Türkçülük Günü Mesajları

sevgim tarafından tarihinde yayınlandı

3 Mayıs Türk milliyetçilerinin ve Türk milletinin varlık davası için çektikleri acının, elemin ve gözyaşının ifadesidir. Milletin değerlerine sahip çıkmak için büyük bir mücadele sergileyen Türk Milliyetçileri, her zaman olduğu gibi şimdi de milletin geleceğine ve demokrasiye yönelik her türlü kirli oyunların ve saldırıların karşısındadır.

Sayfa İçeriği; Dünya Türkçülük günü mesajları, Türkçü doğum günü mesajları, 3 Mayıs Türkçülük günü mesajları, Türkçülük günü mesajları, 3 Mayıs Türkçülük günü kutlama mesajları, 3 Mayıs Türkçülük günü mesajı, Türkçülük günü mesajı yer almaktadır.

Türkçülük Günü Kutlama Mesajları

Urumçi’den Kafkasya’ya, Ötüken’den Tanrı Dağları’na, Altaylar’dan Dağıstan’a, Çanakkale’den Kerkük’e ve milyonlarca metre kareye ulaşan büyük Türk Milletinin 3 Mayıs Türkçülük Günü kutlu olsun. Ne mutlu Türküm diyene !


Büyük Milletimizin ebediyete kadar yaşayacağına inanan Türk Milliyetçilerinin doğum günü kutlu olsun


3 Mayıs Türkçülük günü tüm dünya Türklerine günü kutlu olsun.


Altay dağlarından Tuna nehrine Türklerin Türkçülük Günü kutlu olsun


Türkçülük Günü Kutlama Mesajları

İçlerinde  milli şuur ve iman ateşi bir an olsun sönmeyen ve Türk milliyetçiliği tarihinin altın sayfalarını oluşturan ülkü devleri, başta Başbuğumuz Alparslan Türkeş, H. Nihal Atsız ve daha birçok Türk milliyetçisini rahmet ve minnetle anıyoruz.


Ne Mutlu Türküm diyene. 3 Mayıs Türkçülük günü kutlu olsun


Dilde birlik, işte birlik, fikirde birlik, Sağlanırsa o zaman kurulur dirlik.  Türkçülük Günü kutlu olsun!


Türk Milliyetçilerinin, Türk Milletinin varlık davası için çektikleri ızdırabın, elemin, gözyaşının ifadesidir. Türkçülük günü kutlu olsun


Taş kırılır tunç erir ama TÜRKLÜK ebedidir 3 mayıs TÜRKÇÜLÜK günümüz kutlu olsun


Ülkemizi yıkacaklarmış,yakacaklarmış’ Böleceklermiş, Kaygılanmayın! Hepsini gömecek kadar topragımız var. Türkçülük günümüz kutlu olsun.


Türk töresi,Türk ülküsünün ayrılmaz parçasıdır.Türk Devleti’nin yenilmez, zinde hayat gücü ve Türk Milleti’nin teminatı ve istikbali gençliktir. Türklük bedenimiz, İslamiyet ruhumuzdur. En zor zamanlarda bile, Türk’üm demekten korkmayanların, 3 Mayıs Türkçülük günü Kutlu olsun !


3 Mayıs Türkçülük günü kutlu olsun. Irkımıza yakışır bir gün geçirmek dileğiyle.


Ulu bilge Hüseyin Nihal Atsız ve dava arkadaşlarının 3 Mayıs 1944’ te yaktığı Türkçülük meşalesi, Türk gençliği üzerinde derin önem taşımaktadır. Türkçülük davasındaki bu kutlu meşaleyi her daim ileriye taşıyacağımıza and içer, Türk milletinin Türkçülük Bayramını kutlarız


>>> Türkçülük Günü Sözleri


Din ve coğrafya ayırt etmeksizin tüm Türk milletinin Türkçülük günü kutlu olsun.


Türk çalış öğün güven Türkçülük günü tüm dünyada kutlu olsun ne mutlu türküm diyorum Allah türk milletini korusun ve yüceltsin


Damarlarında dolaşan asil Türk kanını taşımaktan şeref duyan tüm Oğuz soyluların 3 Mayıs Türkçülük Günü kutlu olsun.


Devletini sevmeyen ite, hilâlin gölgesi haram olsun ! 3 Mayıs Türkçülük günü kutlu olsun.


Tüm Türklerin Türkçülük günü kutlu olsun. Ne mutlu TÜRK kalabilene, ne mutlu Türklük ruhunu yaşatabilene…3 Mayıs ruhu ebediyen yaşasın.


