Teşekkür Sözleri

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Teşekkür Sözleri

Teşekkür Sözleri, Teşekkür Sözleri Yeni, Teşekkür Sözleri Hazır, Teşekkür Sözleri Twitter , Teşekkür Sözleri Facebook, En İyi Teşekkür Sözleri, Yeni Teşekkür Sözleri, En Güzel Teşekkür Sözleri, Teşekkür Sözleri Uzun, Kapak Teşekkür Sözleri, Etkileyici Teşekkür Sözleri

Sensiz bir çare kalırım kendi dünyamda, senin hasretinle kalırım bir başıma, sensizliği kabullenemem bu yalnız dünyamda, seninle ölüme bile giderim sana canım feda.. teşekkür ederim bu aşkı yaşattığın için bana birtanem..

Sensizliğe dayanamaz bu yürek, sensiz buz tutar ellerim üşürüm sevgilim, seninle hayat bulur bedenim bu sevgiyi yaşattığın için teşekkür ederim.

Sana olduğum kadar kimseye samimi olmadım, kimseye olmadığım kadar sadece sana samimi oldum arkadaşım tek dostumsun benim teşekkür ederim..

Sensizliğin sonu ölüm biliyorum, sensizlik hayatın bittiği yer, cehennemin başladığı yerdir benim için birtanem, sensiz olmaktansa hiç yaşamamak en güzeli, teşekkür ediyorum bana hayatımı geri verdiğin için benim için hayat sensin sevgilim.

Benim hayatımda bir dünya oldun sen, dünyamın içinde bir ülke ülkenin tek vatandaşı kabul ettin beni, sana teşekkür ediyorum seni çok seviyorum.. 

Bu günIerimin değeri sensin tıp kı yarınIarımın değeri oIucağı gibi, bugünümün huzuru sensin senin adın benim iöin huzurdur sevgiIim teşekkür ederim bana huzuru yaşattığın için..

Teşekkür ederim bana ilk defa aşkı tattırdığın için. Bana severek yaşamayı öğrettiğin ve hayata sımsıkı sarılmayı gösterdiğin için.

Bir güIüşün yeter dertIerimin siIinmesine, bir sözün yeter beni hayata döndürmek için işte sen benim için o kadar önemIisin www.kalptensozler.com sevgiIim, teşekkür ederim sana aşkını esirgemediğin için.

Ne arkadaşlar bir laf uğruna harcadı sevdiklerini, ne sözler arkadaşları ayırdı herzaman bana inanan ve savunan oldun sana çok teşekkür ediyorum gerçek arkadaşım benim..

Güller solsada seni bırakmam, hayatım bitsede sensin yeni başlangıcım, bir gül ölüceksem gözlerine bakarak ölmek isterim o kadar çok seviyorum ki seni bu aşkı bana armağan ettiğin için teşekkür ederim..

Sen benim umut denizimsin, sen benim delice kürek sallayıp sana doğru geldiğim tek sebebimsin, senin dünyanda boğulmak bile huzur verir bana sevgilim, teşekkür ederim bana bu duyguları yaşattığın için. Çok teşekkür ederim.

Güzelliğinle içimi yakarsın, bir gülüşünle beni benden alırsın, sesinle ruhumu okşarsın, seni çok seviyorum teşekkürlerimi http://www.kalptensozler.com/tesekkur-sozleri.html sunarım canım sevgilim..

Kimdin neydin bilmem ve bir gün geldin aniden sevdim düşünmeden ama bir şeyden eminim halen ben aşkı yalnız sana yakıştığı için severim bana da yaşattığın için sevgilim çok teşekkür ederim.

Seni o kadar çok seviyorum ki kanım damarlarımdan çekilsede, ilik ilik adını yazdım vücüduma sevgilim, benden sevgini esirgemediğin için teşekür ederim..

Teşekkür ederim nefesime nefes olup bana hayat verdiğin için…

Doğum günümde özel insanların bu özel günümde yanımda olmalarından dolayı büyük mutluluk duyuyorum herkese teşekkür ederim…

En iyi yolu; teşekkürü ederken, gerçekten samimi ve içten olabilmektir. karşı tarafa gerçekten minnettar kaldığınızı hissettirebilmektir.

Kim ne derse desin benim içimde sadece sen varsin, kim giderse gitsin, benim dünyamda sadece sen varsın, kimlerle değil sadece seninleyim sevgilim, benim olduğun için teşekkür ederim..

Paylaş
Kategoriler: Güzel Sözler

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.