

Sen beni her zaman olduğumdan daha mutlu ediyorsun. Birinci yılımız kutlu olsun. Umarım beraber daha nice seneler geçiririz. https://www.kalptensozler.com/tanisma-yildonumu-mesajlari.html

Sevgi sadece seninIe anIam kazanıyor Birtanem. Tanışma yıldönümümüz kutlu olsun.

Dünyanın en güzel yeri odamdı, seninle tanıştım ve dünyanın en güzel yeri senin yanın oldu. Senin varlığın nerede can buluyorsa, ben o varlığa can katmaya devam edeceğim sevgilim.

Canımdan çok sevdiğim karıcığım, nasıl da güzel bakar gözlerin şefkatle ve nasıl da güzel sarar kolların sevgiyle. Seni bu hayatta bulduğum için çok şanslıyım. İyi ki benim karım, hayat arkadaşım oldun. Tanışma Yıldönümümüz kutlu olsun

Sen güllere özenme, güller sana özensin, üzme tatlı canını sen güllerden güzelsin Tanışma yıldönümümüz kutlu olsun.

Sevmeyi seninle öğrendim. Seninle geçirdiğim her yıl mutluluğum katlanarak arttı. Sonsuza kadar seninle olmayı istiyorum. Tanışma yıldönümümüz kutlu olsun canım


Tanışma Yıldönümü Mesajları yazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Paylaş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.