Türk olan ve kendini Türk hisseden bütün arkadaşlarımın Türkçülük günü kutlu olsun


Yaşasın Vatan,Yaşasın Türk Milleti!Ne Mutlu Türküm Diyene! 3 Mayıs Türkçülük günü kutlu olsun…


Türkçülük Kutlama Mesajları

Darbeyle gönüllerde yatan ülkü silinmez! Atsız yere düşmekle bu bayrak yere inmez! 3 Mayıs Türkçülük günü kutlu olsun


3 Mayıs Türkçülük günü kutlu ve sonsuz olsun Allah Türk ü korusun ve yüceltsin


Tüm Türklerin 3 Mayıs Türkçülük günü kutlu olsun. bin cihana değişmem şu öksüz Türklüğümü


3 Mayıs Türk milletinin ilimde, maneviyatta, teknikte en ileriye çıkarma hamlesidir. 3 Mayıs Türkçülük Günü Bayramı kutlu olsun…..


Her iman ahlaka yürüyeceğine göre, Türkçülük’de de sağlam bir ahlakın bulunması birinci şarttır.


Taş kırılır,tunç erir ama Türk’lük ebedidir. Dünyadaki bütün Türklerin 3 Mayıs Türkçülük günü kutlu olsun.


Milletler yabancı kuvvetlerin orduları ve diğer maddi güçleri tarafından yok edilmeden önce, manevi ve fikir güçleri tarafından esaret atına alınırlar. Böyle bir toplumun esir ve yok olması kesin hale gelir.


TÜRK’ÜZ TÜRK’ÜZ dedikçe kalbimiz almakta hız, TÜRK olmayı en büyük şeref ve şan sayarız 3 Mayıs TÜRKÇÜLÜK günü kutlu olsun


Türk milliyetçilerinin mücadele tarihine altın harflerle yazılan bu anlamlı günü kutluyor, Başbuğ Alparslan Türkeş başta olmak üzere zorlu bir dönemde adını tarihe yazdıran bütün dava büyüklerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Ruhları şâd, mekânları cennet olsun.


Dünyanın dört bir tarafında Türklük uğruna mücadele etmiş,acısını çekmiş, Türklüğün onur ve gururunu yaşayanların Türkçülük günü kutlu olsun https://www.kalptensozler.com/turkculuk-gunu-mesajlari.html


>>> Azerbaycan Bağımsızlık Günü Mesajları


Vatan ne Türkiyedir,Türklere: ne Türkistan. Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir. Türklere Turan.. 3 mayis türkçülük günü kutlu olsun


3 Mayıs; Türk Milliyetçilerinin bayramıdır. Türk Milletini ilimde, maneviyatta, teknikte kalptensozler.com en yükseğe çıkarma hamlesi olan 3 Mayıs Türk milliyetçilerinin yabancı kültüre ve yabancı ideolojilere karşı baş kaldırmasıdır. Türkçülük günü kutlu olsun


Herkes taraf olurken uydurduğu bir safa, Bizim tarafımız da dünyadaki TÜRK kadar. 3 Mayıs Türkçülük Günü Kutlu Olsun.


İçlerinde  milli şuur ve iman ateşi bir an olsun sönmeyen ve Türk milliyetçiliği tarihinin altın sayfalarını oluşturan ülkü devleri, başta Başbuğumuz Alparslan Türkeş, H. Nihal Atsız ve daha birçok Türk milliyetçisini rahmet ve minnetle anıyoruz.


Millî kalkınmamızı gerçekleştirmek, her Türk ferdini hür yapabilmek için Türk Milletini yeniden kurmak zorundayız. Vatandaşlarımız arasında parti, mezhep, ırk ve bölge farkı gözetmeksizin karşılıklı sevgi ve saygıya dayanan bağlar dokuyacağız. 3 Mayıs Türkçülük Günü Kutlu Olsun.


Ben Türküm! Türk;Esir,Ezansız,Devletsiz,Bayraksız, Hürriyetsiz olmaz diyebilenlerin Türkçülük günü kutlu olsun


Tüm Türk aleminin TÜRKÇÜLÜK günü kutlu olsun. Allah bütün Türkler’le Çin Seddinde buluşmayı nasip etsin.


Yarının Büyük Türkiye’si bu şuur ve azimle kurulacaktır.3 Mayıs 1944’den bu yana Türk milliyetçileri bugün bir çığ gibi büyüyor.Yurdun dört bir yanında Türk milletinin hizmetinde; onu ilimde,teknikte ,ahlakta dünyanın en ileri seviyesinde getirmek gayesi taşıyor. Türkçülük günü kutlu olsun


Türkçülük Günü Mesajlarını yazımız da hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.