Taziye Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Sayfamızda taziye mesajları kısa, taziye mesajları İslami, taziye mesajları resimli, taziye mesajları Arapça, taziye anma mesajları, arkadaşa taziye mesajları, başsağlığı taziye mesajları, cenaze taziye mesajları, başsağlığı dilekleri mesajları, başsağlığı mesajları facebook yer almaktadır.

Taziye Mesajları

Muhterem ……………….. Allahtan rahmet diler, camiamıza taziyelerimi sunarım. Selam ve dua ile.

Şehid polislerimizin ve vatandaşlarımızın kederimi ailelerine taziyelerimi sunarım.

Milletimizin bası sag olsun emniyet teşkilatımıza istihbarat birimlerimize genel kurmayımıza taziyelerimi sunarım

Büyük insan,değerli abimizi kaybetmiş olmanın büyük üzüntüsünü içerisindeyiz. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine taziyelerimi sunarım

Hakkın rahmetine kavuşan merhum/merhumeye yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesine taziyelerimi sunarım. Yeri nur, mekanı cennet olsun. Başınız sağ olsun.. 

Hain terör saldırısında hayatını kaybeden www.kalptensozler.com vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diler., yakınlarına sabır ve taziyelerimi sunarım…

Hayatımızı idame ettirmekte olduğumuz fani dünyada bu kötü gününüzde yanınızda olduğumuzu hatırlatır, merhum / merhumeye Allah’tan rahmet dileriz. Başınız sağ olsun. Allah yardımcınız olsun.

Ölenle ölünmez, acılarımız bitmez hayatın gerçekliği bu işte dualarımız birleşsin bu kötü günde acılarımızı ufakta olsa teselli edelim birlikte, başımız sağolsun.

Hayatın acı gerçekleri gelir bir gün vurur ummadığımız bir anda, acınızı içten paylaşıyoruz ruhuna dua ediyoruz başınız sağolsun.

Güzel günde nasıl yanınızdaysak, kötü gününüzde de her zaman yanınızdayız, başınız sağ olsun. 

Vatanı, Bayrağı ve MiIIeti icin şehit düşen …………… kardeşimize Yüce AIIah’tan rahmet, aiIesine ve tüm Türk miIIetine sabırIar diIerimiz yeri mekanı cennet oIsun.

Vefat eden değerli merhumun, acılı ve kederli ailesine, başsağlığı diliyoruz.

Allah’ım mekanını cennet eylesin dualarımızı kabul etsin, acınızı sizinle paylaşıyoruz Allah güç versin ailesine ve yakınlarına.

Cennetin güzellikleri ruhumuza işlesin, Allah korkusunu kalbimizden silmeyelim imanı hayat felsefesi olarak bilelim, öldüğümüzde yerimizi yaptıklarımızla görelim başınız sağolsun. http://www.kalptensozler.com/taziye-mesajlari.html

Sevgili ve saygı değer …..’ in vefatı bizlerde büyük üzüntü yarattı ……’e Allah’tan rahmet, başta ….. olmak üzere tüm ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Rabbim cennetle müjdelesin, ruhlarımızı, hatalarımızı, dualarımızla affetsin. Dualarımızı kabul eylesin. Mekânımızı cennetle müjdelesin. Başımız sağ olsun. 

Ölüm geldi aldı sevenlerimizi, Allah’ın takdiri uygun gördü aldı ahrete, dualarımız sevdiklerimizle başınız sağolsun iyi dileklerim sizlerle.

Dualarımız birlikte olsun dileğimiz tek olsun mekanı cennet olsun başımız sağolsun.

Bir gün gelir biter her şey. Bu cana da ölüm gelir. Gün gelir gülen gözlerimiz ağlar bir anda her zaman dua edelim ve kalbimizi temizleyelim. Ölümü hayatımızda hissedelim başınız sağ olsun.

Hayat bir çiçek gibi açıp sonra solarken zaman su gibi akıp gidiyor ve o acılı gün geldiğinde üzüntüler hakim geliyor.  …..’ e Allah’tan rahmet sizlere de sabırlar dileriz. Mekanı cennet günahları af olsun.

Kıymetli ….. hocamızın kaza sonucu vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendik kendisine yüce Allah’tan rahmet ailesine sabırlar diliyoruz mekanı cennet olsun.

Vefatı ile bizlere acıyı ve kederi bıraktı bu dünyada, Yüce Allah’ım, dualarımızla merhuma cennet yüzü görmeyi nasip etsin, acınızı gözyaşlarımızla paylaşıyoruz başınız sağ olsun.

Dualarımız birlikte olsun dileğimiz tek olsun, mekânı cennet olsun başımız sağ olsun. 

Yüce Allah’tan merhum / merhumenin tüm günahlarını affederek cennetinde en güzel yeri hediye etmesini temenni ederiz. Başınız sağolsun.

Ölüm her insana gelecek ummadığı bir anda, imanımızı kuvvetli tutalım edelim Allah’a dua, yaşanmış güzel günlerin hatırına ölümü unutmayalım acıyı da paylaşalım bir arada başınız sağolsun.

Üzüntüyle geçmez içimizdeki yara dualarla rabbimize dua edelim mekanı cennet eyleyelim, başınız sağolsun acımız bir olsun.

Cennetin suyu ruhuna işlesin toprağı bol ruhu huzurlu olsun başınız sağolsun.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.