Tıp Bayramı Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

Her yıl 14 Mart tarihinde kutlanan Tıp Bayramı, bugünde coşku ile kutlanmaya başladı. Tıp alanında tanıdıkları olan vatandaşlar ise Tıp Bayramı mesajları göndererek sevdiklerini mutlu etmek istiyor. Bugün vesilesi ile Tıp Bayramı mesajları sizler için bu başlık altında derledik.

Sayfa İçeriği; Tıp bayramı mesajları komik, Tıp bayramı mesajları sms, Doktorlara Mesajlar, Tip bayramı mesajları örnekleri, Güzel tıp bayramı mesajları, Dünya tıp bayramı mesajları, Tıp bayramı mesajları hazır bulabilirsiniz.

Tıp Bayramı Mesajları

Sağlık hizmetlerinin ülkemizde en üst seviyeye çıkarılması için fedakarca çalışan ve sağlık alanında değerli katkılarda bulunan doktorlarımızın ve tüm sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı’nı kutlarım.

14 Mart Tıp bayramını kutluyor başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum.

Tıp mensuplarının Tıp Bayramını en içten duygularımla kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim.

Doktora Tıp Bayramı Mesajları

Doktora Tıp Bayramı Mesajları

Bir nefeslik sıhhatin bile değerinin ölçülemeyeceğinin bilincinde olarak; sağlık sektörü çalışanlarına sevgi ve şükranlarımı sunar, Tıp Bayramlarını kutlar, tüm insanlık için sağlık ve huzur dolu bir yaşam temenni ederim.

Her şeyin başı sağlıktır. Tıp bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Sağlık, vücutları sağlam olanların başına konmuş bir taçtır. (Hz. Muhammed s.a.v) tüm sağlık birimlerinin 14 Mart tıp bayramını kutlarım.

İnsanı yaşatmayı ve insanın acısını azaltmayı, insanlığa daha nitelikli bir yaşam sunmayı amaç edinen, bu kutsal, saygın ve onurlu mesleği büyük özveriyle yerine getiren tıp çalışanlarımızın insan yaşamına saygıyı ifade eden 14 Mart Tıp bayramını kutluyor başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum.

>>> Komik Hemşire Sözleri

Sağlıklı toplum olabilme yolunda ve vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden tam manasıyla yararlanabilmeleri adına var gücüyle çalışan, doktorlarımız başta olmak üzere, tüm sağlık personelimizin 14 Mart Tıp Bayramını kutlarım.

Gece-gündüz, kar-çamur, bayram-tatil demeden büyük bir özveriyle insanların sağlıklı ve daha sağlıklı yaşaması için ellerinden gelen her türlü çabayı esirgemeyen, sunan verilen görevleri zamanında ve tam yapan tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramlarını kutlarım.

Karşılaştığınız türlü güçlüklere rağmen, kutsal mesleğinizin icrasında yurttaşlarımızın sağlık sorunlarının çözümüne yönelik insanüstü gayretiniz bizler için iftihar kaynağıdır. Bu vesileyle size minnet ve şükran duygularımı ifade etmeyi bir görev sayar, 14 Mart Tıp Bayramınızı içten duygularımla kutlarım.

14 Mart Tıp Bayramı Mesajları

Tıp bayramlarını kutlar, tüm insanlık için sağlık ve huzur dolu bir yaşam temenni ederim.

Tüm acil sağlık çalışanlarının ve sağlık personelinin 14 mart Tıp Bayramını içtenlikle kutlar, başarılı çalışmalarının devamını dilerim. https://www.kalptensozler.com/tip-bayrami-mesajlari.html

Beni Türk hekimlerine emanet edin. (Mustafa Kemal Atatürk) 14 mart tıp bayramınız kutlu olsun.

İki şeyin elden gitmeden değerini takdir etmek zordur; sağlık ve gençlik. Hz. Ali 14 mart tıp bayramınız kutlu olsun.

Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur. Eflatun 14 mart tıp bayramınız kutlu olsun.

Sağlık, vücutları sağlam olanların başına konmuş bir taçtır. Hz. Muhammed (s.a.v) 14 mart tıp bayramınız kutlu olsun.

Her şeyin başı sağlıktır. Tıp bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Sağlıklı mümin, hastalıklı müminden daha iyi, daha üstün ve Allah’a daha sevimlidir.” Hz. Muhammed (s.a.v) 14 mart tıp bayramınız kutlu olsun.

Beni Türk doktorlarına emanet ediniz  Gazi Mustafa Kemal Atatürk 14 mart tıp bayramınız kutlu olsun. 

Tıp bayramlarını kutlar, tüm insanlık için sağlık ve huzur dolu bir yaşam temenni ederim.

Yüce gönüllü tüm doktorlarımızın, sağlık çalışanlarımızın, personelimizin ellerinden öperim. Gününüz kutlu olsun.

Benim ömrümde ırmaklar vardır. Sularında hayallerimi yüzdürdüğüm. Benim ömrümde sevdiklerim vardır. Hayatımın kurtulmasına vesile olan doktorlarım gibi… Tüm sağlık çalışanlarının bayramı kutlu olsun.

Sevgili Sağlık Çalışanı Arkadaşlarım TIP Bayramınız Kutlu Olsun. Her türlü Zorluklara Rağmen Hayat Kurtarmaya Devam Edin. Sizleri Seviyoruz

14 MART TIP BAYRAMI KUTLU OLSUN!..Tıbbiye, İstanbul’da 14 Mart 1827’de kurulmuştur.İlk TIP BAYRAMI kutlaması (Sivas Kongresinde “Mandacılara” karşı çıkarak M.Kemal Paşa’nın takdirlerini kazanacak olan) Hikmet Bey önderliğinde, 14 Mart 1919 günü İstanbul’da gerçekleştirilmiştir.

”14 MART TIP BAYRAMI KUTLU OLSUN” Büyük bir fedakarlıkla yürüttükleri sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun

Tıp Bayramı İçin Mesajlar

Sağlığımızı Emanet Ettiğimiz,Tüm Sağlık Çalışanlarının 14 MART TIP BAYRAMI kutlu olsun.

İnsanların ve tüm insanlığın sağlığı, mutluluğu için özveriyle çalışan sağlık ordusunun 14 Mart-tıp bayramı kutlu olsun…onlara minnettarız.

Doğumdan ölüme sağlığımızı emanet ettiğimiz tüm doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarının 14 MART TIP BAYRAMI kutlu olsun

Meşakkatli mesleğimizi insan onuruna yakışır şekilde yerine getirmeye çalışan tüm fedakâr sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun.

Sağlıklı toplum olabilme yolunda var gücüyle çalışan, insanlığa nitelikli yaşam sunmayı amaç edinen, “ÖNCE İNSAN” ilkesi ile gece gündüz özveri ile çalışan tüm hekim arkadaşlarımızın, sağlık hizmetlerinin her alanında fedakarca çalışan tüm sağlık personelinin bayramını kutlar, mutluluklar dilerim.

Yalnızca doktorlar, bir hastalığı tedavi etmenin, hayatlarımıza sağlık getirmenin ve bütün umudumuzu kaybettiğimizde yanımızda olmanın sihirli güçleriyle donatılmışlardır. Tıp Bayramınız kutlu olsun.

Başkalarının dertleri ile dertlenen, kişisel işlerini mesleki ve toplumsal sorunların hep bir adım gerisinde tutan, 14 Mart’ta bu vatan için mezun kalptensozler.com veremeyip canlarını veren tıbbiyelileri de unutmayan tüm sağlıkçılarımızın 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun.

>>> Hemşireler Günü Mesajları

Ülkemizin her köşesinde, İnsan hayatının kutsallığından ödün vermeden, sonsuz sabır ve üstün gayret ile çalışan Tüm Sağlık çalışanlarımızın “14 Mart Tıp Bayramı” kutlu olsun.

Belli önceliklerini yitirmemiş olan, “Bana dokunmayan bin yaşasın.” anlayışıyla hayatını idame ettirmeyi şiar edinmiş bir toplumla özdeş olmayı seçmeyen, alacağı maaştan ya da döner sermayesinden, tutacağı nöbet sayısından başka soysal endişeleri de olan tüm sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutlu olsun.

Sizin ellerinizdeyken o kadar kendimden emin ve güvende hissediyorum ki… Siz benim için her zaman bir kurtarıcı oldunuz. Bu özel gününüzü tüm kalbimle tebrik ederim.


Tıp Bayramı Mesajları yazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz..

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.